Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HTC Bresson - Windows Phone 7.5 i aparat 16 Mpix

HTC Bresson - Windows Phone 7.5 i aparat 16 Mpix

LuiN 18 Maja 2011 21:03

0 0
htc bresson HTC Bresson pojawił się na liście planowanych premier T-Mobile. Urządzenie zaoferuje system operacyjny Windows Phone 7.5 Mango i aparat fotograficzny 16 Mpix z podwójną diodową lampą błyskową.

Urządzenie konstrukcyjnie przypomina androidowy model HTC Desire S, choć niewykluczone, że finalny produkt zyska nieco inny design. Telefon będzie dostępny prawdopodobnie jeszcze w te wakacje. Oprócz tego spodziewać możemy się kolejnego smartfonu z wysuwaną klawiaturą QWERTY - konkurenta dla Nokii N9, o której pisaliśmy ostatnio w tej wiadomości.






Źródło tekstu: pocketnow, wł     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 1

    1. ~Artur  2011-05-18 21:17:42  host: 192.162.95.244

    Brak linku do 'tej wiadomosci' o nokii N9 ;)

  • 2

    2.  2011-05-18 21:24:31

    Nie sądzę, żeby ten HTC robił jakieś dobre fotki. Aparaty w HTC są raczej przeciętne i myślę, że Nokia N8 pozostanie najlepszym fotograficznie telefonem na rynku.

  • 2

    3.  2011-05-18 21:28:23

    1, dzięki Artur!

  • 0

    4. ~jajo  2011-05-18 22:15:24  host: dll17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    even a phone can give you..... dziadostwo :D na takiej małej matrycy to se może :P

  • 2

    5. ~  2011-05-18 22:17:01  host: p14-04.opera-mini.net

    wyscig na mpix trwa nadal.totalny bezsens,szczegolnie kiedy wzrost ilosci mpx nie idzie w parze ze wzrostem jakosci.ale zawsze trafia sie jelenie myslacy ze skoro ma xx mpx to musi byc naj,naj,naj.chyba tylko dla takich ludzi skierowane sa tym podobne oferty

  • 1

    6.  2011-05-18 22:37:17

    Tak już lecę biorę pożyczkę i kupuje...nie tak szybko się nabiorę. Miałem w ręku N8 i też myślałem że zdjęcia są bardzo dobre ale jak zrobiłem i wrzuciłem na ekran full HD to mogę powiedzieć że są tylko dobre to jeszcze nie to co mogę cyfrówką. Więc te 16 Mpx tu mnie nie jara, bo to jest chwyt marketingowy, tak samo jak 4G.

  • -1

    7.  2011-05-18 22:43:02

    Te dwie diody trącą Nok... yyy tandetą!

  • 0

    9. ~as  2011-05-18 23:28:36  host: 188.146.84.165.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    do 6: ale o co chodzi z 4G - chyba ze mowisz o 4G w play. Bo prawdziwe 4G (wimax,lte) to super sieci.

  • 0

    10.  2011-05-19 08:00:46

    as: LTE Advanced jest prawdziwą siecią 4G.

Dodaj swoją opinię