Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości HP mini 210 3G w Orange Free dla indywidualnych

HP mini 210 3G w Orange Free dla indywidualnych

WitekT 28 Maja 2010 14:15

0 0

Od 1. czerwca w ofercie Orange Free dla klientów indywidualnych dostępne będzie netbook HP Mini 210 3G w cenie od 1 zł przy umowie na 24 miesiące. Szczegóły oferty znane są już teraz.

hp mini Konfiguracja netbooka to procesor Intel Atom N450 (1,66 GHz), zintegrowana karta graficzna Intel GMA 3150, 1 GB pamięci RAM, dysk 250 GB, WiFi b/g i 6-komorowa bateria, pozwalająca na ponad 6-godzinną pracę. Matryca ma 10,1 cala i rozdzielczość 1024 x 600 pikseli. Netbook będzie dostarczany z wbudowanym modemem HSDPA i systemem Windows 7 Starter.

Cena netbooka kształtuje się następująco:

orange free hp minim




Ceny brutto (z VAT).

O cenach HP mini 210 3G w biznesowej ofercie Business Everywhere pisaliśmy w tej wiadomości.



Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    17. ~DNS 89'  2010-05-28 15:15:07  host: cc.azsoft.pl

    @16 Jak byś był kumaty to byś wiedział że netbook jest nazywany potocznie laptopem... ;p No na pewno o to chodziło żeby wrzucić to w koszty.. zawsze bardziej atrakcyjna jest oferta z czymś co dostajesz i możesz zawsze korzystać ... jezeli chodzi o internet mobilny ...to genialna propozycja ponieważ nie wszyscy mają laptopy ... a tak mogągo dostać za 1 zł ... wraz z internetem... wiec strzał w 10 ...

  • 0

    18. ~BKX  2010-05-28 15:22:30  host: public10707.xdsl.centertel.pl

    17: gdybyś Ty był kumaty to byś odróżnił NETbook'a od NOTEbooka...

  • 0

    19. ~bb  2010-05-28 15:28:48  host: acfv44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17: bzdura lapka bodaj do 4k normalnie wstawiasz w koszty jak abo i odliczasz vat wiec to zadna roznica.

  • 0

    20. ~  2010-05-28 16:24:57  host: x775.bremultibank.com.pl

    hahahah..oferta tak atrakcyjna, ze az chce sie wziac oferte bez modemu i kupic netbooka na własną rękę;)

  • 0

    21.  2010-05-28 16:35:09

    @20 bez przesady, ceny nie są wcale takie złe. W końcu nie mogą przecież rozdawać tych lapków za darmo ;)

  • 0

    22.  2010-05-28 16:38:27

    @19 a gdzie ja napisalem, ze nie mozna? napisalem, ze jest latwiej... widze dobrze, ze od kilku lat juz od podstawowki walkuja czytanie ze zrozumieniem... mzoe kiedy nie bedzie takich wpisow... po za tym odliczac sobie mozesz wszystko co Ci sie podoba tak na dobra sprawe... inna sprawa jest jak sobie takie odliczenie uzasadnisz, a posiadajac sprawnego w 100% niezamortyzowanego laptopa w firmie z pewnoscia wytlumaczysz zakup drugiego za 1000zl :D

  • 0

    23.  2010-05-28 16:40:41

    @17 czyby netbook byl nazywany laptopem vel. notebookiem to nazwa bylaby jednoznaczna... netbook ma to do siebie, ze jest maly, mniej wydajny od standardowych notebookow i dlugo pracuje na baterii, raczej o standardowym laptopie a.k.a. notebooku tego powiedziec nie mozna... no ale uwazaj sobie jak chcesz ;)

  • 0

    24. ~pes  2010-05-28 16:46:36  host: dpq194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak u nich z Hotspotami? bo w Orange biznes pobierają 30 pln miesięcznie, naprawdę dużo, zwłaszcza, że Era hotspoty w każdej opcji internetowej ma wliczone, chociaż ma ich najwięcej w kraju

  • 0

    25.  2010-05-28 17:20:00

    Ten netbook kosztuje ponad 1500zł w każdym abo na 12 miesięcy? Nawet tym za 150zł? Czy ja głupi jestem i nie czaję?

  • 1

    26. ~-SALONOWY  2010-05-28 17:21:51  host: 212.160.172.70

    OF PREMIUM UMOWA NA 24M-CE=3600ZŁ +29ZŁ NETBOOK OF PREMIUM UMOWA NA 12M-CY(RABAT 25% NA ABONAMENT NA CAŁY OKRES TRWANIA UMOWY)=1350ZŁ + NETBOOK BEZ UMOWY+1689ZŁ CO DAJE W SUMIE KWOTY: UMOWA NA 24M-CE W SUMIE 3629ZŁ UMOWA NA 12M-CY W SUMIE 3039ZŁ NAJBARDZIEJ OPŁACA SIĘ KUPIĆ SOBIE BEZ UMOWY NETBOOKA A INTERNET NA 12M-CY ZA RABATEM CZYSTA OSZCZĘDNOŚĆ !!! 590ZŁ ZOSTAJE W KIESZENI!!!

  • 0

    27. ~Jaro  2010-05-28 17:56:35  host: 77-255-60-142.adsl.inetia.pl

    Wg mnie nie opłaca się to. W Erze gdy oferowała HP mini było prosto laptop od 1zł do bodaj 99zł i reszta odłożona w ratach które wliczały też internet. I z tego co pamiętam była to jedna z najlepszych ofert z laptopem by wychodziło praktycznie tak samo jak byśmy brali laptopa w sklepie a internet oddzielnie. Z tą oczywiście zasadą że nie musieliśmy mieć pełnej kwoty na zakup laptopa. A tutaj jakoś tak dziwnie:/

  • 0

    28. ~  2010-05-29 00:38:08  host: t02-02.opera-mini.net

    @17 - potocznie przez kogo? Balwanow? Specow od marketingu? Boze chron od cc z taka wiedza...

  • 0

    29. ~  2010-05-29 13:47:44  host: t13-16.opera-mini.net

    wydaje mi se ze cos podobnego wsklepie jest za 900PLN

  • 0

    30. ~Polek  2010-05-29 17:51:14  host: 213-199-192-86.tktelekom.pl

    To fakt oferta Ery z HP mini wyglądała znaczenie lepiej. Tutaj trza mieć na zakup sprzętu niezła sumkę, to odstrasza do tego jeszcze opłata za net.

  • 1

    31. ~cam  2010-05-30 12:17:22  host: user52-108.satfilm.net.pl

    @26 a doliczyłeś koszt internetu za te pozostałe 12 miesięcy?

  • 0

    32. ~Sebulba  2010-06-10 10:46:53  host: public-gprs111976.centertel.pl

    Fajnie zaprojektowany jest ten netbook, ale ma jedną wadę. Brak otworów wentylacyjnych w dolnym panelu. Więcej można przeczytać tutaj: www.e-netbook.info/899/hp-mini-210-recenzja

  • 1

    33.  2010-06-16 13:53:37

    Nikt chyba nie zwrócił uwagi na 1 ważną rzecz jaki jest transfer przy tych abonamentach.

  • -2

    34. ~suchy  2010-06-16 14:06:15  host: 212.160.172.70

    Jaka lipna oferta, za te pieniadze moge kupic sobie laptopa takiego jakiego ja chce i modem playa bez abonamentu i moge doładowywać kiedy chce i ile chce. Pracowałem w Orange i powiem ze ta firma to LIPA, syf nie z tej ziemi.

  • 0

    35. ~gosc  2011-03-27 16:04:53  host: public-gprs52998.centertel.pl

    hmm mam tego netbooka i powiem szczerze ze lepiej sobie odłożyć kasę i nawet stacjonarke kupić niz to... on jest tragiczny, koszmarnie wolny i słabo wydajny, internet tu również jest slabym atutem, włączając z 3 str internetowe gwarantujemy sobie przerwę na zrobienie herbaty. jednym słowem odradzam.

  • 0

    36. ~janusz  2012-02-21 17:56:11  host: abho120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na początku stycznia kupiłem notebook HP MINI 210 i to był bardzo zły wybór.Już po dwóch tyg. przestał działać. Do dnia dzisiejszego (21.02) sprzet jest na Węgrzech w serwisie. Podobno czekają na części.Uszkodzona płyta główna i dysk twardy. Na ich infolinii nikt nie potrafi udzielić konkretnej informacji kiedy sprzęt będzie naprawiony. Generalnie bardzo ciężko rozmawia się z osobami tam pracującymi. Najważniejszy jest zysk i ilość sprzedanego towaru, natomiast klienta traktują ja śmiecia. Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem ich sprzętu to zdecydowanie odradzam. Sprzęt ,serwis cała logistyka firmy HP pozostawia wiele do życzenia.

Dodaj swoją opinię