Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honor podwaja sprzedaż smartfonów w Indiach

Honor podwaja sprzedaż smartfonów w Indiach

orson_dzi 29 Listopada 2017 10:39

1 1

honor 9

Indie to drugi największy rynek świata i łakomy kąsek dla producentów smartfonów. Sporą część tortu udało się odkroić marce Honor.
Jak poinformował szef Honora George Zhao, sprzedaż smartfonów marki wzrosła w 2017 roku o 98,8% w stosunku do roku 2016. Indie są specyficznym rynkiem, na którym zapotrzebowanie na smartfony jest ogromne, o ile nie kosztują one zbyt dużo. A to jest zaletą marki Honor.

Huawei planuje wprowadzić na rynek indyjski urządzenia wyposażone w sztuczną inteligencję, która będzie w stanie tłumaczyć wiadomości na różne języki. Dodatkowo firma chce wprowadzać nowe urządzenia na rynek w Indiach w tym samym czasie co na rynki światowe.

Źródło tekstu: gadgets; wł     

Dodaj do:

Tagi: indie | honor | huawei

w sumie: 2
  • 0

    1. ~lol  2017-11-29 11:54:59  host: 89-65-213-128.dynamic.chello.pl

    kopia galaxy s6?

  • 0

    2.  2017-11-30 07:55:02

    1. ~lol: Ale jaka udana, i pewnie z 6 razy tańsza... czyli ma wszystko czego potrzebują klienci w Indiach... a tam jest całkiem spory rynek do zdobycia....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-228-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet