Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire 800 - niedrogi, zgrabny phablet

HTC Desire 800 - niedrogi, zgrabny phablet

LuiN 12 Lutego 2014 11:50

5 1
htc desire 8xx HTC wkrótce zaprezentuje nowego przedstawiciela linii Desire - 5,5-calowy phablet o wyjątkowo smukłej obudowie.

Urządzenie otworzy nową serię 8, a pierwszy model będzie prawdopodobnie sprzedawany pod nazwą Desire 800. Phablet wyposażony został w 5,5-calowy ekran o nieznanej rozdzielczości, aparat fotograficzny 13 Mpix z diodową lampą i przedni aparat 5 Mpix z funkcją upiększania autoportretów.

Producent nie zapomniał o głośnikach stereo, jak i długiej liście wariantów kolorystycznych obudowy - urządzenie będzie dostępne w kolorach białym, czerwonym, pomarańczowym, żółtym i niebieskim.




Źródło tekstu: Engadget, wł     

Dodaj do:

Tagi: desire | htc

w sumie: 15
  • 0

    1.  2014-02-12 12:08:58

    Niedrogi, tzn ile?

  • -2

    2.  2014-02-12 12:11:49

    Mam wrażenie, że numerek w nazewnictwie (Desire 800) ciut nawiązuje do Lumii ?

  • 1

    3.  2014-02-12 12:12:17

    1, Logan - z linii Desire, a nie One, a więc cena adekwatna do średniej półki

  • -2

    4.  2014-02-12 12:17:38

    Tonący brzytwy się chwyta...

  • 0

    6.  2014-02-12 12:49:48

    Zważywszy na to, że Lenovo wypuściło phablet 6"FHD 2GB RAM, 2x2 Ghz Intel Atom w cenie sklepowej 1499zł to Cena tego HTC musiała by wynieść z max z 1200 zł. Czy jest to do zrobienia przez HTC ? Nie sądzę. Jeśli tutaj wyświetlacz nie będzie miał rozdzielczości HD to już w ogóle zakup tego jest bez sensu.

  • 0

    7. ~Krzysztof  2014-02-12 13:11:38  host: aye52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @6 Lukasz88 - o jakim modelu mówisz i o jakiem sklepie, gdzie za tyle można kupić telefon z gwarancją?

  • 0

    8.  2014-02-12 13:16:12

    Cena na wolnym rynku będzie pewnie z 1499zł.

  • -1

    9. ~  2014-02-12 13:18:28  host: user-94-254-133-147.play-internet.pl

    Wolałbym chyba już Nokia Lumia 1320. Choć Android dalej jest najlepszy.

  • 0

    10.  2014-02-12 13:25:13

    @7 Trochę się zapędziłem z producentem, specyfikacja tak jak pisałem wcześniej, natomiast chodziło mi o Asusa Fonepad Note 6 FHD. Jeśli chodzi o sklep to widzę go tylko narazie w redcoon za 1419 zł.

  • 0

    11. ~Ovi  2014-02-12 13:45:45  host: 178.252.59.17.internetia.net.pl

    To mi się podoba...

  • 2

    12.  2014-02-12 17:24:52

    To będzie WVGA 480x800 na 5,5" :D Oczywiście żartuję :) Miałem One'a który ma 469 pikseli na cal i wtedy byłem pewien, że nie będę chciał sprzętu z mniejszą rozdzielczością /chodziło o ostrość obrazu/. Teraz mam HTC Desire 606w który ma ekran 4,5" z rozdzielczością qHD 540x960 z 245 pikselami na cal i śmiało mogę powiedzieć, że taka jakość w zupełności wystarcza. Samo HD będzie odpowiednie jesli to ma być rzeczywiście niedrogi sprzęt ;)

  • 0

    13. ~  2014-02-12 18:40:40  host: 31.42.5.205.alfanet24.pl

    dualSIM ??

  • 0

    14. ~  2014-02-12 20:36:26  host: ip-94-42-229-144.multimo.pl

    10. Jeśli on jest niedrogi, to redaktorzy Telepolis mają niezłe zarobki.

  • 1

    15.  2014-02-12 20:40:43

    14: jest niedrogi jak na parametry, w odniesieniu do innych telefonów a nie naszych zarobków.

  • 0

    16.  2014-02-13 19:31:16

    "zgrabny phablet" to oksymoron. Jak może być zgrabne coś, co się ledwo mieści w marynarce?

Dodaj swoją opinię