Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hotspoty Ery w KFC i Pizza Hut

Hotspoty Ery w KFC i Pizza Hut

WitekT 7 Czerwca 2005 16:26

0 0

Polska Telefonia Cyfrowa i AmRest, sieć restauracji szybkiej obsługi, rozpoczęły współpracę partnerską.

W jej wyniku w restauracjach KFC oraz Pizza Hut uruchomione zostaną punkty bezprzewodowego dostępu do Internetu hotspot sieci Era. Dzięki temu, goście restauracji będą mogli swobodnie korzystać z Internetu przy pomocy szerokopasmowej technologii WLAN.

Hotspoty działają już w trzech restauracjach KFC;
Warszawa, ul. Piękna 28/34,
Warszawa, al. Jerozolimskie 11/19,
Czeladź, ul. Będzińska 80.

Do końca br. uruchomione zostaną hotspoty w około 70 lokalach KFC oraz Pizza Hut na terenie całej Polski. Wszystkie oznakowane będą specjalnymi tablicami informacyjnymi, a ich listę będzie można znaleźć na stronie www.blueconnect.pl.
Abonenci sieci Era mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu w kilku opcjach cenowych, a wszelkie opłaty dopisywane są do miesięcznej faktury za telefon komórkowy. Korzystanie z hotspotów jest możliwe, m.in., w ramach oferowanej przez PTC usługi bezprzewodowej transmisji danych blue connect. Jej użytkownicy korzystają z hotspotów w ramach jednej, zryczałtowanej, miesięcznej stawki niezależnej od ilości przesyłanych danych, czasu i liczby połączeń. Pozostali goście mogą opłacić usługę z góry (na zasadzie pre-paid) za pomocą karty kredytowej, bądź wykorzystać kartę-zdrapkę uprzednio nabytą w wyznaczonych punktach, w tym w restauracjach KFC i Pizza Hut.

Uruchomienie sieci hot spotów w restauracjach KFC i Pizza Hut jest bardzo ważnym krokiem w upowszechnianiu dostępu do Internetu oraz bezprzewodowej transmisji danych przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Współpraca partnerska to konsekwentne działanie, w ramach którego dostarczamy naszym klientom nie tylko rozwiązania głosowe, ale również pełen zakres usług transmisji danych - powiedział Mariusz Malec, Dyrektor Zarządzający ds. Rynku Biznesowego PTC.

We współpracy z siecią Era, wprowadzamy do naszej oferty innowacyjny produkt, który dodatkowo wzmocni naszą ugruntowaną pozycję na szybko rozwijającym się rynku restauracji szybkiej obsługi i tzw. "casual dining". Oferta bezprzewodowego dostępu do Internetu w naszych restauracjach kierowana jest do szerokiej grupy klientów. Są to odbiorcy nowoczesnych usług telekomunikacyjnych: menedżerowie, specjaliści różnych branż, przedstawiciele handlowi oraz rosnąca grupa młodych ludzi ceniących czas i chcących wykorzystać go efektywniej dzięki mobilnemu dostępowi do Internetu - mówi Tomasz Suchowierski, Dyrektor do Spraw Rozwoju Biznesu AmRest.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ulrych  2005-06-07 16:43:00  host: dpq30.neoplus.adsl.tpnet.pl

  no prosze niedlugo nie bedzie knajpy bez HotSpota :) ale swoja droga Era wiedziala kogo wybrac

 • 0

  2. ~pp  2005-06-07 19:21:00  host: 213-238-127-62.adsl.inetia.pl

  taak zamiast spokojnie zjeść będą "serfować", czy ważnego maila czytać, bo nie moze podobno to zaczekać kwadrans....:(

 • 0

  3. ~DD  2005-06-08 18:05:00  host: dps132.neoplus.adsl.tpnet.pl

  nikt nie kaze robic wielu rzeczy naraz :) najpierw mozna podjesc a potem w radosnym nastroju z pelnym brzuszkiem zalatwic kilka spraw przez Internet - mi sie podoba

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-17-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet