Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC ChaCha i Salsa w przedsprzedaży

HTC ChaCha i Salsa w przedsprzedaży

Ringu 9 Maja 2011 21:27

0 0

W brytyjskim Amazonie można już zamówić w przedsprzedaży dwa najnowsze smartfony od HTC - modele ChaCha i Salsa. Ile trzeba będzie za nie zapłacić i kiedy się pojawią na rynku?

ChaCha został wyceniony na niecałe 250 funtów, natomiast Salsa kosztuje 320 funtów. Oba urządzenia pojawią się w sprzedaży 26. czerwca.

htc chacha HTC ChaCha został zaprojektowany do komunikacji w serwisach społecznościowych, niezależnie od tego, gdzie znajduje się użytkownik. Unikalny pochylany ekran i fizyczna klawiatura QWERTY ułatwiają czytanie i pisanie. Kolorowa kamera o rozdzielczości 5 megapikseli z automatyczną ostrością i podwójną lampą błyskową LED, wraz z drugą przednią kamerą o rozdzielczości VGA, umożliwiają utrwalenie ważnych momentów w jakości HD lub prowadzenie komfortowych wideo rozmów. ChaCha umożliwia korzystanie z Internetu na dotykowym ekranie o przekątnej 2,6 cala i rozdzielczości 480 x 320 pikseli.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

htc salsa HTC Salsa charakteryzuje się tym samym poziomem integracji z Facebookiem co HTC ChaCha, zapewniając szybkość oraz funkcjonalność porównywalną z innymi smartfonami. Telefon umożliwia robienie zdjęć lub rejestrację wideo za pośrednictwem kamery wideo o rozdzielczości 5 megapikseli i dzielenie się nimi ze znajomymi na dotykowym ekranie o przekątnej 3,4 cala i rozdzielczości 480x320 pikseli. Przesłanie zdjęć na Facebooka odbywa się za jednym naciśnięciem klawisza Facebook. Przednia kamera VGA umożliwia prowadzenie wideorozmów wysokiej jakości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Amazon, HTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1.  2011-05-09 22:08:52

  Mogliby jakąś golarkę dawać, albo scyzoryk w telefonie, już te funkcje w obecnych telefonach nie dziwią, wszyscy mają to samo.

 • 0

  2.  2011-05-09 22:50:14

  ChaCha to fajny kalkulator, od razu mi się spodobał, może być ciekawy. Salsa to trochę Wildfire na lekkich sterydach.

 • 0

  3. ~Majki  2011-05-10 10:32:22  host: epw158.internetdsl.tpnet.pl

  Super, że zrobili ten fon, czekałem na coś z full qwerty i dotykowym panelem ala nokia e61i. Andek na pokładzie - słaby procek ale ja grać nie będę a i żywotność baterii powinna być dłuższa. Czekam na premierę i cenę.

 • -1

  4. ~domsc  2011-05-10 14:36:50  host: user-46-112-16-93.play-internet.pl

  cha cha nie ma nagrywania w hd fake!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-29-141.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.