Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honor 6X z podwójnym aparatem

Honor 6X z podwójnym aparatem

orson_dzi 18 Października 2016 14:48

4 1

honor 6x Huawei prezentuje model Honor 6X. To kolejny smartfon w ofercie chińskiej firmy z podwójnym aparatem.



Smartfon został wyposażony w 5,5-calowy ekran chroniony przesz zakrzywione szkło 2.5D. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 655 taktowany zegarem 2,1 GHz z grafiką Mali T830-MP2 oraz 3 GB lub 4 GB pamięci RAM. Od tego jest też uzależniona wersja pamięci wbudowanej - 32 GB lub 64 GB. Pamięć można rozszerzyć kartami microSD.




Konfiguracja aparatu jest nietypowa. Z tyłu mamy dwa aparaty - jeden o rozdzielczości 12 Mpix, a drugi o rozdzielczości 2 Mpix. Huawei nie informuje jakie ma być konkretnie zastosowanie takiego połączenia aparatów. Przedni aparat wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix.

Na wyposażeniu smartfonu znalazła się również łączność LTE z obsługą VoLTE, akumulator o pojemności 3340 mAh, czytnik linii papilarnych oraz możliwość wykorzystania gniazdka kart pamięci jako drugiego gniazda kart SIM.

Smartfon w pierwszej kolejności trafił na rynek chiński w cenie 148 dolarów za wersję z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, 192 dolarów za 4 GB i 32 GB oraz 237 dolarów za wersję z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wbudowanej.

Źródło tekstu: fonearena; wł     

Dodaj do:

Tagi: honor 6x | honor | huawei

w sumie: 20
  • 0

    1. ~Samsung  2016-10-18 14:53:13  host: 92.60.132.22

    "Samsung został wyposażony w 5,5-calowy ekran chroniony przesz zakrzywione szkło 2.5D." SAMSUNG??? Ludzie, kto to pisze...

  • -1

    2. ~Hotelarz  2016-10-18 14:56:03  host: apn-95-41-169-240.dynamic.gprs.plus.pl

    Xiaomi Redmi Pro też ma podwójny aparat i jest o wiele tańszy nic nowego w tym modelu.

  • -1

    3.  2016-10-18 15:02:29

    @1 daj spokój, Orson nie może zaniżać poziomu - jest po prostu sobą :)

  • 0

    4.  2016-10-18 15:04:43

    @1 Nazwijmy to skrótem myślowym od smartfonu ;) już poprawione.

  • -1

    5.  2016-10-18 15:18:23

    @4 skrót myślowy od smartfonu to iPhone - niezawodny, najszybszy i zawsze aktualny, reszta to wyroby szampanopodobne-wyciągacze kasy od klientów co rok na nowy model, a Samsung to jest skrót myślowy od materiałów wybuchowych, ewentualnie podpałki do grilla, piecyka domowego lub TNT.

  • 0

    6. ~Hotelarz  2016-10-18 15:20:23  host: 165.225.80.165

    Applefan: Punkt dla Ciebie :-D

  • 0

    7.  2016-10-18 15:25:34

    @6 myślę, że 1. powinniśmy wejść w koalicję. Jest nam po drodze. Obaj jesteśmy fanami swoich produktów, które idą jak taran przez rynek niszcząc konkurencję, bo 2. fani Nokii przybiorą na sile jak ich sławetna marka odrodzi się jak feniks z popiołów i zamiecie rynkiem

  • -2

    8. ~Samsung  2016-10-18 15:26:57  host: 92.60.132.22

    applefan, akurat posiadam s7, ale czytam Twoje wypowiedzi i zaczynasz mnie przekonywać do aple

  • 0

    9. ~Calm7  2016-10-18 15:28:12  host: aazs173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie skrót myślowy słowa smartfon to Nokia... Czekam na nową z niecierpliwością:-D

  • 0

    10.  2016-10-18 15:31:44

    5). co ty chrzanisz? jakie co rok??? mam Prestigio, i jakoś nic mu nie dolega, cały i zdrowy.
    A wiesz ile mnie kosztował?
    :-P
    akurat takiej matematyki nie ogarniasz, bo ty liczysz kasiorę w tysiącach, a nie groszach.
    Chcesz być bogaty - to se bądź, nic do tego nie mam, kupuj se ajfony co tydzień, ale nie rób z siebie nadętego bufona i daj żyć innym!

  • 1

    11.  2016-10-18 15:32:22

    @8 "Samsung" aka Hotelarz niezły troll z ciebie.... http://tlp.is/bho 1 komentarz to samo ip co twoje tam jestes Hotelarzem ktory w kazdym poscie pisze o Xiaomi tutaj nagle jestes "Samsungiem" co ma s7.... rozdwojenie jazni???

  • 0

    12.  2016-10-18 15:34:25

    9). Guzik mnie obchodzi na co czekasz, i twoje piesko srajtanie pod moim szyldem

  • -1

    13. ~Samsung  2016-10-18 15:37:08  host: 92.60.132.22

    Nie, może niejaki Hotelarz siedzi u mnie w robocie aktualnie i też się wypowiada, zaraz zaloguję się na konto bo mam tu utworzone :D

  • -2

    14.  2016-10-18 15:37:21

    @9 oczywiście z pkt 2 żartowałem :)

  • 0

    15.  2016-10-18 15:38:38

    8, zobacz, nie jestem żaden HOTELARZ, post nr 13 mój :)

  • 0

    16. ~Calm7  2016-10-18 15:39:11  host: aazs173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jaki to twój szyld? twój jest czerwony...:-D czarny już mój.

  • -1

    17. ~Hotelarz  2016-10-18 15:41:15  host: apn-95-41-169-240.dynamic.gprs.plus.pl

    @11,Mila89, Nie wierz podrabiańcom, prawdziwy jestem tylko ja, dawny PLAY...

  • 0

    18. ~Calm7  2016-10-18 15:42:26  host: aazs173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12Jaki to twój szyld? twój jest czerwony...:-D czarny już mój i jeszcze kilku userów:-D

  • 1

    19. ~bez nicka  2016-10-18 17:48:38  host: 185.137.19.162

    #10 Calm7, nie bądź naiwny wierząc, że applefan_ jest taki bogaty i liczy kasę w tysiącach! Żaden normalny gość robiący grubą kasę nie traci czasu na durne komentarze, tylko w tym czasie myśli jak zarabiać kolejną kasę. Poziom merytoryczny wpisów applefan_ wskazuje na jego niskie IQ, a to jest równoznaczne z tym, że wielkiej kasy raczej nie umie zarobić, a iPhone miał w ręku jedynie podczas wizyty w jakimś sklepie lub punkcie gsm.

  • 0

    20.  2016-10-18 19:05:06

    19). Może i nie umie, ale może ją mieć... prawdaż? PS. A co do wpisów, to każdy ma swój ,,konik" i podnieca się nawet głupotami nr. Apple.

Dodaj swoją opinię