Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hop-on - telefon za 10 dolarów

Hop-on - telefon za 10 dolarów

LuiN 24 Maja 2008 22:14

0 0

hop on hop10 dolarów i to bez dopłat operatorów kosztuje telefon o nazwie Hop-on 1800. Urządzenie jest chyba najuboższym w funkcje telefonem komórkowym dostępnym na rynku. Aparat stworzono z ideą usunięcia wszystkiego co zbędne.

Zbędnym do wykonywania połączeń okazał się nawet wyświetlacz. W związku z jego brakiem, telefon nie obsługuje także SMS-ów, nie mówiąc o MMS-ach i innych dobrodziejstwach współczesnych telefonów.




Dostępne są dwie wersje telefonu. Pracujący w częstotliwościach 850 MHz i 1900 MHz przygotowany został na rynek amerykański. Wersja pracująca w częstotliwościach 900 MHz i 1800 MHz trafi z kolei na rynki europejskie i azjatyckie.

Producent reklamuje swój produkt jako doskonały telefon dodatkowy na wyjazdy zagraniczne, widzi też szansę dla niego w przypadku najtańszych zestawów prepaid. Podstawową wadą okazać może się brak książki telefonicznej.

Źródło tekstu: Intomobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 94
  • 0

    75. ~  2008-05-27 03:48:34  host: p08-11.opera-mini.net

    To szczyt głupoty i nonsensu, że te telefony obsługują tylko jeden zakres- to jak chce się mieć pełną łączność, to trzeba kupić od razu dwa telefony?? Jeden na miasto, a drugi na wsie? A co do braku wyświetlacza, to wystarczą diody świecące, aby znać stan naładowania bateri, czy aby wiedzieć, czy traci się zasięg z operatorem, więc do tego wyświetlacz jest wcale niepotrzebny.

  • 0

    76. ~kamil  2008-05-27 11:06:37  host: dpz245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na innej stronie pojawiła się jakże ważna adnotacja-telefon będzie "wyświetlał" smsy w postaci liter alfabetu Braila,zatem jest skierowany do osób niewidomych-to wiele wyjaśnia, i jako taki pomysł -pochwalam ideę. sam oczywiście kupiłbym najtańszego pre-paida, chocby TT i Sagema za 80 pln, ale dla niewidomych to wręcz rewolucyjna oferta

  • 0

    77. ~Chrome_TP  2008-05-27 11:27:23  host: 212.160.172.70

    idealny produkt dla terrorystów w afganistanie i iraku :P

  • 0

    78. ~kolok  2008-05-27 12:07:43  host: ip237.scom.za.digi.pl

    Dobry fon pod ere domową

  • 0

    79. ~xman  2008-05-27 15:54:53  host: doj223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    z ciekawości sprawdziłem najtańszy telefon dostepny w sklepie-wybrałem agito. wyskoczył mi Sagem my150x za 117 pln -szukam w sklepie,żeby był bez sima oczywiście. ma czarny ekran, a na nim...kolorowe informację, polifonię i inne "bajery" :))) jednak wybrałbym jego niż ten super amerykański wynalazek

  • 0

    80. ~  2008-05-27 22:09:50  host: p08-11.opera-mini.net

    Pantg. Dlaczego wszyscy doczępiają się do braku wyświetlacza, a pomijają fakt, że te telefony mają tylko jeden zakres, tj. w usa albo 950, albo 1900, a w europie albo 900, albo 1800, więc przy zakupie tego telefonu trzeba sobie wybrać, jaki chce się mieć zakres! Czy tylko mnie to dziwi?? Czy naprawdę ten telefon obsługuje alfabet dla niewidomych? Bo jakoś nie doczytałem tego, a to by zmieniało postać rzeczy...

