Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire C - pierwsze zdjęcia dobrej jakości

HTC Desire C - pierwsze zdjęcia dobrej jakości

Q! 9 Maja 2012 18:42

0 0

W sieci pojawiły się pierwsze dobrej jakości zdjęcia najnowszego smartfonu HTC z niższej półki, modelu Desire C.

htc desire c leaksHTC Desire C, znany wcześniej jako Golf, zaoferuje ekran o przekątnej 3,2 lub 3,5 cali i rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli). Wbudowany aparat wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix, drugi posłuży do wideorozmów.

htc desire c leaksW jego wnętrzu ma również nie zabraknąć modułów Wi-Fi i Bluetooth 3.0, a także wejścia na karty pamięci microSD. Wszystko to działać będzie w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką graficzną Sense UI 4.0.




Sercem urządzenia może być procesor działający z częstotliwością 800 MHz do 1 GHz, wspierany przez 512 MB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej.

Telefon ma zostać zaprezentowany już wkrótce, a jego dostępność planowana jest na koniec czerwca lub początek lipca.

Źródło tekstu: IT Pro Portal, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2012-05-09 18:46:34

    A po tytule uznałem, że ma to być pierwszy HTC z przyzwoitym aparatem.

  • 0

    2. ~parzyte  2012-05-09 18:54:49  host: 91.218.158.204

    To raczej Wildfire C a nie Desire

  • 0

    3.  2012-05-09 19:10:43

    @parzyste - do końca nie wiadomo. Okaże się podczas oficjalnej prezentacji.

  • 0

    4.  2012-05-09 19:21:31

    Coraz lepiej z ich designem!

  • 0

    5. ~franco baresi  2012-05-09 19:27:09  host: public61349.xdsl.centertel.pl

    mam nadzieję że będzie miał wyświetlacz 3,5 cala. To raczej Widfire C a nie Desire C. Przecież wszystkie Desire to zawsze były smarty z minimum średniej półki z wyświetlaczami 3.7 super lcd albo jak w przypadku pierwszej wersji Desire z amoledem.

  • -2

    6.  2012-05-09 19:38:23

    @4 nie narzekaj bo jeszcze zaczną produkować plastikowy shit jak samsung.

  • -3

    7. ~Applefan  2012-05-09 19:56:27  host: abxc213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Move on, nothing to see here...

  • 0

    8.  2012-05-09 19:56:35

    @5 pierwszy desire tez mial SLCD - pisze to posiadacz takowego modelu :) raczej bedzie to wildfire - desire juz w pierwszej wersji mial rozdzielczosc 480x800 na 3,7", procesor 1GHz oraz 576MB ramu.

  • 1

    9. ~BOLESŁAW  2012-05-09 20:36:23  host: 83-238-167-108.ip.netia.com.pl

    Perwsze Desire miał w początkowej fazie produkcji amoleda a dopiero później z powodów problemów z dostawami od samsunga wprowadzono slcd od Sony do następnych serii.

  • 0

    10. ~PanKtoś  2012-05-09 20:44:48  host: sub244-247.elpos.net

    czegoś tu nie rozumiem "Wszystko to działać będzie w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką graficzną Sense UI 4.0." i "ercem urządzenia może być procesor działający z prędkością 800 MHz do 1 GHz, wspierany przez 512 MB pamięci operacyjnej" to dlaczego nie można wprowadzić instalację system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z nakładką graficzną Sense UI 4.0 dla HTC Desire Z

  • 1

    11.  2012-05-09 21:01:44

    @10 to samo pomyslalem o zwyklym desire - HTC tlumaczy to wyzsza rozdzielczoscia ekranu, a przez to wiekszym zapotrzebowaniem na zasoby... kazda bajka jest dobra, by zmusic ludzi do zmiany sprzetu...

  • 0

    12.  2012-05-09 21:07:04

    No, wygląd innowacyjny ;)

  • 0

    13. ~piter71  2012-05-10 01:52:03  host: static-ip14-131.Martel.Biz

    @9 Tak jest - chociaz w szufladzie, ale ciagle tez go mam :> @10,11 - no nie czarujmy sie - 100 razy juz zostalo udowodnione, ze nowe wersje systemu spokojnie by zadzialaly na starszych sprzetach, ale ich nie ma. Bo sie nie oplaca. I juz. tak musi byc i trzeba sie z tym pogodzic. Za duzo jest modeli by moc na kazdy poswiecac tyle czasu ile trwa wypuszczenie nowszego softu (= jeden model - jeden team pracujacy nad nim non stop).

  • 0

    14. ~applefan  2012-05-10 09:30:47  host: static-87-105-249-173.ssp.dialog.net.pl

    I znowu Apple górą...

  • 0

    15.  2012-05-10 19:38:34

    @piter21: no to jeśli nie chce im się tego robić to niech chociaż udostępnią źródła sterowników. Gdyby sterowniki były otwarte już dawno mielibyśmy port ICS na Desire. Niestety magicy z xda muszą robić patche, a niektóre sterowniki wręcz pisać od zera, dlatego wszystko się tak przeciąga.

  • 0

    16. ~applefan  2012-05-10 19:49:07  host: egc13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to Android nie jest otwarty???!!!??? Ale przynajmniej mozecie wlozyc sobie na pocieszenie karte SD i skonfigurowac sobie pulpit w tygodniowym telefonie bez nowych aktualizacji... blahahahah blahahahahaha hahahahaha

  • 0

    17.  2012-05-10 20:09:31

    @16. czytanie ze zrozumieniem nie jest taka trudna sztuka,proponuje sie nauczyc

  • 0