Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honor 4X - dualSIM, LTE i 5,5 cala za 849 zł

Honor 4X - dualSIM, LTE i 5,5 cala za 849 zł

LuiN 24 Kwietnia 2015 11:16

11 2

Honor, marka należąca do firmy Huawei, w maju wejdzie na polski rynek z modelem 4X, wyposażonym w 5,5-calowy ekran i łączność LTE.



honor 4x honor 4x honor 4x honor 4x




Honor 4X oferuje ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a więc oferuje takie samo zagęszczenie pikseli jak popularny HTC Desire 810. Sercem telefonu jest 64-bitowy SoC Kirin 620 z ośmioma rdzeniami 1,2 GHz i 2 GB pamięci RAM. 8 GB pamięci wewnętrznej można rozszerzyć za pomocą kart microSD. Co istotne urządzenie ma dwa gniazda kart SIM, z czego jedna z kart może logować się do sieci LTE.

Akumulator o pojemności 3000 mAh zapewnić ma dwa dni intensywnego korzystania z telefonu lub nawet 7 dni pracy w trybie ekstremalnego oszczędzania energii Ultra Power Mode. Pomimo niewysokiej ceny, nie zabrakło sensownego zestawu aparatów fotograficznych: 13 Mpix z diodową lampą z tyłu obudowy oraz 5 Mpix z jej przodu.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Wymiary telefonu to 152,9 x 77,2 x 8,65 mm przy masie 170 gramów. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 5.0 z nakładką Emui 3.0.

Źródło tekstu: Honor, wł     
Źródło zdjęć: Honor

Dodaj do:

Tagi: huawei | honor 4x | honor

w sumie: 27
  • 0

    8.  2015-04-24 13:33:30

    @LuiN wiadomo od kiedy będzie w sprzedaży?

  • 0

    9.  2015-04-24 13:41:03

    8, ripe22 - już na początku maja.

  • 0

    10. ~gość98  2015-04-24 14:24:04  host: public-gprs514707.centertel.pl

    @6 LuiN - nie wiesz czasem czy dual sim aktywny czy pasywny??? Bo byłbym zainteresowany !!!

  • 0

    11.  2015-04-24 14:32:45

    10, gość98 - dual stand-by niestety. Za dobrze by było ;-)

  • 0

    12. ~  2015-04-24 14:38:11  host: n20-01-07.opera-mini.net

    Trzy glowy Witka na jednej stronie widze. Kiedy bedzie czwarta?

  • 1

    13. ~gość98  2015-04-24 14:38:28  host: public-gprs514707.centertel.pl

    @11 LuiN - Dzięki za info - szkoda, muszę poszukać z dual sim aktywnym.

  • 0

    14. ~air  2015-04-24 15:49:31  host: komp-95-171-194-84.protonet.pl

    wypada lepiej niż meizu m1 note ?

  • 0

    15. ~aaa  2015-04-24 16:29:15  host: 188.147.188.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Bralibyscie ten czy Chwili Redmi Note? Dzięki za rady

  • 0

    16. ~aaa  2015-04-24 16:29:51  host: 188.147.188.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ..Xiaomi

  • 0

    17.  2015-04-24 23:35:13

    @15
    4X.
    Wiecej RAM, nowszy system, irda, nfc, lte...

  • 0

    18.  2015-04-26 16:49:35

    Jak na razie, to chodzę właśnie koło niego i ML640 XL.
    Coś mi się widzi, że wygra Honor ;-)

    P.S. jak kogoś interesuje, to oba sloty obsługują LTE i resztę.

  • 0

    19. ~  2015-04-27 09:10:56  host: host-81-190-1-153.gdynia.mm.pl

    czy pasywny oznacza, że jak działa jedna karta to druga nie działa (np. nie odbiera połaczeń)?

    jesli tak to pytanie - po co 2 sloty? równie dobrze mozna wymieniac kartę - moze to brzmi nielogicznie, ale albo komus sa potrzebne 2 karty (dwie sieci, dwa nuery lub telefon i internet osobno), albo ktos chce miec na 'wyjazd' do innego kraju, ale wtedy własnie moze sobie przełozyc kartę

  • 1

    20. ~Caĺm7  2015-04-27 09:32:36  host: n20-07-06.opera-mini.net

    19). Po to są, abyś mógł w każdej chwili zadzwonić lub odebrać rozmowę z któregoś numeru, bez konieczności wymiany sim, lub noszenia 2 telefonów.

  • 1

    21.  2015-04-27 09:38:12

    19, to jest tryb dual stand-by, czyli obie karty SIM działają w tym samym czasie do momentu wykonywania/odbierania połączenia. W tej sytuacji nieużywana na potrzeby rozmowy karta wylogowuje się (można włączyć rzecz jasna przekierowania etc.). Po rozmowie znów dwie są aktywne. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale zapewniam Cię, że wciąż bardzo użyteczne.

  • 0

    22. ~  2015-04-27 21:46:17  host: host-81-190-1-153.gdynia.mm.pl

    no to OK - ja zrozumiałem ze jest jedna włączona i tylko jedna jest zalogowana

  • 1

    23. ~Marq  2015-05-28 06:58:25  host: 188.116.35.39

    Używam innego dual'a (stand-by) i sobie b.chwale. Zamiast aktywnego duala'a to już lepiej mieć dwa fony, a póżniej jak w bajce "osiołkowi w żłoby dano...", chociaz mam dwie ręce i dwoje uszu :)

  • 0

    24. ~Telemaniak1  2015-05-28 14:28:14  host: cust176104115-76.instalnet.com.pl

    Mam ten telefon od tygodnia i postanowiłem zrezygnować i odstąpić od umowy na abonament w Plusie.Wady:niektóre elementy menu same przestawiają się z moich na ustawienie fabryczne w czasie użytkowania.Te które pamiętam to:optymalizacja 16 bitowa(wyłączałem ją a ona się sama włączała).Klawiatura androida która się sama włączyła zamiast firmowej Huawei(w menu nadal była wyłączona).Przestawienie się na firmowe dzwonki mimo że jak w przypadku wyżej opisanym w menu były ciągle ustawione moje.Inne tapety w czasie zablokowanej klawiatury na wyswietlaczu niż ustawiona firmowo w menu a także brak możliwości jej przywrócenia po wypróbowaniu własnych.Zresetowanie telefonu działa dobrze ale nie usuwa tych wad.Konkurencyjne aplikacje sms/mms( np.go sms) nie rozpoznają w ogóle dual sim telefonu(brak w menu telefonu odpowiedniej do tego opcji.

  • 0

    25. ~jackem  2015-07-07 11:19:50  host: 195191162041.dynamic-ra-2.vectranet.pl

    Gdzie mogę znależć instrukcję tego modelu w języku polskim. Będę wdzięczny za odpowiedż.

  • 0

    26. ~Pytacz  2015-07-15 22:54:45  host: 5.174.163.19

    A czy ktoś wie, jak działa dual w sytuacji, kiedy z jednej (preferowanej dla LTE) mam net, a ktoś dzwoni, na drugi sim głosowy. Czy rozłącz net, abym porozmawiał, czy nie? Proszę tylko o odpowiedź kogoś kto wie, a nie kogoś komu się wydaje, lub "wydedukował", bo różne SB różnie się zachowuję, nie jest to standard, a uproszczenie opisu technicznego.
    Będę b. wdzięczny

  • 0

    27. ~PiotrDerf  2015-11-23 14:14:21  host: user-31-174-102-170.play-internet.pl

    Honor 4x -mam dwie karty jedna do rozmów druga do LTE niestety podczas rozmowy rozłącza internet LTE- zaznaczam że wgrałem najnowszego androida 5.1.1 i nie pamiętam jak to było na Kitkacie.

Dodaj swoją opinię