Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HP szuka chętnego na webOS

HP szuka chętnego na webOS

Q! 8 Listopada 2011 20:28

0 0

Po zamieszaniu związanym z przyszłością systemu webOS, być może już niedługo trafi on w bardziej odpowiednie ręce. Wszystko dlatego, że HP ma się rozglądać za chętnymi na jego zakup - informuje Forbes.

Przypomnijmy, że webOS nie ma łatwego życia - zakupiony przez HP w kwietniu 2010 za 1,2 mld dolarów Palm wraz z webOS niewiele ponad rok później stał się kulą u jego nogi. Najpierw HP ogłosił koniec jego wsparcia, aby później zmienić kilkukrotnie swoje stanowisko.
Teraz wśród potencjalnych chętnych na zakup i dalsze wsparcie dla webOS wymienia się takie firmy jak Amazon, RIM (Research In Motion, producent urządzeń BlackBerry), IBM, Oracle oraz Intel.

Rzecznik prasowy HP odmówił komentarza w tej sprawie. Stwierdził jedynie, że jego firma poszukuje rozwiązania dla optymalizacji oprogramowania webOS.

Źródło tekstu: Forbes, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet