Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyahlike - do łatwiejszej obsługi Facebooka

Heyahlike - do łatwiejszej obsługi Facebooka

LuiN 12 Kwietnia 2012 11:03

0 0

Heyah oddaje w ręce użytkowników smartfonów aplikację Heyahlike - nowa aplikacja zapewni swobodne i proste poruszanie się po Facebooku.

heyahlike heyahlike

Aplikacja Heyahlike pozwala na szybkie przeglądanie zawartości Facebooka na komórkach z systemem Android, iOS oraz Symbian. Heyahlike daje możliwość zamieszczania komentarzy i zdjęć, publikowania własnych wpisów na Facebooku, przeglądania najnowszych propozycji Heyah oraz oczywiście klikania "like".




Aplikacja została przygotowana głównie z myślą o fanach Heyah, którzy mają teraz szybki dostęp do profilu marki. W przyszłości aplikacja będzie rozbudowywana o kolejne funkcje.

Aplikacja Heyahlike została przygotowana dla systemu Android w wersji 2.1 i wyższej, iOS 3.0 oraz Symbian S60v3. Aplikację będzie dostępna w poszczególnych sklepach tj. Google Play, AppStore, Nokia Store. W tej chwili można już pobrać aplikację z Google Play.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 2

    4. ~  2012-04-12 11:18:00  host: z52-14.opera-mini.net

    Wzrusza mnie wspanialosc rewolucji PTC. I dlatego smiac mi sie chce, kiedy czytam wypociny naganiaczy TM gdzie twierdza, ze tm jest w stanie dac klientom cos z wlasnej woli a nie tylko probujac dogonic konkurencje. I to konkurencja kopiuje ich wspaniale pomysly. Zaloze sie, ze tej rewolucji nikt nie bedzie chcial skopiowac.

  • 1

    5. ~  2012-04-12 11:20:34  host: 77-253-139-215.adsl.inetia.pl

    zbędne

  • 0

    6. ~  2012-04-12 11:22:21  host: 77-253-139-215.adsl.inetia.pl

    @2 - zawsze dobijają mnie takie komentarze w stylu "biore się do testowania". Kogo to obchodzi? Napisz o tym w pamiętniczku. Jak już przetestujesz i będzie jakaś opinia o aplikacji do wyrażenia, to jak najbardziej WTEDY.

  • 0

    7.  2012-04-12 11:27:06

    ~6 uwaga przyjęta, swoją drogą z opisu na Google Play wynika, że aplikacja nie zjada transferu z wykupionej paczki danych.

  • 0

    8. ~Ułan  2012-04-12 11:31:51  host: public8915.xdsl.centertel.pl

    Apka zainstalowana, moim zdaniem chodzi szybciej niż zwykła apka do przeglądania facebooka. Bez zastrzeżeń.

  • 0

    9. ~hips  2012-04-12 11:47:51  host: user-46-113-76-200.play-internet.pl

    Ciekawe na ile aplikacja będzie zintegrowana z Heyah Konto lub Freeyah. To byłby dobry kierunek. Np. zsynchronizowanie wszystkich kont miast ładowania każdej aplikacji oddzielnie.

  • 0

    10. ~robertnik  2012-04-12 12:44:14  host: 213-238-109-254.adsl.inetia.pl

    Jeśli apka nie zjada transferu, to łączy sie przez jakieś proxy operatorskie. Nie chce zgadywać co dzieje się z przelatującymi danymi i tego robić nie będę... Ale jak ktoś ma FriendCaster, to raczej nie przesiądzie się na inne rozwiązanie.

