Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HP wspiera 3G

HP wspiera 3G

sirmark 14 Sierpnia 2004 18:51

0 0

Hewlett-Packard zawarł porozumienie z jednym z czołowych producentów infrastruktury dla sieci komórkowych trzeciej generacji. Amerykański koncern będzie dostarczać oprogramowanie telekomunikacyjne.

HP nie ujawniło nazwy firmy, z którą podpisze wieloletnią umowę, tajne pozostają też warunki finansowe porozumienia. Wiadomo za to, że HP będzie dostarczać m.in. oprogramowanie z linii OpenCall oraz rozwiązania oparte na systemie Linux.
W chwili obecnej linuksowa wersja stosowanego w wielu sieciach telekomunikacyjnych pakietu OpenCall nie jest jeszcze gotowa. HP udostępniło już jednak zestawy testowe oraz dostosowało program do nowych serwerów z układami Intela, przygotowanych specjalnie na rynek telekomunikacyjny.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet