Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Deluxe - ekran FullHD dla reszty świata

HTC Deluxe - ekran FullHD dla reszty świata

LuiN 16 Listopada 2012 09:10

0 0

htc deluxeDo sieci wyciekło zdjęcie prasowe smartfonu HTC Deluxe, czyli ogólnoświatowej wersji urządzenia HTC Droid DNA dedykowanego sieci Verizon. Pod względem specyfikacji jest to najciekawszy obecnie smartfon z Androidem.



Konstrukcja bazuje na 5-calowym ekranie o rozdzielczości FullHD (1080 x 1920 pikseli, 440 pikseli na cal, Super LCD3) chronionym szkłem Gorilla Glass 2, czterordzeniowym Snapdragonie S4 Pro, grafice Adreno 320 i 2 GB pamięci RAM.




Nie zabrakło aparatu fotograficznego 8 Mpix z obiektywem F/2.0, GPS-u połączonego z GLONASS-em, wyjścia TV w standardzie MHL i porządnej baterii o pojemności 2020 mAh. Całość pracuje w oparciu o Androida w wersji 4.1.

Nie wiemy jeszcze jakie moduły łączności pakietowej będzie miała europejska wersja HTC Deluxe. HTC Droid DNA ma obok łączności HSPA również LTE.

Źródło tekstu: evleaks, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 4

    2.  2012-11-16 09:43:09

    Ciekawe czy podobnie jak Droid DNA będzie miał "aż" 16GB wbudowanej pamięci i brak slotu microSD... Jak ktoś gdzieś ładnie napisał: telefon z ekranem HD, w którym nie zmieści się ani jeden film HD :)

  • 3

    3.  2012-11-16 09:44:18

    za duży wyświetlacz , nie poręczny dla kieszeni

  • -2

    4.  2012-11-16 09:47:07

    Dobry ale znów 3000zł na start. Biedoklepy będą szczekać. Jak i tak wolę moją kombinację iphone 5 i note 2.

  • 6

    5.  2012-11-16 10:22:08

    "i porządnej baterii o pojemności 2020 mAh" Note II też ma porządną baterię, 3100mAh. Ahh te desperackie ruchy HTC, One X+, Deluxe, już nie wiedzą co mają robic.. Dobrze, że ma 2GB RAM bo dla HTC to pewnie będzie minimalna wymagana ilość aby otrzymać aktualizację do następnej wersji Androida :)

  • 2

    6.  2012-11-16 11:03:18

    Tonący brzytwy się chwyta

  • 0

    7. ~  2012-11-16 11:15:47  host: dynamic-78-8-18-63.ssp.dialog.net.pl

    @5 święte słowa :) też miałem napisać o tym że te 2GB będzie zbawienne dla aktualizacji ;) ale pewnie tylko do końca 2013 roku - czyli 4.2 będzie ostatnią aktualizacją i na następne wersje już nie ma co liczyć ;)

  • 1

    8. ~  2012-11-16 11:16:10  host: 85.219.163.130

    i tak nie otrzyma bo cos wymysla

  • 1

    9. ~  2012-11-16 11:53:44  host: clx31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3 godziny pracy na baterii? :)

  • 0

    10. ~ada  2012-11-16 12:19:21  host: apn-37-247-228-185.dynamic.lte.plus.pl

    wg redakcji to obecnie najciekawszy smartfon z Androidem, a Wy się czepiacie ;)

  • -2

    11. ~  2012-11-16 12:47:51  host: ip-84-39-173-178.free.aero2.net.pl

    1@ Nexus to już lowend jest, mam lepszy telefon w tej chwili.

  • 0

    12. ~...  2012-11-16 12:55:40  host: 46.115.51.168

    @11 Nexus 4 to lowend? Chyba coś się tu komuś mocno pomyliło, albo nie wie czym różni się Nexus od Nexusa 4.

  • -2

    13. ~  2012-11-16 13:03:33  host: ip-151-248-36-20.free.aero2.net.pl

    Słaby już ten twój Nexus, mojego HTC Deluxe nikt na razie nie pobije.

  • 0

    14. ~Kris37  2012-11-16 13:08:13  host: 194.165.48.90

    @4: a kogo interesuje, co Ty akurat wolisz?

