Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honor 7 i nowe Samsungi serii A dostępne w Play

Honor 7 i nowe Samsungi serii A dostępne w Play

Piszemy o tym pierwsi LuiN 3 Lutego 2016 10:06

4 1

Do cenników sieci Play trafił smartfon Honor 7 o Samsungi Galaxy A3 i A5 w wersji na 2016 rok.



honor 7 samsung galaxy a5 2016 samsung galaxy a3 2016

Za smartfon Honor 7 w abonamencie za 69,99 zł miesięcznie zapłacimy 969 zł, a przy abonamencie wynoszącym 99,99 zł dopłata za telefon wyniesie 149 zł.




Zobacz: Ceny smartfonu Honor 7 w ofercie Play
Zobacz: Honor 7 - 200 tys. egzemplarzy w dwie minuty

W abonamencie za 99,99 zł za Samsunga Galaxy A5 2016 zapłacimy 329 zł, z kolei w tej samej taryfie Samsung Galaxy A3 2016 kosztuje 1 zł.

Zobacz: Samsung ogłosił termin sprzedaży Galaxy A3 i A5 (2016)

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 27
  • -3

    8. ~pi-pa  2016-02-03 11:55:11  host: 188.146.69.105.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nikt POWAZNY. na te mruczenia nie zwraca uwagi. Ale pogryzmolic mozna. Niech pisza pierdoly - dla telepolis to potwierdzenie, ze ktos to czyta.

  • 1

    9. ~  2016-02-03 12:01:58  host: 84-10-33-38.static.chello.pl

    Zawsze mnie wkurzają ludzie z pokroju muszę mieć flagowca za 1 zł najlepiej przy abonencie za 10 zł i na rok. Kogo stać, to go bierze, a kogo nie stać, to musi się postarać zapracować na takiego lub po prostu niech sięgnie po coś na swoją kieszeń. Wbrew pozorom tanie smartfony też są na swój sposób ciekawe, tym bardziej, że różnice pomiędzy najdroższymi a najtańszymi zacierają się. Już nie problem jest kupić za kilka stów telefon, który będzie działać dobrze do najważniejszych czynności i jakość zdjęć będzie akceptowalna. Ale nie, ja muszę mieć najdroższy... a niby czemu?

  • 2

    10. ~pracownik  2016-02-03 12:11:47  host: 83-238-75-66.static.ip.netia.com.pl

    Muszą mieć najdroższy no bo "śwagier" sobie kupił, to nie chca gorsi być. Ale to taka nasza mentalność niestety. Kupi jeden z drugim smartfona a potem przychodzą bo nie potrafią neta ogarnąć albo co gorsza dzwonka głośniej ustawić ;) Niestety wieksza część użytkowników smartfona tylko dzwoni i beczy, że bateria trzyma 2 dni a w starej nokii tydzień trzymała. Od rana właśnie tacy ludzie przychodzą ;d

  • -1

    11.  2016-02-03 12:14:05

    @6 ale jeszcze niedawno Honor 7 był w Plusie. Za 629 zł w abo 69,99 (przeniesienie numeru)

  • 1

    12.  2016-02-03 12:16:01

    @6 był i to dużo tańszy tak jak mówi Tytoos, niebawem z tego co wiem ma się pojawic ponownie ;)

  • 0

    13. ~  2016-02-03 12:16:48  host: public-gprs350958.centertel.pl

    Na ilosc kupionych telefonow w Polsce, chyba nieznaczna liczba osob korzysta z telepolis i porad tutaj pisanych. Poprostu nie znaja url. Nalezaloby zrobic reklame w tv i podawac przez jakis czas URL Ci, co marudza w Salonach, to wyjatki i nie maja wplywa na osiagane wyniki finansiwe Operatorow.

  • -1

    14. ~Kris  2016-02-03 12:18:57  host: 217.153.234.74

    ~tom - nie masz racji, Plus jeszcze do niedawna miał w ofercie Honor 7 za ok 600 PLN w abo 69, sam się nad nim mocno zastanawiałem wtedy ale jednak wziąłem za zeta 640XL. Trzymajmy się faktów i nie obrażajmy, kolega tytoos miał tutaj rację.

  • 1

    15.  2016-02-03 12:21:08

    Ale jeszcze niedawno Play miał pakiet 10 GB za 10zł. :-) Panowie, co było a nie jest, nie pisze się w rejestr.

  • 0

    16. ~  2016-02-03 12:21:41  host: 84-10-33-38.static.chello.pl

    @10, ale ja nie wiem co to frajda chwalić się telefonem za cztery tysiące, na który ktoś odkładał przykładowo jeden rok, albo dwa. Frajdą jest pochwalić się, że mimo niewysokich zarobków udało się kupić naprawdę przyzwoitego smartfona za 500 zł z Chin, który zmiecie nie jednego średniaka i czasami zbliża się do wyższej półki, a od flagowca nie będzie znacznie odstawiać. Wiadomo, że taki za 500 zł będzie z gorszych podzespołów i z tańszych materiałów, ale da się w tej cenie ściągnąć coś z Chin, który będzie po prostu dobrym produktem (dobra jakość wykonania, dobre, a nawet płynne działanie androida, dobra jakoś aparatu itp.).

  • -1

    17. ~tomek  2016-02-03 12:36:45  host: 178.19.182.86

    Wiecie może kiedy nowy A5 będzie w Orange?

  • -2

    18. ~pablosox123  2016-02-03 12:48:47  host: user-94-254-160-176.play-internet.pl

    Play ma slabe telefny zlaby bok slaby zasięg i wszystko ogolnie ma słabe,generalnie marketing im sie udal.Ja biorę teraz plusa bo łacze go ze smart domem i wychodzi mi kozystnie.

  • -1

    19. ~  2016-02-03 12:54:37  host: public-gprs350958.centertel.pl

    Po miesiacu flagowiec staje sie "starocia" bo nowe info na telepolis o nowosciach usuwa radosc z nabytego "flagowca"!!!!!!!!!!!!!!!

  • -2

    20. ~rrrrr  2016-02-03 12:58:59  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    Z Playa to trzeba było korzystać jak startowali i mocno "dotowali" wszystkie telefony i abonamenty, wtedy ich promocje wyglądały rewelacyjnie na tle innych , obecnie to jest spłacanie kredytów więc muszą zarabiać to ciągną z was kasę , chcecie spłacać te kredyty to spłacajcie ja pożegnałem się z Play-em 3 lata temu nie żałuję i wracać nie zamierzam, obecnie lepsze promocje można trafić w Orange.

  • 2

    21. ~pracownik  2016-02-03 13:15:31  host: 83-238-75-66.static.ip.netia.com.pl

    Jakość oferty i jej walory zależa od danego miesiąca a czasem nawet tygodnia, marketing marketingiem, twierdzisz w takim razie, że wszyscy, którzy przechodzą do Play to lemingi, które oglądają reklamę i jarając się Wojewódzkim w tv lecą i podpisują umowę płacąc więcej? Każdy liczyć umie, czasem różowi mają spoko oferty, czasem plus, bywa ze i orange i play wrzucą coś świetnego. Nie można generalizować. Rynek się zmienia, operatorzy się dopasowywują, meritum dyskusji i tak pozostaje fakt, że klienci (jak nuck i turururu) wymagają cudów za pół darmo, a teraz nic za darmo nie ma, i albo Cię stać albo kup chinczyka i się nim ciesz :)

  • -1

    22. ~Katka  2016-02-03 13:51:13  host: 92.60.132.22

    @Tom, bład, Plus ma w ofercie Honor7, bo sama posiadam.

  • 0

    23.  2016-02-03 14:08:29

    Dodałem pełny cennik Honora 7 w ofertach Play.

  • -2

    24. ~turururu  2016-02-03 14:32:31  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    Żałosny jesteś ty pracowniku :) Ja akurat nie jestem typem człowieka, który chce wszystko za darmo, bo jestem świadomy cen :) Ja akurat w pomarańczowych robię, więc wiem jak to jest...

  • 0

    25.  2016-02-03 14:42:47

    kupujemy na wolnym rynku, test. http://tlp.is/8w8

  • 0

    26. ~pracownik  2016-02-03 17:29:18  host: 83-238-75-66.static.ip.netia.com.pl

    Ale powiedz mi turururu czy ja Cię obrażam? Żałosny nie jestem, znam rynek po prostu.. i ludzi jak widać twojego pokroju

  • 0

    27. ~turururu  2016-02-04 14:14:27  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    Znasz ludzi mojego pokroju mówisz, ciekawe. Czyli jakich ?

Dodaj swoją opinię