Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hotspoty Ery w KFC i Pizza Hut

Hotspoty Ery w KFC i Pizza Hut

WitekT 7 Czerwca 2005 16:26

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa i AmRest, sieć restauracji szybkiej obsługi, rozpoczęły współpracę partnerską.
W jej wyniku w restauracjach KFC oraz Pizza Hut uruchomione zostaną punkty bezprzewodowego dostępu do Internetu hotspot sieci Era. Dzięki temu, goście restauracji będą mogli swobodnie korzystać z Internetu przy pomocy szerokopasmowej technologii WLAN.


Hotspoty działają już w trzech restauracjach KFC;
Warszawa, ul. Piękna 28/34,
Warszawa, al. Jerozolimskie 11/19,
Czeladź, ul. Będzińska 80.


Do końca br. uruchomione zostaną hotspoty w około 70 lokalach KFC oraz Pizza Hut na terenie całej Polski. Wszystkie oznakowane będą specjalnymi tablicami informacyjnymi, a ich listę będzie można znaleźć na stronie www.blueconnect.pl.


Abonenci sieci Era mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu w kilku opcjach cenowych, a wszelkie opłaty dopisywane są do miesięcznej faktury za telefon komórkowy. Korzystanie z hotspotów jest możliwe, m.in., w ramach oferowanej przez PTC usługi bezprzewodowej transmisji danych blue connect. Jej użytkownicy korzystają z hotspotów w ramach jednej, zryczałtowanej, miesięcznej stawki niezależnej od ilości przesyłanych danych, czasu i liczby połączeń. Pozostali goście mogą opłacić usługę z góry (na zasadzie pre-paid) za pomocą karty kredytowej, bądź wykorzystać kartę-zdrapkę uprzednio nabytą w wyznaczonych punktach, w tym w restauracjach KFC i Pizza Hut.


Uruchomienie sieci hot spotów w restauracjach KFC i Pizza Hut jest bardzo ważnym krokiem w upowszechnianiu dostępu do Internetu oraz bezprzewodowej transmisji danych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Współpraca partnerska to konsekwentne działanie, w ramach którego dostarczamy naszym klientom nie tylko rozwiązania głosowe, ale również pełen zakres usług transmisji danych - powiedział Mariusz Malec, Dyrektor Zarządzający ds. Rynku Biznesowego PTC.


We współpracy z siecią Era, wprowadzamy do naszej oferty innowacyjny produkt, który dodatkowo wzmocni naszą ugruntowaną pozycję na szybko rozwijającym się rynku restauracji szybkiej obsługi i tzw. "casual dining". Oferta bezprzewodowego dostępu do Internetu w naszych restauracjach kierowana jest do szerokiej grupy klientów. Są to odbiorcy nowoczesnych usług telekomunikacyjnych: menedżerowie, specjaliści różnych branż, przedstawiciele handlowi oraz rosnąca grupa młodych ludzi ceniących czas i chcących wykorzystać go efektywniej dzięki mobilnemu dostępowi do Internetu - mówi Tomasz Suchowierski, Dyrektor do Spraw Rozwoju Biznesu AmRest.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~ulrych  2005-06-07 16:43:00  host: dpq30.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no prosze niedlugo nie bedzie knajpy bez HotSpota :) ale swoja droga Era wiedziala kogo wybrac

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~pp  2005-06-07 19:21:00  host: 213-238-127-62.adsl.inetia.pl

  taak zamiast spokojnie zjeść będą "serfować", czy ważnego maila czytać, bo nie moze podobno to zaczekać kwadrans....:(

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~DD  2005-06-08 18:05:00  host: dps132.neoplus.adsl.tpnet.pl

  nikt nie kaze robic wielu rzeczy naraz :) najpierw mozna podjesc a potem w radosnym nastroju z pelnym brzuszkiem zalatwic kilka spraw przez Internet - mi sie podoba

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-103-224.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet