Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah zostanie w polskim T-Mobile

Heyah zostanie w polskim T-Mobile

WitekT 11 Maja 2011 16:50

0 0

Heyah po rebrandingu pozostanie jako oddzielna marka. Nie będzie też wyścigu na liczbę kart SIM - mówi w wywiadzie dla miesięcznika Mobilty Miroslav Rakowski, prezes PTC.

Ten parametr może miał znaczenie, ale w epoce telekomunikacyjnego kamienia łupanego… Wystarczyło rzucić na rynek dużą liczbę kart prepaid i już się było liderem. Teraz powinniśmy się chwalić nowymi usługami, nowinkami technologicznymi, a nie liczbą kart pre-paid. I tak właśnie zamierzamy robić. Miejsce na podium na siłę nas nie interesuje - mówi Rakowski w wywiadzie.




Prezes PTC dodał, że nie są prowadzone żadne rozmowy w sprawie przejęcia P4. Czwarty operator nie jest dla PTC atrakcyjną firmą, bo oferuje tanie połączenia wyłącznie dzięki regulacjom rynkowym, a konkretnie asymetrii w rozliczeniach międzyoperatorskich.

To coś niespotykanego w innych krajach. Nazwę to wprost - to nieuczciwa konkurencja. Po wprowadzeniu do Polski T-Mobile i wejściu nowości my też zaoferujemy atrakcyjne oferty. I to nie tylko w Polsce, ale i na terenie Unii Europejskiej. Będą na tyle atrakcyjne, że - mam nadzieję - abonenci innych sieci też będą mogli się o tym przekonać po przejściu do nas - mówi Rakowski.

Źródło tekstu: Mobility     

Dodaj do:
w sumie: 52
  • 0

    37. ~  2011-05-11 23:49:44  host: aakk84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @4 Pamietaj siedem po lewej .......T... i 3 po prawej ;D Chwile, które łącza szkolenia dają rade:)

  • 0

    38. ~  2011-05-11 23:54:08  host: aakk84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @27 konsultanci maja szkolenia z T ale szkoleniowcy nie podawają kiedy T nastąpki;p co sie stanie z tak tak , bluconnect juz niektórzy wiedza;P

  • 0

    39. ~  2011-05-12 00:09:53  host: v09-15.opera-mini.net

    Szkolą was coby niemiaszki miały większy zysk z naciągania polaczków. "To coś niespotykanego w innych krajach. Nazwę to wprost - to nieuczciwa konkurencja. " Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia panie Rakowski. Dla mnie jest nieuczciwą konkurencją utrzymywanie zawyżonych stawek do Play i żerowanie na abonentach Ery. Podoba się to panu?

  • 0

    40. ~  2011-05-12 00:26:02  host: dcr125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4* więcej Era zarabia na rozmowie do Play niż do W3. Czy to etyczne tak dodatkowo drenować swoich klientów?

  • 0

    41. ~  2011-05-12 08:56:00  host: anubis.lot.pl

    sami jesteście nieuczciwi... Jak sami trzepali kasę to dobrze a teraz ciężko się przyznać do tego, lepiej napierniczać na innych...

  • 0

    42. ~a-go  2011-05-12 09:17:42  host: cable194106211-024.astral.lodz.pl

    @32 i 41 W czasach, o ktorych mowicie, wszyscy operatorzy dzialali na identycznych zasadach, wiec nie mozna tego porownywac wprost.

  • 0

    43. ~  2011-05-12 09:22:00  host: ddf50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    42. Oczywiście, że można i nawet należy to porównywać. Zapomniał wół .. itd. Zobacz sobie jak "uczciwie" wszystcy z W3 trzymają zaporowe ceny do Play.

  • 0

    44.  2011-05-12 11:39:43

    @39 A dlaczego są droższe do Play, czy to widzimisię Ery, Plusa i Orange? Gdyby konkurencja była równa pewnie i stawki byłyby równe.

  • 0

    45. ~kyuss  2011-05-12 12:40:01  host: 87-205-240-16.adsl.inetia.pl

    Ciekawie na ten temat wypowiedział się prezes T-Mobile: 'Oni oferują tanie połączenia wyłącznie dzięki regulacjom rynkowym, a konkretnie asymetrii w rozliczeniach międzyoperatorskich. To coś niespotykanego w innych krajach. Nazwę to wprost – to nieuczciwa konkurencja'. Uważam, że coś jednak jest w tym. UKE postanowiło dać szanse Playowi. Wyszło na to, że Era, Orange i Plus za połączenia zakończone w sieci P4 płącą sieci Play prawie 38 groszy, z kolei Play za połączenia zakończone u zasiedziałych operatorów 16,77 groszy. Za utrzymywanie wysokiej asymetrii dla sieci Play i CenterNet polski regulator został skrytykowany także przez Komisję Europejską, ale nawet to nie wpłynęło na zmianę stawki połączeń, więc nie spodziewałbym się obniżenia stawek do Playa w najbliższym czasie. To nie jest tak, że 'złota trójka' podbija ceny i nie chce konsensusu z Playem. Wszystko w rękach UKE.

