Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HSDPA w Hiszpanii

HSDPA w Hiszpanii

WitekT 8 Czerwca 2005 12:32

0 0
Hiszpańska Telefonica Moviles zademonstrowała pierwszą w kraju implementację technologii HSDPA w sieci 3G, która umożliwia użytkownikom transmisję danych na poziomie 14 Mb/s.

Komercyjny start usługi planowany jest na połowę przyszłego roku, zaś do końca tego roku powinny pojawić się prototypy terminali wpierających tą technologię.

Telefonica planuje stosowanie HSDPA na wszystkich stacjach bazowych w swojej sieci. Będzie ich 5 tys. do końca tego roku, a do końca 2008 - 13 tys.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet