Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Horodyński odchodzi z zarządu Inei

Horodyński odchodzi z zarządu Inei

WitekT 17 Lipca 2015 14:29

1 0
Od 24. lipca zarząd wielkopolskiej Inei będzie czteroosobowy. Rezygnację z funkcji członka zarządu ds. operacyjnych złożył Ryszard Hordyński. Swoją decyzję motywuje względami osobistymi.

Prezes Janusz Kosiński wraz z radą nadzorczą podziękowali Ryszarowi Hordyńskiemu za jego zaangażowanie i wkład w trakcie wspólnej pracy - napisano w komunikacie.

Hordyński nadal będzie wspierał zarząd telekomu w charakterze doradcy. Departamenty pionu operacyjnego znajdą się w ramach pozostałych struktur grupy.


Źródło tekstu: Inea     

w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2015-07-20 09:35:19  host: 193.201.36.50

    literówka w nagówku

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet