Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honor 9 oficjalnie zaprezentowany

Honor 9 oficjalnie zaprezentowany

orson_dzi 12 Czerwca 2017 12:16

3 1

honor 9

Huawei oficjalnie prezentuje smartfon Honor 9. Ponownie dostajemy podwójny aparat, szklaną obudowę i gniazdo Jack 3,5mm.

Honor 9 został wyposażony w ekran o przekątnej 5,15 cala i rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli. Smartfon jest napędzany, podobnie jak pozostałe flagowe smartfony Huaweia, przez autorski układ Kirin 960 z ośmiordzeniowym procesorem i 6 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartą microSD. Slot jest hybrydowy, więc można w nim używać karty pamięci lub drugiej karty SIM. Główny aparat to zestawienie dwóch obiektywów o rozdzielczości 12 i 20 Mpix z 2-krotnym zoomem optycznym, a przedni aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix.




Na wyposażeniu znajdziemy też LTE z obsługą VoLTE, NFC wraz z nową usługą Huawei Pay, czytnik linii papilarnych pod ekranem, Wi-Fi (ac) oraz gniazdo Jack 3,5mm. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3200 mAh.

Smartfon w wersji 64 GB został wyceniony na 2700 juanów (400 dolarów lub 355 euro), a wersja 128 GB na 3000 juanów (440 dolarów lub 395 euro). Dla porównania startowa cena Huaweia P10 wynosiła 3800 juanów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: huawei; wł     

Dodaj do:

Tagi: honor 9 | honor | huawei

w sumie: 14
  • -1

    1. ~cziko  2017-06-12 12:29:30  host: afps86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cena wydaje się być niezła jak za takie bebechy

  • -1

    2. ~sogan  2017-06-12 12:29:50  host: cati.static.korbank.pl

    gdzie mozna go kupic ??

  • 1

    3.  2017-06-12 12:53:32

    W Polsce to dopiero gdzieś na jesieni u nas na słabo dystrybucja działa.

  • 1

    4.  2017-06-12 12:54:15

    @1: to są ceny netto.

  • -1

    5. ~sogan  2017-06-12 12:55:31  host: cati.static.korbank.pl

    kurcze słabo bo zajebiste parametry i cena fajna wiec bardzo sie opłaca :(

  • -1

    6. ~ddsds  2017-06-12 13:37:37  host: 78-10-219-211.static.ip.netia.com.pl

    W Polsce powinien pojawic sie gdzies za miesiac, najpozniej na przelomie lipca/sierpnia.

  • 0

    7. ~vidler  2017-06-12 14:28:34  host: host-89-229-63-249.dynamic.mm.pl

    wygląda ja Mi6:)

  • 0

    8. ~pi  2017-06-12 14:39:34  host: user-31-175-244-122.play-internet.pl

    Jak są pozycjonowane telefony Huawei: najwyżej jest Mate, niżej Honor a za nim P?

  • 0

    9.  2017-06-12 15:15:03

    @8 P to oficjalnie flagowce. Mate to osobna seria, Honor to z kolei zupełnie osobna marka. W praktyce na początku roku zawsze jest teraz coś z serii P, zaraz po nim prezentujący to samo, ale tańszy Honor, a pod koniec roku Mate - większy i mocniej wyposażony, na którym jest bazowany kolejny z serii P. Tak to ostatnio wygląda.

  • 0

    10. ~  2017-06-12 15:15:48  host: z02-08-04.opera-mini.net

    Honor to osobna marka należąca do Huaweia.
    Mate'y są większe od P, a Honory tańsze.

  • -1

    12. ~tam twój kraj gdzie twoje podat  2017-06-12 16:29:26  host: 212.160.172.86

    Abonencie cypryjskiej sieci Plus - a co Ci się nie podoba w telefonach tej chińskiej marki?

  • 1

    13. ~  2017-06-12 16:32:31  host: user-94-254-227-146.play-internet.pl

    Xiaomi tanszy a parametry podobne wiec po co przeplacac?

  • 0

    14.  2017-06-12 16:33:56

    Ja wypowiem się trochę w ciemno- mój siostrzeniec ma P8 już dość długo. Narzeka tylko na słabą baterię. A Plusa nigdy nie miałem bo mi nie pasowały taryfy- może kiedyś???

  • 0

    16. ~Tomcio  2017-06-12 18:34:33  host: public-gprs370972.centertel.pl

    @15 Bzdety piszesz. Sot na honorze 8 m w okolicach 8h. Jak nie latam po sieci to bateria trzyma spokojnie 3 dni. A i 4 raz mi się udało. Ani razu przez pół roku nie miałem zwiechy. Nic sie nie przycieło, transfer po stronie operatora niemal w 100% pokrywa się z licznikiem w telefonie. Miałem już 3 aktualizacje oprogrowania. Jedna do and 7.0. Aparat faktycznie kiepsko sobie radzi w słabym oświetleniu, nagrywanie filmów też takie sobie. Łatwe są ustawienia optymalizacji pracy. Dla odmiany s7 mojej żony ma kiepskie ustawienia w tym. Zaciął się już kilkanaście razy, a zawiesił totalnie 2 razy. Bateria nie trzyma nawet jednej pełnej doby. Aktualizacja była jedna. Reszty nie sprawdzałem.

Dodaj swoją opinię