Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HSDPA w kolejnej węgierskiej sieci

HSDPA w kolejnej węgierskiej sieci

WitekT 21 Maja 2006 14:18

0 0
Węgierskie T-Mobile uruchomiło HSDPA (ang. High Speed Downlink Packet Access) w swojej sieci 3G.

Na razie HSDPA dostępne jest tylko w Budapeszcie i pozwala na uzyskanie prędkości 1,5 Mb/s w stronę do abonenta. T-Mobile obiecuje jednak rozszerzenie do końca roku zasięgu szybkiego, bezprzewodowego Internetu w swojej sieci 3G na inne miasta.

HSDPA w Budapeszcie ma także inny operator – Pannon. Na razie jednak od listopada zeszłego roku usługa jest w fazie testowej i demonstrowana jest głównie w punktach sprzedaży sieci.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet