Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hiszpańska Telefonica składa ofertę na Telecom Italia

Hiszpańska Telefonica składa ofertę na Telecom Italia

WitekT 20 Kwietnia 2007 15:02

0 0
Hiszpańska Telefonica wraca do gry o Telecom Italia. Firma planuje złożenie oferty odkupienia 66% akcji Olimpii, spółki kontrolującej 18% Telecom Italia, za 4,8 mld euro - pisze Puls Biznesu.

Telefonica zgodziła się nie wtrącać się w zarządzanie Telecom Italia, jeśli ta ostatnia nie sprzeda aktywów w Argentynie, Meksyku i Brazylii meksykańskiemu potentatowi telekomunikacyjnemu, Carlosowi Slimowi.

Zainteresowani zakupem są także Deutsche Telekom i France Telecom.


Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet