Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hotspot zamiast modemu

Hotspot zamiast modemu

sirmark 18 Października 2004 23:45

0 0

Firma Atcom uruchomiła na Ursynowie usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. Sieć działa w oparciu o sieć WiFi w technologii 802.11b. Użytkownik rozliczany jest wyłącznie za ilość przesyłanych danych, a nie za czas połączenia. Prędkość wynosi 250kb/s dla każdego użytkownika oraz brak opłaty za czas połączenia.

Wzorując się na rozliczeniach za połączenia komórkowe GPRS, naliczana jest oplata za ilość przesyłanych danych. Opłata wynosi obecnie 6zł za każdy 1GB i naliczana jest według rzeczywistej transmisji (a nie np. za rozpoczęty 1GB). 5GB transmisji danych , odpowiadające limitowi Neostrady, kosztuje 30zł. Firma nie pobiera także opłaty za instalację.
Oferta przeznaczona jest dla tych użytkowników, którym dotąd nie opłacało się kupować stałego dostępu do Internetu, bo używają go np. do czytania gazet przy porannej kawie lub wysyłania listów. Zamiast wydać kilkadziesiąt złotych za dostęp telefoniczny, wydadzą kilkakrotnie mniej, dostając jednocześnie wielokrotnie szybszy dostęp.

Źródło tekstu: Atcom     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet