Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honor - nowa marka trafia na polski rynek

Honor - nowa marka trafia na polski rynek

orson_dzi 29 Października 2014 11:15

6 3

honor 6 Od dzisiaj na rynkach europejskich, w tym także w Polsce, dostępne są urządzenia nowej marki telefonów komórkowych - Honor.




Pierwszym urządzeniem, który trafi na polski rynek jest Honor 6. Wyposażony w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1080p, z ośmiordzeniowym procesorem Kirin 920, grafiką Mali-T628 MP6 i 3 GB pamięci RAM. 16 GB wbudowanej pamięci będzie można rozszerzyć kartami microSD. Główny aparat o rozdzielczości 13 Mpix z matrycą Sony IMX214 (f/2.0) i podwójną diodą LED pozwoli na nagrywanie filmów w rozdzielczości 1080p. Przedni aparat wykona zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 5 Mpix (f/2.4). Łączność z Internetem zapewni LTE-A (kategoria 6 z prędkością pobierania do 300 Mb/s). Smartfon jest zasilany litowo-polimerowym akumulatorem o pojemności 3100 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4.2 przykrytego nakładką Huawei Emotion 2.3.


Honor 6 będzie dostępny na wyłączność w sklepie internetowym sieci RTV Euro AGD w cenie 1399 zł.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Honor; wł     

Dodaj do:

Tagi: honor | honor 6

w sumie: 37
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-10-29 12:57:55

    To to trochę tego nie rozumiem. Czyżby ich marka źle się komuś kojarzyła?
    Ale sam telefon chętnie bym przetestował :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-10-29 13:12:49

    vonski - dlaczego miałaby się źle kojarzyć? Jest wiele przykładów wprowadzania na konkretny rynek produktów (takich samych) pod różnymi markami przecież. Takim klasycznym może być Matsushita, swego czasu właściciel marek Panasonic, Technics, National...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-10-29 13:49:02

    Ze względu na wpadki Huaweia ze zbieraniem i wysyłaniem (niewiadomogdzie) danych swoich klientów. Swego czasu było o tym głośno.
    Ja nie jestem nigdy uprzedzony do żadnej marki póki nie przetestuję ich sprzętu. Tu chodzi o trochę nieczystą politykę Chińczyków z ochroną prywatnych danych klientów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22.  2014-10-29 13:49:36

    Zresztą z podobnych względów ostatnio Xiaomi wyniosło wszystkie swoje chmury z danymi poza Chiny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-10-29 13:54:32

    @22 true

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24.  2014-10-29 14:02:28

    Chiński Honor ma dual sim, ten Honor Honor już nie :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Dtr  2014-10-29 14:11:16  host: google-proxy-66-249-81-103.google.com

    229? *5.3= 1213 złodziejaszki ?agd

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~  2014-10-29 14:20:26  host: 83-238-203-66.static.ip.netia.com.pl

    25. nie złodziejaki tylko VAT.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~m76  2014-10-29 15:02:37  host: user-46-113-218-146.play-internet.pl

    @26 w UK tez masz VAT

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~m76  2014-10-29 15:12:42  host: user-46-113-218-146.play-internet.pl

    Wg strony na Europe http://tlp.is/4dy moze to byc wersja Single SIM i bez NFC :/ Instrukcja jest dla modelu H60-L04 Single SIM i ewidentnie bez NFC

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29. ~Kryty  2014-10-29 15:56:21  host: 83-238-203-66.static.ip.netia.com.pl

    Brak NFC da się przeboleć. Brak dual sim zabija na starcie ten produkt.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~Staszi  2014-10-29 16:06:15  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Na Aliexpress 355 $.

    Wersja ds. 16 GB

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~m76  2014-10-29 17:08:14  host: user-46-113-218-146.play-internet.pl

    No i wszystko jasne http://tlp.is/4e1 BRAK DUAL SIM I NFC.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2014-10-29 19:14:33

    Ja tego nie rozumiem. Kupować telefon za ponad 1000zł a potem dziadować na Aero (odnośnie braku dual). 95% ludzi szuka duala żeby mieć darmowy net. Zastaw się a postaw się.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    33.  2014-10-29 19:35:39

    @Micho - jestem w 5% i skreślam ten produkt bez duala :(