Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hotspoty ING w autobusach miejskich

Hotspoty ING w autobusach miejskich

WitekT 2 Maja 2012 12:10

0 0
Tu masz darmowy Internet od ING - to akcja reklamowa, w ramach której od 7. maja do końca czerwca będzie można korzystać z darmowego Internetu w środkach komunikacji miejskiej w 12 aglomeracjach.

Autobusy będą oznaczone hasłem Tu masz darmowy Internet od ING. Akcja obejmie m.in.: Warszawę, Katowice, Bydgoszcz, Trójmiasto, Poznań, Kraków, Szczecin i Łódź.


Źródło tekstu: Press     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    14. ~  2012-05-02 14:30:57  host: 178-37-69-216.adsl.inetia.pl

    a jak tak wszyscy wyciągną komórki i zaczną przeglądać to będzie wesoły internetowy autobus

  • 0

    17.  2012-05-02 15:58:01

    Nie wiem jakim to rozwiązaniem będzie zrobione , ale przecież WiFi w autobusie to żaden problem. Jest mnóstwo routerów z wejściem pen-drive do których można podpiąć internet mobilny z jakiejkolwiek sieci i będzie on wysyłał normalnie sygnał Wifi. Netia też zastosowała takie rozwiązanie w swoich Netia Spotach , więc komentarze o kablu do autobusu są co najmniej nie na miejscu ;)

  • 0

    18. ~  2012-05-02 17:42:12  host: ip-37-209-135-129.free.aero2.net.pl

    np ja uzywam takiego routera od tp-linka. Tani i dobrze dziala, chwile trwa zanim sie polaczy ( 10 sek)

  • 0

    20. ~howk  2012-05-02 17:57:21  host: apn-95-40-42-213.dynamic.gprs.plus.pl

    Internet internetem a o ACTA slyszelismy troche o SOPA PIPA a tymczasem na horyzoncie CISPA info na YT Alex Jones PL.

  • 0

    21. ~  2012-05-02 19:14:53  host: z48-11.opera-mini.net

    Jechałem dzisiaj autobusem KZK GOP oznaczony reklama ING. Telefon bez problemów połączył się z WiFi. Hostem była sieć Play. Nawet znośnie to chodzilo.

  • 0

    23. ~bum  2012-05-02 20:58:51  host: 178.183.252.33.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    po Trójmieście i okolicznych wsiach będą jeździć, uwaga!, aż dwa składy SKM...

  • 0

    24. ~...  2012-05-02 21:25:31  host: ip-37-123-203-148.satfilm.net.pl

    Wszystko jest robione na play:)

  • 0

    25. ~...  2012-05-02 21:26:01  host: ip-37-123-203-148.satfilm.net.pl

    W sensie sieć na których chodzi wifi

  • 0

    26. ~  2012-05-02 21:26:25  host: 89-78-201-67.dynamic.chello.pl

    Neta dostarcza play

  • 0

    27. ~dudek984  2012-05-02 23:29:18  host: 89-78-100-228.dynamic.chello.pl

    Linia 142 oraz 184 Krakow w niedziele i swieta oraz w soboty jezdzi ING z netem

  • 0

    28. ~Erowiec  2012-05-02 23:45:32  host: public-gprs525326.centertel.pl

    Dostęp do Wi-Fi sponsorują kieszonkowcy ... pokaż jaki masz sprzęt a może nie stracisz go bo ... nie jest wart :)

  • 0

    29.  2012-05-02 23:54:16

    A co z "miastem inspiracji"? :-D

  • 0

    30. ~Th0mas  2012-05-03 09:57:04  host: user-46-112-0-176.play-internet.pl

    Jak dobrze, ze mam All Inclusive MAX i nie musze byc zalezny od wi fi. W kazdym miejscu mam neta i nie musze szukac hot spotow jak dzieciaki, ktorym rodzice doladowuja pre paidy

  • 0

    31. ~  2012-05-03 10:22:00  host: smtp.amtbiopharma.com

    W Rzeszowie też ma być, więc proszę o dopisanie do listy miast... źródło http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,11645050,Darmowy_intern et_w_autobusach_MPK__Innowacja__Nie_.html

  • 1

    33. ~  2012-05-03 13:20:32  host: z22-13.opera-mini.net

    widziałam w wawce autobus z swiatłowodem linia 137

  • 0

    35. ~Mpiotrek  2012-05-03 17:39:36  host: smtp.amtbiopharma.com

    @32 lepiej nie zniżać się do twojego poziomu bo jesteś żałosny...

  • 0

    36. ~Maks  2012-05-03 18:25:07  host: buh98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja dzisiaj jechałem 172 w stronę Kombinatu w Krakowie, autobus był oznaczony. Zasięg wykryło, z AP się połączyło, ale internetu nie było ;)

  • 0

    37. ~Piotrek  2012-05-03 19:11:48  host: apn-46-76-172-14.dynamic.gprs.plus.pl

    @33 a białych myszek nie widziałeś??

  • 0

    38. ~  2012-05-03 21:53:38  host: z28-13.opera-mini.net

    (L) ja też widziałem jakiś niebieski kabel ciągnący się za autobusem linia 64

  • 0

    39. ~aimudo  2012-05-03 23:47:05  host: 94-23-84-29.wlan.wifiexpress.es

    Hotspot ING w Wawie między Warszawa (pl. zawiszy) – Otwock oraz Warszawa (pl. Zawiszy) – Falenica – Karczew, a także Warszawa (E. Plater) – Centrum Handlowe Janki. :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-174-129-120-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.