  • 0

    46. ~cd59  2011-05-12 16:07:12  host: arv111.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda... Jeżeli tak to od razu po pojawieniu się T-Mobile przejdę do nich. Orange nie ma szans z T-Mobile.

  • 0

    47. ~  2011-05-12 20:36:03  host: ip-79-175-202-120.cable.smsnet.pl

    Złodzieje niech sami sobie przypomną, jak doili z klientów za zakończone połączenie, mało tego - bez sekundowego naliczania! Play nieuczciwy??? Być może drogi nadal dla klienta - nieadekwatnie do zarobków, ale na pewno lepszy cenowo dla klienta od złodziei z W3.

  • 0

    48. ~  2011-05-12 23:25:44  host: 31.41.144.41

    @45. kyuss. Po pierwsze MTR do Play od początku roku wynosi 32,5 gr netto. Od 1. lipca spadnie do 27,21gr netto. Wtedy wszyscy ocenimy czy "złota trójka" nie podbija cen. O ile zakład, że w pre-paidach pozostaną stawki 72-80 groszy brutto?

  • 0

    49. ~maciek  2011-05-14 19:58:15  host: host-89-230-148-135.inowroclaw.mm.pl

    No pewnie,że niema szans bo Orange tj najgorsza sieć niewiem co za ludzie w tej sieci siedzą i chciałbym dodać,że zgadzam się z wypowiedzią użytkownika ''KYUSS''bo Play ma tak niską stawkę dzięki UKE a żeby jej nie miał już dawno by tej sieci nie było i również zgadzam się z wypowiedzią ''MOCZIF''w Play jest albo wóz albo przewóz

  • 0

    50. ~Sylvan  2011-05-16 10:31:33  host: 77-255-35-74.adsl.inetia.pl

    Stawki MTR powoli będą się zrównywać też ciężko wymagać od operatorów, żeby całość kosztów brali na siebie, tym bardziej, że nie mają takiego zobowiązania prawnego. cd59 też jestem bardzo ciekawy tego co zaproponuje nam T-mobile, byle do czwartku, wtedy dowiemy się konkretów ;)

  • 0

    51.  2011-05-18 17:09:30

    Jak oni mają takie podejście do sprawy to tylko czekać kiedy play zbliży się do T-mobile z liczbą użytkowników

  • 0

    52. ~mała  2011-06-22 13:05:15  host: acuz60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Boże jacy Wy jesteście ograniczeni. Play zarabia po prostu na połączeniach przychodzących z innych sieci do Play, dając swoim użytkownikom tanie rozmowy w zamian. To sieć dla samolubnych, tych których obchodzi jedynie to, że oni mają tanio, a nie to że nikt nie będzie chciał dłużej z nimi gadać, bo tak jest drogo że w szybkim tempie może nam taka rozmowa pożreć wszystkie środki z konta. Play zarabia nie na własnych klientach, ale na użytkownikach pozostałych sieci.

  • 0

    53. ~  2011-06-22 13:10:12  host: z27-11.opera-mini.net

    mała @ Ja jestem w Play i mnie nie interesuje ile kto do mnie płaci, ważne żebym ja miał tanio.

  • 0

    54. ~maniur  2011-07-18 22:37:49  host: 46.204.35.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    a ja napisze tak... jestem uzytkownikiem heyeh od roku a wczesniej korzystalem tylko z Ery...i co dziwne nie narzekam na ich uslugi:) a jezeli komus sie nie podoba to niech zmienia siec! czy to takie trudne?!

  • 0

    55. ~maniur  2011-07-18 22:44:06  host: 46.204.47.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    32.co do tego komenta mozna duzo dyskutowac... tylko zastanowmy sie kiedy takie stawki obowiazywaly...

  • 0

    56.  2011-08-16 11:37:26

    Chamstwo. Co ten Rakowski sobie myśli. Heyah powinno stać się tym głupim T-Mobile

Dodaj swoją opinię