Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hojni abonenci Ery

Hojni abonenci Ery

WitekT 11 Stycznia 2005 00:12

0 0

W ciągu pierwszych dziesięciu dni nowego roku abonenci i użytkownicy Era i Heyah przekazali w formie SMS-ów na akcje charytatywne ogromną kwotę 1,9 mln zł.

Budżet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zasilony sumą ponad 630 tysięcy zł. Udzielili oni też pomocy ofiarom tragedii w Azji Środkowo-Wschodniej w wysokości 1,23 mln zł. W ten sposób za pomocą SMS abonenci i użytkownicy sieci Era i Heyah już przekazali potrzebującym prawie połowę całej ubiegłorocznej kwoty charytatywnych SMS-ów.
Do pomocy na rzecz poszkodowanych w Azji właczyli się też czynnie pracownicy Polskiej Telefonii Cyfrowej. Podczas kwesty w swojej siedzibie zebrali błyskawicznie ponad 5,5 tys. złotych. Jak już podano wcześniej, Zarząd Polskiej Telefonii Cyfrowej, za zgodą udziałowców Spółki, podjął decyzję o przekazaniu za pośrednictwem Caritas Polska kwoty 1 mln zł na rzecz ofiar i poszkodowanych w wyniku tragedii w Azji Południowo-Wschodniej.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~stz  2005-01-11 08:29:00  host: cis122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe Witku jak postarali się abonenci innych sieci?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-172-180.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet