Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Honda Civic i 100 000 nagród za doładowania w Orange

Honda Civic i 100 000 nagród za doładowania w Orange

LuiN 14 Stycznia 2008 13:54

0 0

Od dziś startuje Szczęśliwa Loteria Orange, w której do wygrania jest 100 000 nagród: doładowania, telefony, skutery, laptopy i Honda Civic Type-R.

W Szczęśliwej Loterii Orange mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy ofert mix i na kartę, którzy wyślą SMS-em niewykorzystany, 14-cyfrowy kod doładowania pod bezpłatny numer 806. Przesłany kod doładowuje konto użytkownika i bierze udział w losowaniu nagród. Każda złotówka wpływająca na konto oznacza jedną szansę na wygraną.




Loteria trwa od 14 stycznia do 26 lutego br. W tym czasie, co minutę losowana będzie jedna z nagród dziennych - doładowań i telefonów Samsung F300. Z kolei 27 lutego zostaną rozlosowane nagrody główne: skutery Piaggio, laptopy Apple oraz samochód Honda Civic Type-R. O zdobyciu nagrody uczestnicy zostaną powiadomieni SMS-em.

Zobacz: regulamin promocji Szczęśliwa Loteria Orange (plik PDF, 145 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~mirekb  2008-01-14 14:43:29  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    fantastycznie..wszyscy ktorzy wezma udzial niech napisza na telepolis co wygrali;-)pewnie nie bedzie wiele takich osób

  • 0

    4. ~pablo  2008-01-14 15:18:18  host: abaq15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do wszyskich naiwnych.Kazde konkursy to sciema a jak daja samochod albo cos,to dla podłożonych osób

  • 0

    5. ~killos  2008-01-14 15:30:31  host: 134-bem-10.acn.waw.pl

    Z tymi promocjami to kompletna ściema ! dokładnie dla naiwnych, już dwa razy nie dali mi darmowych minut (spełniłem warunki), mimo reklamy w internecie i mimo sms-ów które przysyłali, a BOK nawet nie raczy odpowiedzieć ! Oszustwo, i jak takim wierzyć ! Trzeba będzie się rozejrzeć i gdzieś przejść z numerem - jak najdalej od TPSA (bo ORANGE a poprzednio IDEA to z TPSA sie wywodzą).

  • 0

    6.  2008-01-14 15:39:21

    W PLAY będzie do wygrania Audi S8 z rocznym zapasem paliwa. :D

  • 0

    7. ~pablo  2008-01-14 15:42:12  host: abaq15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Forest jestes naiwny zrobia cie w Ch..tak jak kazde konkursy.A orange i tp to juz szczyt szczytów najwieksi złodzieje w polsce.

  • 0

    8. ~neon  2008-01-14 15:49:09  host: w3cache.wignet.pl

    eee tam dobre i to ale i tak ja nie skorzystam mam poł. wychodzące do 30 marca. A o Orange nie mogę powiedzieć że to złodzieje, TP nie wiem bo nigdy stacjonarki nie miałem ale Orange nigdy mnie nie oszukało a już jestem 4 lata... 2 lata abonament i 2 lata prepaid. :)

  • 0

    9. ~piorek  2008-01-14 16:10:33  host: dqi88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heh z góry zakladacie ze nie wygracie.to tak samo jak z lotkiem ktos wygra wow wygrał 3milionya ja nie.ale jak sie nie gra to i sie nie wygrywa.ja bylbym daleki od tego ze samochody wygrywaja podstawione osoby.centertel to ogromna miedzynarodowa firma i pomyslcie jak by utracili na wizerunku gdyby wydalo sie ze szwagier prezesa wygral samochod.dlatego wydaje mi sie ze jest realna szansa wygrania samochodu oczywiscie sam sie na niego nie napalam bo ciezko bedzie wygrac telefon czy skuter jest w zasiegu reki

  • 0

    10.  2008-01-14 16:17:42

    wolałbym darmowe minuty do orange

  • 0

    11. ~maruda  2008-01-14 16:33:52  host: dol123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ehh orange i te konkursy, lepiej obnizyli cene, czy dali nowa oferte telefonow, tak jak era to robi

  • 0

    12. ~wygralem  2008-01-14 18:31:15  host: akw18.internetdsl.tpnet.pl

    Ja wygrałem pare lat temu doladowanie o wartosci 500 PLN w podobnym konkursie w TAK TAKU. Trzeba bylo ulozyc haslo reklamujace taryfe "MOJA OKOLICA".

  • 0

    13.  2008-01-14 18:58:57

    Troche ni jaki ten konkurs bo liczy sie tylko kod z doladowania, a nie zwykly sms, zreszta kupujac 25zl karte nie dostajemy zbyt duzo minut darmowych juz nie ma, takze troche drogi ten los bedzie:P

  • 0

    14.  2008-01-14 19:22:58

    #5. zlozyles reklamacje? jesli tak a nie odpowiedzieli tzn. ze uznali. A tym samym mozesz sie domagac swoich praw.

  • 0

    15. ~  2008-01-14 21:02:22  host: goi42.internetdsl.tpnet.pl

    panowie jak myslicie jaka siec ma najlepsza co daje dodatkowe zlotowki za doladowanie.np;od 50 lub 100 zł??????

  • 0

    16.  2008-01-15 00:01:41

    popolotek ;)

  • 0

    17. ~  2008-01-15 13:46:01  host: dqi88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciezko powiedziec zalezy czy do sieci czy do wszystkich jak do sieci to orange.przewaznie dają 40% wartosci doladowania do 25 i 50zł

  • 0

    18. ~  2008-01-29 15:50:57  host: proxy.tvgawex.pl

    POP I ORANGE TO SCIEMA ROZMOWY DROGIE JAK CHOLERA AKTYWOWOAC PAKIETY TRZEBA SAMI SWOI SA OK

  • 0

    19. ~  2008-01-29 15:52:24  host: proxy.tvgawex.pl

    W SAMYCH SWOICH DOLADOWALAM 2O A DOSTALAM 7 NAPRAWDE ZA ZUPELNA DARMOCHE WARTO NIE OSZUKUJA

  • 0

    20. ~mosqi  2008-01-30 12:14:45  host: byb175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Na razie 2 doładowania za 25zł, przy jednym dostałem 5zł gratis.

  • 0

    21. ~koniczynka  2008-01-30 13:37:03  host: bus106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja wygrałam doładowania po 5 zł:)

  • 0

    22. ~stafi52  2008-03-03 12:02:47  host: ahj65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Załapałem się na 5 złotych.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-161-92.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~ | 2017-03-30 22:29:57

Jak słuchanie disco polo na sprzęcie Cambridge Audio.


~ | 2017-03-30 22:29:28

Jak mielenie kawy Tesco Value w ekspresie Saeco.


~ | 2017-03-30 22:29:06

Flagowiec używany w Play to jak wlewanie oleju opałowego do Bentleya.


~ | 2017-03-30 22:28:05

Żulefone.


~ | 2017-03-30 22:23:37

@2 to sobie ich używaj

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę JA+ na kartę?

Nowa oferta JA+ Na Kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet