Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honor 8 trafia na polski rynek

Honor 8 trafia na polski rynek

orson_dzi 18 Sierpnia 2016 13:10

3 2

honor 8Honor 8, najnowszy flagowy smartfon Huawei, trafia na polski rynek przed oficjalną światową premierą.



Smartfon został wyposażony w ekran FullHD o przekątnej 5,2 cala wykonany w technologii LPTS. Jednostką napędową jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 950 taktowany zegarem 2,3 GHz w parze z 4 GB pamięci RAM. Dla użytkownika przewidziano 32 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia jej kartami microSD. Gniazdo karty pamięci może również służyć jako drugie gniazdo na kartę SIM. Z tyłu obudowy znajdziemy dwa aparaty z obiektywami o przysłonie F/2.2, wykonujące zdjęcia w maksymalnej rozdzielczości 12 Mpix. Jeden aparat rejestruje obraz kolorowy, drugi czarno biały. Resztę specyfikacji uzupełnia LTE kategorii 6, czytnik linii papilarnych, Android 6.0.1 z nakładą EMUI 4.1 oraz litowo-polimerowy akumulator o pojemności 3000 mAh.




Honor 8 dostępny jest od 18 sierpnia w przedsprzedaży sklepu internetowego Plusa w cenie od 3 zł. Na wolnym rynku smartfon będzie kosztować 1999 zł i dostępne będą trzy warianty kolorystyczne - biały, czarny oraz złoty.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Huawei; wł     

Dodaj do:

Tagi: honor 8 | honor | huawei

w sumie: 20
  • 0

    1.  2016-08-18 13:26:42

    P9 w wersji szklanej- Honor :) podoba mi się.

  • 0

    2. ~~~~  2016-08-18 13:29:16  host: eew155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A i tak telefon na *** po jednym siadnięciu trzask i po telefonie.

  • 0

    3. ~gallus anonimus donosicielus  2016-08-18 13:49:18  host: rev-213.189.41.130.sdimedia.com

    Nie światoa, tylko europejską premierą...telefon jest już w dystrybucji w Azji za ~480$ więc dość porównywalna cena.

  • 0

    4. ~6P  2016-08-18 13:57:01  host: n06-04-06.opera-mini.net

    Co obcięte względem P9 ? Jak serwis, jak długie i dobre jest wsparcie ? Na stronie 400$ więc dlaczego nie 1600 zł?
    Za tyle chodzi na allegro P9 z przedłużenia, więc pewnie jak tylko się pojawi Honor 8 to będzie musiał być sprzedawany odpowiednio taniej.

  • -1

    5.  2016-08-18 14:21:05

    Jeśli na wolnym rynku ma kosztować 2000zł to z usługą w Plusie za 70zł miesięcznie wyjdzie 2090zł w 24 miesiące więc całkiem dobrze.

  • 1

    6. ~Hotelarz  2016-08-18 14:23:58  host: apn-37-7-191-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy innych baterii nie mają? W każdym 3000 mAh pchają jakby więcej nie mogli.

  • 0

    7. ~volejbol  2016-08-18 14:46:10  host: user-94-254-243-114.play-internet.pl

    A czy ktoś wie czy i kiedy będzie dostępny w Polsce Honor 7 Premium (32GB)?

  • 0

    8.  2016-08-18 14:56:04

    @6 3000 mAh litowo-polimerowe wytrzyma Ci wyraźnie dłużej niż litowo-jonowe. Huawei już dawno stosuje ten typ akumulatorów i na co dzień czuć różnicę.

  • 0

    9. ~Hotelarz  2016-08-18 15:34:47  host: apn-37-7-211-56.dynamic.gprs.plus.pl

    @8, Miałem Oukitel K10000 i gdyby nie jego gabaryty zamiast 5.5 powinno być 5 cali noi gdyby byl chudszy o polowe używałbym go do dziś niestety zaraz go sprzedałem uciążliwe trzymać cegłe.

  • 0

    10. ~  2016-08-18 15:37:33  host: user-94-254-129-118.play-internet.pl

    Drogo. Za takie pieniądze mamy flagowca wiodącej marki.

  • 1

    11.  2016-08-18 17:38:16

    No w sumie G5 by kupił w tej cenie.

  • 1

    12.  2016-08-18 18:01:16

    Co to za cena? Przecież OnePlus 3 z 6 GB Ram jest tańszy o 200 zł!

  • 0

    13.  2016-08-18 18:07:05

    @5 całkiem dobrze? Biorąc ten telefon w Plusie mamy ofertę no-limit za 3,75 zł miesięcznie (90 zł na dwa lata) :D

  • 0

    14.  2016-08-18 18:09:48

    @12, TomecekGD - a już potrafi z tego RAM-u korzystać? Pierwsze testy pokazywały, że nie :-/

  • 1

    15.  2016-08-18 18:18:32

    @14 nie wiem, ale akurat OnePlus daje ogromne wsparcie dla swoich telefonów, ma wsparcie społeczności z XDA i dostanie Androida 7 N, więc się nie martwię o ten telefon. Poza tym OP3 jest w całości z metalu, a droższy Honor 8 nie. Masakra, jak doją ludzi.

  • 0

    16. ~~~~  2016-08-18 18:32:44  host: aefe145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon bez wsparcia oficjalnego cyanogenmod. Kiepsko. Już taki OnePlus 3 ma wsparcie oficjalne, właśnie widze i chwalę.

  • 2

    17.  2016-08-18 20:05:12

    @15, 16 - większość ludzi woli dostać po prostu dobrze działający telefon, bez konieczności flashowania co 2 tygodnie.

  • 0

    18.  2016-08-18 20:27:26

    @17 OP3 sam się flashuje, więc moja babcia umie go obsługiwać. Poza tym honor 8 też się będzie aktualizował ;)

  • -1

    19. ~Ojo  2016-08-18 22:40:15  host: public-gprs201697.centertel.pl

    Zamówiłem w Plusie :) Dawno mi się żaden telefon tak nie podobał :) Cena fajna, warunki umowy też super więc nic tylko brać.

  • 0

    20. ~Garbb  2016-08-19 14:54:27  host: webdefence-pool-01.cluster-a.websense.net

    Szkoda, ze do Polski nie trafi najciekawszy wariant kolorystyczny - niebieski., ktory milo sie wyroznia z morza bialo-czarnyck telefonow...

Dodaj swoją opinię