Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hiszpania wspiera młodych Internautów

Hiszpania wspiera młodych Internautów

LuiN 21 Stycznia 2008 09:22

0 0

Rząd Hiszpanii oferuje każdemu, kto nie skończył 30. roku życia, możliwość zarejestrowania własnej nazwy w domenie .es. Inicjatywa zyskała nazwę Młodzież w Sieci (hiszp. Jóvenes En Red). Inicjatywa prowadzona jest przez rządową witrynę Red.es - pisze gazeta.pl.
Na stronie programu czytamy: "Program Młodzież w Sieci to inicjatywa rządu, której celem jest zachęcenie młodych internautów do tworzenia i rozwijania własnych treści w Internecie. Aby to osiągnąć, program oferuje wszystkim młodym ludziom (do ukończenia 30. roku życia) możliwość darmowej rejestracji własnej nazwy w domenie .es, bez konieczności wnoszenia opłat w pierwszym roku". Każdy chętny musi wypełnić formularz, w którym wpisuje swoje dane osobiste i nazwę, którą chce zarejestrować Tę najpierw należy sprawdzić, gdyż formularz nie oferuje opcji przekonania się, czy nazwa jest wolna. Później trzeba tylko poczekać na skontaktowanie się z osobami odpowiedzialnymi za program.

Źródło tekstu: gazeta.pl     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-01-21 10:42:28  host: 212.160.172.70

    U nas dla młodcy mogą dawać *.dziecineo :D

  • 0

    2.  2008-01-21 23:06:12

    Nie rozumiem, po co rozwijać internet wśród młodzieży. Przecież kto jak kto, ale młodzież umie sobie z nim radzić. Lepiej przeznaczyliby pieniądze na przekraczanie skoku technologicznego przez starszych.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet