Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HSDPA w T-Mobile

HSDPA w T-Mobile

WitekT 21 Lipca 2005 21:19

0 0
T-Mobile planuje udostępnić swoim abonentom HSDPA w przyszłym roku. Usługa będzie dostępna we wszystkich sieciach operatora na całym świecie. Premiera planowana jest na przyszłorocznych targach CeBIT w Hannowerze.

HSDPA (ang. High Speed Download Packet Access) to technologia w sieciach UMTS pozwalająca na uzyskanie prędkości dochodzących do 20 Mb/s.

T-Mobile poinformowało, że w pierwszej fazie prędkość maksymalna będzie wynosiła ok. 1,8 Mb/s, później stopniowo będzie zwiększana do 7,2 Mb/s.


Źródło tekstu: Dow Jones     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet