Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Hiperwyprzedaż także w Plus Mix

Hiperwyprzedaż także w Plus Mix

LuiN 27 Grudnia 2013 10:54

3 10

W ofercie Hiperwyprzedaży w Plus Mix cena smartfonu LG Swift L7 II spadła o 298 zł, a 12 pierwszych zobowiązań jest obniżone o 50%.




Pozostałe polecane w Hiperwyprzedaży w Plus Mix smartfony, to:

  • HTC Windows Phone 8S by HTC za 1 zł (cena obniżona z 99 zł) w ofercie elastycznej 100 zł na 24 doładowania, w której dodatkowo o połowę obniżona jest kwota pierwszych 12 zobowiązań,
  • Smartfon Plus Kazam 5 za 1 zł (obniżka ze 149 zł) w ofercie standardowej 60 zł na 24 doładowania wraz z darmowym komunikatorem w sicie Plus FRIFON, dzięki któremu korzystając z mobilnego dostępu do internetu można rozmawiać i wysyłać krótkie wiadomości tekstowe bez ograniczeń,
  • LG Swift L5 II za 1 zł (obniżka ze 129 zł) w ofercie standardowej 50 zł na 24 doładowania,
  • Sony Xperia E za 1 zł (obniżka z 49 zł) w ofercie standardowej 50 zł na 24 doładowania.

Zobacz: Wyprzedaż sprzętów LTE w Plusie

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: mix | plus

w sumie: 24
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2013-12-27 13:30:48

    @6 Albo prepaid.

  • Ten komentarz został ukryty.

    6

    10.  2013-12-27 14:12:14

    to ta sieć jeszcze istnieje? Mam wrażenie że od dobrych kilku - kilkunastu miesięcy śpią

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    11.  2013-12-27 14:22:12

    WYPRZEDAŻ SMARTFONÓW CO SIĘ NIE SPRZEDAJĄ i ZALEGAJĄ W MAGAZYNACH !!! DNO NIE OFERTA !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    12.  2013-12-27 14:41:54

    bardzo wiele modeli to własnie resztki na które mało kto się decyduje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    5

    13. ~Marek  2013-12-27 15:11:04  host: 77-253-118-111.adsl.inetia.pl

    Oferta Plusa to syf i korniki. Starają się sprzedać sprzęt z odległych kilku lat przeznaczony dla frajera. Zdobyte w ten sposób środki pan S. przeznacza na spłatę swoich gigantycznych długów. Ta firma od kilku lat dosięga dna przy porównaniu ofert innych operatorów z telefonem. Mają chyba nas za idiotów że przedstawiają taką ofertę. Mój abonament oraz żony dobiega końca 4 kwietnia 2014 roku i odchodzimy z tej firmy. Doradzamy omijanie tej firmy z daleka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    14.  2013-12-27 15:15:24

    Plus zawsze jeśli chodzi o telefony czyha na naiwność osób starszych niestety :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    15.  2013-12-27 15:21:47

    Nie wiem dla kogo są te oferty w miksie. W prepaidzie jest oferta bez limitu w sieci + roczna ważność konta. Nie dość, że ceny słuchawek są wzięte z sufitu, to sama oferta mix woła o pomstę do nieba. Muszę jednak przyznać, że znam kilka desperatek ( same kobiety, niestety), które są zadowolone z tych ofert i korzystają z nich od początku istnienia. Żadne wyliczenia i porównania do nich nie docierają.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    16. ~mirekb  2013-12-27 15:22:47  host: ip-93-154-215-3.free.aero2.net.pl

    plus sie chwali wysokim arpu..ta sielanka wiecznie nie bedzie trwała

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17.  2013-12-27 15:43:02

    Muszą być osoby które muszą owe oferty chapnąć. Zastanawiam się jedynie nad sensem reklamowania to np. na telepolis?? Każdy wie że tu wszyscy dokładnie analizują każda opcje przecen telefonów i pytanie co to ma na celu :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    18.  2013-12-28 14:20:25

    Pewnie lwia część abonentów Plusa to właśnie te Mixy. Gdyby to był mały procent abonentów z pewnością zrobiliby ciekawsze promocje jak i same oferty mix. Sam znam wielu ludzi, którzy od lat przedłużają mixa - bo i tak muszę doładować, bo na wiosce najlepszy zasięg Plusa, po kolejny telefon za złotówkę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19.  2013-12-29 00:08:22

    Świetna informacja Plus po raz kolejny pozytywnie zaskoczył.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    20.  2013-12-29 00:09:07

    oj żarty sie mnie trzymają :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Calm7  2013-12-29 00:16:45  host: n11-10-01.opera-mini.net

    Buba, złoto Ci już przepadło :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~abc  2013-12-30 00:40:39  host: public-gprs342272.centertel.pl

    mam kolege ktory ma mixa jeszcze na dziesiatki doladowan i chyba ma 59gr min i zero pakietow :D utknal w czasach puszczania strzalek :D oddzwaniam do biedaczka i polecilem mu nju na karte heh. On laduje po 50zl miesiecznie a wnju za 30zl miesieicznie ma no limit na karte heheh. ale ma super alcatela dual sim z tego plusa wartego obecnie moze ze stowke :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Chris  2013-12-30 09:58:10  host: n08-08-04.opera-mini.net

    W tej Hiperwyprzedaży Plusa głównym promowanym smartfonem jest Nokia Lumia 625 (reklamowana w spocie o Hiperwyprzedaży, w TV), więc dlaczego w tym newsie nic o tym nie napisano?!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Janekk  2013-12-30 12:22:33  host: dog129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~abc Normalne jak ktoś bierze umowę na 48 doładowań, niektórzy do dziś mają takie drogie połączenia i pakiety internetowe 100MB za 12zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    25.  2013-12-30 12:36:32

    toms - ja odkąd pierwsza oferta typu MIX się pojawiła (nie pamiętam nawet gdzie) powiedziałem, ze to dla naiwnych oferta jest, głupich nawet... Sorry, ale jeśli ktoś bierze rzekomo na kartę ofertę bo będzie miał pełna kontrolę na tym ile będzie płacił, ale przez 3 albo 4 lata będzie co miesiąc płacił (a jak nie zapłaci to sąd), to jest dla mnie głupi - no, ten telefon za złotówkę trochę tę głupotę niweluje ale nie likwiduje... Do dzisiaj mam taką opinię i nie mam pojęcia nawet przez te wszystkie lata co w tych ofertach jest dostępne, za ile itd. Pojęcia nie mam. Ale jeśli ktoś lubi - nie ma zakazów! Niech kupuje i płaci a inni niech nie dyskutują czy zrobił dobrze albo źle - jeśli im szkoda biedaka, niech zapłacą za adwokata dla niego! Przecież jest mocnym argumentem, zakup telefonu na raty... Na jednej fakturze zamiast na dwóch - jeśli kupować w sklepie na raty ;-) Dajmy ludziom wolna wolę, skoro Bóg już im dał!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~Nick  2013-12-30 13:15:31  host: public-gprs516409.centertel.pl

    Często wyjeżdżający za granicę - dla nich mix jest bezkonkurencyjny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    27. ~arek  2014-01-01 09:30:07  host: 37.30.237.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przejrzałem tę ofertę, całkiem zacna, do poważnego rozważenia bez zbędnych emocji