Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Desire 320 - cztery rdzenie z niższej półki

HTC Desire 320 - cztery rdzenie z niższej półki

orson_dzi 5 Stycznia 2015 18:46

6 2

htc desire 320 Zgodnie z zapowiedziami, HTC zaprezentowało na targach CES pierwszy model z niższej półki. Desire 320 nazywany jest młodszym bratem Desire 310.






HTC Desire 320 zaoferuje ekran o przekątnej 4,5 cala o rozdzielczości 480 x 854 piksele. Smartfon jest napędzany czterordzeniowym procesorem Mediatek MT6582M, taktowanym zegarem 1,3 GHz w parze z 512 MB lub 1 GB (w zależności od regionu) pamięci RAM. Podobnie z ilością wbudowanej pamięci, która wynosi 4 lub 8 GB. Można ją rozszerzyć kartami pamięci. Na całe szczęście, ponieważ wersja 4 GB zostawia użytkownikowi zaledwie 1,5 GB przestrzeni. Główny aparat Desire 320 wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 5 Mpix i nagrywa filmy w rozdzielczości 1080p. Przedni aparat ma rozdzielczość VGA. Smartfon oferuje łączność HSPA (pobieranie do 21 Mb/s), Wi-Fi (a/b/g) i Bluetooth 4.0. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4 i jest zasilane litowo - polimerowym akumulatorem o pojemności 2100 mAh.

HTC Desire 320 jest już dostępny na rynku kanadyjskim w cenie 99 dolarów. W najbliższym czasie pojawi się w Wielkiej Brytanii, a następnie na innych rynkach.

Źródło tekstu: HTC; wł     

Dodaj do:

Tagi: htc | htc desire 320

w sumie: 22
  • 0

    3. ~Krzysiek  2015-01-05 19:17:34  host: 81.219.84.18

    A czymże istotnym różni się on od swojego brata oprócz ceny?

  • 0

    4. ~~  2015-01-05 19:40:33  host: aczt54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mamy 2015rok a producenci dalej z 512MB. Kiedy w końcu 512MB odejdzie w zapomnienie i minimum 1GB ramu będzie standardem?

  • 0

    5.  2015-01-05 20:03:14

    Ja tego chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego producenci pakują do telefonu "starą" wersję Androida, gdy na rynku już jest nowsza.

  • 0

    6.  2015-01-05 20:09:00

    Pakuja starsza bo mediatek nie udostepnil dla soc nowego i tyle

  • 0

    7.  2015-01-05 21:19:58

    Mam nadzieję że u nas będzie wersja z 1GB ramu. Ten smartfon będzie wtedy dobrym następcą mojego ace2 z CM11.

  • -1

    8.  2015-01-05 21:28:33

    Tja... Tylko wez pid uwage ze raczej lizaka ani custom romow nie uswiadczysz po za tym ten soc jest troche starawy i przydalby sie przynajmniej octacore ;)

  • 1

    9.  2015-01-05 21:40:56

    Jeżeli będzie dobrze śmigał to nie potrzebuję custom romów. Ale i tak mam czas do grudnia bo wtedy umowa mi się kończy, no chyba że wcześniej padnie mi bateria. Telefonu używam przedewszystkim do rozmów/smsów i czsaem jakaś aplikacja bankowa. Do reszty mam tablet ktory też nie jest najwyższych lotów, tyle tylko że markowy, bo używam go tylko do przeglądania netu i oglądania filmów.
    Jak widać nie potrzebuję pierdyliarda korów i pikseli do poganiania latarki. Byle bateria długo służyła nie widząc ładowarki.

  • -1

    10. ~  2015-01-05 23:00:27  host: 213.158.222.166

    Okropny design. Wyglada tak samo jak deskę 610 czy 816. Dlaczego producenci produkują podobne do siebie modele? Zamiast ciekawefo wyglądu, robi się kopie kopii!

  • 0

    11. ~  2015-01-05 23:45:24  host: public-gprs516527.centertel.pl

    Ciekawe czy kiedyś w mediateku GPS będzie działał chociaż w połowie jak w Qualcommach?
    Wie ktoś dlaczego z gpsem w mt jest tak słabo?

  • -3

    12. ~przemek informatyk  2015-01-06 06:47:58  host: public-gprs516333.centertel.pl

    Ale szajs.

  • 0

    13.  2015-01-06 11:16:06

    Co z tych 4 rdzeni jak dadzą 512 MB RAMu.

  • 0

    14. ~svr  2015-01-06 11:16:12  host: 70.hosts212.ostrowski.pl

    Ale zawód... spory ekran o niskiej rozdzielczości mało pamieci- fakt ze cena jest niska. Wyższy model pewnie będzie miał wystarczająca specyfikacje ale ekran minimum 5" co uważam za niepraktyczne

  • 1

    15. ~l;kl;k;lk  2015-01-06 13:42:30  host: 78-131-159-131.tktelekom.pl

    Znawcy, jakoś na telefony z android one (procki mtk mt6582) są już porty Androida 5, cm11, cm12.
    xda-developers nie boli

  • 1

    16. ~  2015-01-06 14:35:44  host: public-gprs516532.centertel.pl

    Na zdecydowanej większości dzisiejszych telefonów na custom romach coś musi być nie tak, a tu coś nie działa, a tu bateria trzyma o 1/4 krócej, a tu telefon potrafi się zawiesić czy zresetować.

  • 0

    17.  2015-01-06 14:42:08

    16: sam jestes znawca... Do tych socow mediatek zobowiazal sie udostepnic zrodla! Reszta nic nie dostanie!

  • 0

    18.  2015-01-06 14:43:00

    Do 15 byl moj komentarz

  • 0

    19. ~qwerty  2015-01-06 20:19:42  host: aeiy23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do jakiej grupy docelowej kierowany jest ten złom? Ładny strzał w kolano. No chyba że będzie ksztował max 50$.

  • 0

    20. ~  2015-01-06 20:26:25  host: apn-77-114-59-183.dynamic.gprs.plus.pl

    Skoro Desire 816 trzeszczał jak trabant na mrozie, to nie mogę sobie wyobrazić jak będzie z tym low endem :-} Gdzie ta jakośc HTC z czasów modeli Diamond czy Touch Pro ? :-I

  • 0

    21. ~  2015-01-06 20:50:15  host: apn-77-114-59-183.dynamic.gprs.plus.pl

    Na CES zaprezentowano także HTC Desire 826 mającego 64-bitowego Snapdragona 615 1,7 GHz, 2 GB RAM, i 5,5"

  • 0

    22.  2015-01-07 16:06:43

    Ahm. Jeśli miałbym kupować coś taniego i mieć w podobnej kwocie (99$) wybór między chińskim nie wiadomo czym, z być może fabrycznie wszytym szpiegiem, z gwarancją widmem, a budżetowym HTC, to zdecydowanie wybrałbym to drugie.

Dodaj swoją opinię