  • 0

    11.  2012-04-12 14:29:49

    @10 ale zdajesz sobie sprawę, że każda informacja przechodzi przez Opka (czy to mobilnego czy jakiegoś stacjonarnego), ba nawet czasem przechodzi przez kilku, jeszcze lepiej nie udeza od razu do serwera docelowego ale przechodzi przez dodatkowe serwery. Więc nie ważne czy ktoś ma apke operatora czy kogoś innego i tak jest ryzyko, że ktoś może obserwować co tam wysyłasz (od tego są dodatkowe zabezpieczenia jak VPNy czy https)

  • 0

    12. ~  2012-04-12 15:52:43  host: v09-16.opera-mini.net

    @9 O, marketing już działa!

  • 0

    13. ~nic_nowego  2012-04-12 16:01:38  host: v10-15.opera-mini.net

    Zamiast zajmowac sie aplikacjami niech wreszcie wprowadza cenowa rewolucje w postaci obnizek cen za smsy i polaczenia. Pewnie jak Orange albo Play wprowadza zmiany w swoich prepaidach, to nagle im sie przypomni o zmianach w heyah.

  • 0

    14. ~Q  2012-04-12 16:17:35  host: static-223-197.is.net.pl

    @4 to kolego polecam siasc przed monitorem i posprawdzac w czym Era/T-mobile był pierwszy. A znajdziesz sporo uslug, po raz pierwszy wprowadzonych wlasnie przez ta siec. Nie wszystko Play wymyslil..

  • 0

    15. ~  2012-04-12 17:49:03  host: z55-09.opera-mini.net

    Aplikacja dla Symbiana S60v3, nareszcie! Heh, dziwne, że można na razie pobierać aplikację dla Androida :P

  • 0

    16. ~zenek73  2012-04-12 19:02:34  host: 89-77-147-163.dynamic.chello.pl

    U mnie na Antku 2.1 facebookowa natywna aplikacja woła o pomstę do nieba (zresztą mizerna ocena w markecie o czymś świadczy). Może ta będzie lepsza. Choć wolałbym podwojenie - były dwie edycje i ani razu się nie zakwalifikowałem ;)

  • 0

    17. ~fajnetojest  2012-04-12 23:17:40  host: user-164-127-139-219.play-internet.pl

    Fajnie to wygląda. Zupełnie inna wersja facebooka. Teraz używanie tego portalu społecznościowego nabiera zupełnie inny wymiar. Bez zbędnych reklam na boku, łatwe i przejrzyste. Mnie to podchodzi jak najbardziej.

  • 0

    18. ~  2012-04-13 02:03:16  host: v10-15.opera-mini.net

    @17 To naganiacze nie mają tego za darmo? Piszczcie więcej komentarzy...

  • 0

    19. ~  2012-04-13 22:05:12  host: ip-94-42-50-248.multimo.pl

    Kolejna rewolucja w Heyah. I 80 gr/min do Play!

  • 0

    20. ~  2012-04-13 22:13:47  host: v07-16.opera-mini.net

    80 groszy za minutę? Kiedy były takie stawki, dziesięć lat temu?

  • 0

    21. ~  2012-04-13 22:16:34  host: dqs174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    afera smsowomtrowa orange okrada pozostałych opów w szczególniosci tmobaoila i playa

  • 0

    22. ~  2012-04-23 09:48:18  host: 146.busko.bajtbusko.com.pl

    W heyah darmowe SMS-y do wszystkich w sieci masz w standardzie bez aktywacji, bez limitów. Dlaczego kupując pakiet za 9 zl 1000 SMS-ów do wszystkich sieci - darmowe sms do Heyah są odliczane z tego pakietu ?!! Już wtedy nie sa bezpłatne? Sami sobie zaprzeczacie " bez aktywacji, bez limitów " ??? Gdzie tu sens zwyczajne OSZUSTWO

  • 0

    23. ~  2012-04-23 10:37:09  host: z52-08.opera-mini.net

    22. Wygląda na oszustwo, ale zapewne masz w regulaminie, że ten 1000 smsów jest do wszystkich sieci łącznie z Heyah, czyż nie tak? :-) ..więc gdzie tu oszustwo..?

Dodaj swoją opinię