  • 0

    81.  2008-05-27 22:54:07

    #80: Z tego co zrozumiałem to będą dwie wersje tych telefonów. Jedna z dwoma amerykańskimi zakresami i druga z dwoma (900 i 1800) europejskimi/azjatyckimi. Przyznaj się, że byłeś zmęczony jak czytałeś tego newsa? ;-)

  • 0

    82.  2008-05-27 22:55:37

    A może esemesy będzie wypikiwał alfabetem Morse'a?

  • 0

    83. ~  2008-05-28 01:23:32  host: p08-11.opera-mini.net

    Pantg. Rzeczywiście, to mój błąd, jeszcze raz przeczytałem wiadomość i jednak źle ją zrozumiałem. Przepraszam za zamieszanie

  • 0

    84. ~AQQ  2008-05-28 19:09:56  host: pc250.zn.zamek.net.pl

    troche bez sensu.. ;/ dziwny jakiś taki... i kto niby będzie z takiego telefonu korzystał?

  • 0

    85. ~kret  2008-05-29 10:41:03  host: 213.25.189.50

    kaczka - to max co moze z tego być... :)

  • 0

    86. ~mikolaj211  2008-05-29 17:33:22  host: apn-77-115-64-75.gprs.plus.pl

    Tyle osób pisze przy fajnych telefonach, że telefon służy tylko do dzwonienia... Więc powinni sobie kupi ten telefon i zabiera ze sobą: notes z numerami, kalendarz, długopis i kartki na notatki, aparat fotograficzny, odtwarzacz mp3, kalkulator, zegarek (najlepiej z kukułką) i budzik. I wtedy proszę bardzo - piszcie, że telefon jest tylko do dzwonienia...

  • 0

    87. ~nick  2008-05-29 17:40:01  host: cbs110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Art niekompletny. nienapisaliscie ze ma poifonie. Czyli jednak nie odchudzono do do końca. Osobiscie jednak zostałbym przy motoroli F3.

  • 0

    88. ~observ  2008-05-29 18:14:58  host: user7.94.udn.pl

    podpucha chyba jakaś..?

  • 0

    89. ~observ  2008-05-29 18:18:21  host: user7.94.udn.pl

    taki samochód z blachą zamiast przedniej szyby. Niby można by jechać...

  • 0

    90. ~  2008-05-30 00:09:26  host: gaja.tpnet.pl

    ksiazke telefoniczna trzeba miec w glowie?? nie mam nic do telefonow ktore sluza do dzwonienia i wysylania smsów tylko, ale bez przesady, nie będziemy sie cofac do telefonów tarczowych czy tym podobnych. Ksiązka telefoniczna i smsy powinny być. Pozatym ciekawe by bylo oprogramowanie w stylu noki 3210/3310 + technologia z XXI wieku = telefon trzymajacy z 2tyg. Niektórzy narzekają na brak MMSów a średnio wysłają 1 na rok bo nie stac ich na 40gr...

  • 0

    91. ~Hubert  2008-05-31 12:21:18  host: 83.2.116.19

    Lekka przesada z brakiem nawet jedolinjowego wyswietlacza i brakiem xazki tel:/ Pewnie bateria będzie w nim przymała pół roku bez ładowania, chyba, że na niej też zaoszczędzili:)

  • 0

    92. ~rotty  2008-05-31 18:16:32  host: azw170.internetdsl.tpnet.pl

    jakaś dioda, że wiadomo czy on/off? :D

  • 0

    93.  2008-06-01 19:50:41

    motorola c139 w euro agd kosztuje 49zl i jest niebo lepsza

  • 0

    94.  2008-06-03 15:23:02

    93. @piffffko: Zobacz, w jakich sklepach tej sieci ta motorolka jest dostępna. One chyba są uszkodzone i sprzedają je za grosze tylko w wybranych sklepach (tj. BIELSKO-BIAŁA oraz GŁOGÓW http://www.euro.com.pl/depositories.bhtml?prod_id=4799983 ), nawet nie ma jej w sklepie internetowym.

Dodaj swoją opinię