  • 0

    15.  2012-11-16 13:42:41

    Cóż, ja bym polemizował trochę.. Może potencjalnie najciekawszy, ale raczej nie najwydajniejszy: rozdziałka zżera dużo mocy grafiki. Kolejna rzecz: bateria 2020 mAh, ekran 5" ORAZ Full HD... vs nawet 2100 mAh, ekran 4,8" i HD na S III... Nie mówiąc o Note II, gdzie przy HD jest 5,55" i bateria 3100 mAh! Baterie więc od biedy można nazwać niezłą.. I to wszystko. Mnie osobiście cieszy to, czego nie ma w tekście, a co powinno być już dawno na froncie telefonów: kamerka FHD. Z czasem te przednie powinny mieć coraz lepszą jakość i zapewne rozdzielczość też. Ostatnia kwestia: pamięć. Jeśli jest tak, jak pisze vonski co do odpowiednika z Verizona i mamy niewymienna pamięć, to znaczy, że to mimo wszystko ten model nie jest interesujący...

  • 0

    16.  2012-11-16 13:46:55

    A tak naprawdę to Nexus 4 daje prawie takie same możliwości - bez ekranu FHD, JAKBY ktoś już ktoś tak BARDZO potrzebował i lepszej kamery przedniej - w zapewne dużo niższej cenie oraz z regulaminu aktualizacjami od Google.. I pozostaje kwestia pamięci wtedy..

  • 0

    17. ~marrcus  2012-11-16 15:02:42  host: 213.158.217.145.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    2020mAh już chyba mniej nie mogli dać. Jakiś samsung solid miał taka na nawet. Ale nie w telefono-tablecie.

  • 0

    18.  2012-11-16 15:55:19

    @PLANET skończ już z tymi twoimi grafikami bo nawet głupia Xperia S spokojnie daje radę sobie ze wszystkim a Ty ciągle płaczesz o te GPU nie wiadomo po co, dla Ciebie Galaxy S III to lipa bo ma Mali 400 i nie ważne, że przez najbliższy czas nawet tego nie wykorzysta...

  • 0

    20.  2012-11-16 21:28:06

    Nie, jeszcze sobie trochę pokopie.. Sa tytuly, które są tylko na Tegre i wymagaja wiecej od grafiki nie bedacej Tegra - bo potrzebny jest Chainfire 3D do emulacji ich efektow. A niektore takie pozycje dzialaja na wlasciwych TV juz w prawdziwym 3D, na przyklad Razor Salvation THD. Dalej: juz w samym Androdzie 4.2 (4.1 bodaj tez), nie mowiac o Chainfire 3D (choc nie jest to jedyna opcja) mozna zmienic/wymusic pare opcji graficznych (w DevOptions bodaj), ktore znacznie powiekszaja wymagania, a przydaja sie szczegolnie na duzych ekranach, choc nie tylko: AA (AntiAliasing ;) i AF (Filtrowanie Anizotropowe ;), wymuszanie wyzszej jakosci tekstur i pare innych opcji... I to juz zzera mocno GPU na totalnie zwyklych tytulach. Czesc tytulow ma juz mozliwosci konfiguracyjne - w A7 jest .xml, w ktorym zmiana JEDNEJ opcji (spora roznica renderowania ogolnego swiata) powoduje takie zejscie wydajnosci, ze i S III nie wyrabia i to tak mocno. Uprzedzajac pytanie, bo pewnie nie wiesz - bardzo wygodnie gra sie z komorka podlaczona przez MHL do wiekszego TV i uzywajac kontrolera bezprzewodowego po BT (chocby z PS3, ale moze byc takze klawiatura lub myszka na BT). Po to te opcje na wieksze ekrany, nie mowiac o tym, ze 27" z bliska przez MHL na dluzszym kablu daje podobny efekt. Co jeszcze.. slyszales kiedys o emulacji innych platform? Niektore z emulatorow korzystaja, lub beda korzystac (zapowiedziane) takze z GPU. No i na koniec, zeby dalej cie nie kompromitowac - jest cos takiego, jak reskalowanie rozdzielczosci i to wejdzie w kraine Androida (nie tylko w benchmarkach) w bardzo bliskiej przyszlosci. Do tego pare portow z iOSa w przyszlym roku... i styknie. A tak poza tym jest cos takiego, jak ZAPAS MOCY, zeby grafika momentami nie przycinala. Jeszcze chcesz cos napisac? Ergo: bede pisal, ile mi sie zywnie podoba i jesli masz z tym problem, to tego nie czytaj, dalsze twoje wypociny mnie nie beda interesowaly, o ile nie bedzie w nich argumentow :>

  • 0

    21. ~jkskij  2012-11-19 21:14:27  host: afkn33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z tego co czytałem na The Verge to bateria okropnie słaba. Przy zwykłym używaniu nie wytrzymuje więcej niż 3/4 dnia.

  • 0

    22. ~  2012-11-20 23:04:43  host: 213-195-146-159.ip.netia.com.pl

    @21 Czyli mamy dobrego lapka, jeśli o baterie chodzi :D

Dodaj swoją opinię