Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC ChaCha w ofercie sieci Play

HTC ChaCha w ofercie sieci Play

LuiN 20 Czerwca 2011 16:40

0 0

htc chacha 21. czerwca do oferty sieci Play wchodzi tani smartfon HTC - model ChaCha - przygotowany z myślą o miłośnikach serwisów społecznościowych.

HTC ChaCha został zaprojektowany do komunikacji w serwisach społecznościowych, niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik. Fizyczna klawiatura QWERTY i ułożony panoramicznie ekran ułatwiają czytanie i pisanie.

Aparat 5 Mpix z funkcją autofokus i podwójną lampą błyskową LED, wraz z dodatkową przednią kamerą o rozdzielczości VGA, umożliwiają utrwalenie ważnych momentów w jakości HD lub prowadzenie komfortowych wideorozmów. ChaCha umożliwia korzystanie z Internetu na dotykowym ekranie o przekątnej 2,6 cala i rozdzielczości 480 x 320 pikseli.




Zobacz: cenny telefonu HTC ChaCha obowiązujące od 21. czerwca (plik .xls; 33 kB).

Źródło tekstu: Play, HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    6. ~  2011-06-20 17:49:28  host: z45-15.opera-mini.net

    Cenowo i funkcyjnie zbliżony do Wildfire.

  • 1

    7. ~  2011-06-20 18:05:14  host: z30-14.opera-mini.net

    Atlan, no wlasnie. Patrzac na cennik ten model przy aktualnej rynkowej cenie rzedu 1200zl sprzedawany jest drozej niz Galaxy S 10 miesiecy temu kiedy jego rynkowa cena oscylowala w okolicach 1800zl. Jesli zas chodzilo o porownanie cen z innymi modelami stajni HTC, to niedlugo dojdziemy do wnioskow, ze sprzedawany jeszcze przez operatorow iPhone 3GS albo iP4 po wejsciu iPhona 5 jest "tanim" smartfonem Apple.

  • 0

    8.  2011-06-20 18:15:39

    Coraz droższe te telefony. Niedługo znów staną się dobrem luksusowym.

  • 1

    9.  2011-06-20 18:20:03

    TANIm haha ?? chyba ktoś kto to pisał sie pomylił w druczku ...

  • 1

    10. ~heniek  2011-06-20 18:42:55  host: user-31-175-195-184.play-internet.pl

    Ten telefon na pewno nie jest tani!!!

  • -1

    11. ~Lolek  2011-06-20 18:43:25  host: 212.160.172.70

    Bo wy się czepiacie szczegółów;) Tu jest kuryta wiadomość między wersami;) Tani telefon HTC cha cha Dopisać jeszcze cha...iiii... Tani telefon HTC cha cha cha;p;p;p pi.es dla studentów filologii-wiem żer pisze się hahaha ale to nie dyktando tylko joke;') A co do "oferty" play... za 149zł abonamentu można wyrwac o niebo lepszą maszyne;) Bez żadnego ale w orange ip3GS a z dopłatą IP4.Chociaż może nie ten segment...w play już są jeżynki i za 9300 w mniejszym abonamencie 1zł a jest duzo lepsza niż cza cza;P Pozdrawiam

  • 1

    12. ~heh  2011-06-20 18:56:19  host: 89-73-176-125.dynamic.chello.pl

    tani to on jest w produkcji :D

  • 1

    13.  2011-06-20 18:58:04

    Ekran powinien być minimum 4" cale.

  • 0

    14. ~Lolek  2011-06-20 19:20:25  host: 212.160.172.70

    4 cale i fizyczna qwerty bez slidera jak w przypadku milestone? Gratuluje wyobraźni;) Następnym razem napisz że powinna być dłuższa spacja i przycisk "Fn" żeby można było manipulowac jasnością ekranu;)

  • -1

    15.  2011-06-20 19:25:15

    Dla mnie minimum ekran to 4 - 5 cali, za słaby mam wzrok by wpatrywać się jak kiedyś w małe ekany 2 - 3 cale.

  • 1

    16. ~Lolek  2011-06-20 19:37:16  host: 212.160.172.70

    To mam dla Ciebie Dwa rozwiązania Oczywiście z pełnym szacunkeim co do wzroku(o ile to nie była ironia) 1.Jako że android jest "otwartym" systemem istnieje możliwość zainstalowania aplikacjii w której można wybrać czcionki poszczególnych części menu itd i można wybrać nie tylko rozmiar ale i styl czcionki i wtedy powinno być ok;) Druga opcja-moim zdaniem zdecydowanie lepsza.W tej chwili mamy już kilku polskich producentów tabletów i za 600zł bez zbędnych abonamentów itd można dostać tablet 7cali też na androidzie i juz z obsługą HD więc oprócz większej powierzchni ekranu będzie lepsza rozdzielczość/jakość obrazu i oczywiście lepsza cena bo cha cha kusi wyglądem ale ceną conajmniej odstrasza;0 Pozdrawiam

  • 2

    17.  2011-06-20 19:39:10

    Stanowczo za drogo.

  • -1

    18. ~rrr7  2011-06-20 21:11:37  host: host-89-230-177-131.gdynia-laczpol.mm.pl

    Powinien się nazywać BuueeeCheChe. Nada się zamiast łopatki dla dziecka do piasku.

  • 0

    19.  2011-06-20 21:38:41

    Nie jest zle ! Paletki sa bardzo dobre do pisania !

  • 1

    20.  2011-06-20 21:53:06

    dobry telefon, ale nazwanie go 'tanim' to gruba przesada ...

  • 1

    21. ~  2011-06-20 22:40:25  host: z06-05.opera-mini.net

    Dzisiaj Play4You poinformował, ze partner roamingowy czyli Plus gwarantuje zasieg podczas awarii Play. Dokładnie 'zasięg' i prosze nie mylić tego z możliwoscią wykonywania i odbierania połączen. Play to jednak amatorka i prowizorka a nie powazny operator

  • 0

    22. ~  2011-06-20 22:48:57  host: 77-254-198-206.adsl.inetia.pl

    i ceną dwa razy wyższą od X3-02 :P mnie się osobiście nie podoba, ale telefon może być.

  • 1

    23. ~qwe  2011-06-20 23:14:49  host: cnj52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten tel ma procek 600 i kosztuje 1300 na allegro. Polecam SGS sa juz za 900 i przynajmniej ma HD.

  • 0

    24. ~m111  2011-06-29 18:51:53  host: 89-68-30-121.dynamic.chello.pl

    fajny telefon dzięki połączeniy,ekranu dotykowego i Qwerty.

  • 0

    25. ~clarity  2011-10-31 15:41:01  host: awt86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam pytanie z innej beczki: mam wybrana taryfe Play fresh darmowy internet i znalazłam na stronce play możliwosc dokupienia sobie internetu kiedy ten "darmowy" juz sie skonczy. prubuje wbic odpowiedni kod i wyskakuje mi ze usługa nie jest dostepna... dlaczego?? http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/internet-do-wyboru/ind ex.html

Dodaj swoją opinię