Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC ciągle dołuje w przychodach

HTC ciągle dołuje w przychodach

WitekT 7 Marca 2016 12:14

4 1
W lutym HTC zanotowało przychody na poziomie 4,2 mld dolarów tajwańskich, czyli 127,5 mln dolarów amerykańskich. To kolejny, duży spadek.

Lutowe przychody były niższe o 35% względem styczniowych, ale aż o 55% niższe niż w lutym 2015 roku.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: htc

w sumie: 13
  • 0

    1. ~  2016-03-07 12:33:09  host: apn-46-77-124-108.dynamic.gprs.plus.pl

    Dołuje to taka wioska między Szczecinem a granicą z Niemcami ;-)

  • 0

    2.  2016-03-07 12:37:32

    To tak jak pisałem przy temacie ONE10, to być lub nie dla tej firmy...

  • 0

    3. ~Radar  2016-03-07 12:37:35  host: 85.8.84.98

    True!
    Pozdro z Szn ;)

  • 0

    4. ~  2016-03-07 13:02:34  host: 168.235.196.24

    @2 ty to tyle wiesz co nic

  • 0

    5.  2016-03-07 13:06:42

    @4 Jeśli ja wiem tyle co nic, to ile wiesz ty...

  • -1

    6.  2016-03-07 14:58:43

    Mało prawdopodobne by ktoś kupił coś z HTC mając w zanadrzu tak bogata ofertę innych rewelacyjnych fonów. Już widzę wpisy, że tak nie jest. Jednak mam racje o czym świadczy kondycja firmy. Nikt tego nie chce w takiej formie.

  • 0

    7. ~  2016-03-07 16:20:41  host: 168.235.207.132

    @5 zdecydowanie więcej niz ty:)

  • 1

    8. ~  2016-03-07 17:00:39  host: abis178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam już kolejny telefon ze znaczkiem HTC i nie zamienię go na żaden inny,co do wypowiedzi poprzedników to powiem tak że chcąc coś ocenić trzeba najpierw z tego skorzystać.

  • 0

    9.  2016-03-07 17:26:33

    @8... masz rację, jednak zrażony kiedyś do htc, które olewa klienta, już dawno im podziękowałem i pewnie nie tylko ja i to zaprocentowało na ich wyniki i kondycje firmy.

  • 0

    10. ~a_lex  2016-03-07 19:15:59  host: n13-07-07.opera-mini.net

    Chyba Apple też tak kiedyś miało, ze z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej, i mało nie upadło?

  • 0

    11.  2016-03-07 19:19:48

    10, a_lex - gdyby nie powrót Jobsa, nie byłoby legendy. Pytanie kto musiałby wrócić do HTC? Model A9 w moim odczuciu Tajwańczykom wyszedł i jeśli One 10 zachowa jego zalety, to tak szybko HTC bym nie przekreślał.

  • 0

    12.  2016-03-07 19:50:09

    @11 - W tym co piszesz jest pewna słuszność, ale muszę ją dopełnić. HTC na własne życzenie pozbyło się na stałe wielu swoich wiernych klientów, jeśli oni dziś są bardzo zadowoleni ze sprzętu konkurencji który posiadają nie wrócą do HTC. Tajwańczycy muszą pokazać coś co będzie interesujące dla "nowych" potencjalnych klientów, łatwe to nie będzie, na swojej "marce" już nie pojadą, zaczynają właściwie prawie od zera.

  • 0

    13. ~  2016-03-08 12:50:37  host: public-gprs351122.centertel.pl

    HTC ma największy problem z aktualizacjami. Takiej biedy nie ma nigdzie indziej - Tylko seria One była w spierana i jakieś dwa najwyższe modele z serii desire

Dodaj swoją opinię