Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah znowu ładuje podwójnie

Heyah znowu ładuje podwójnie

sirmark 14 Stycznia 2009 15:24

0 0

Wszyscy użytkownicy Heyah będą mogli otrzymać premię w postaci podwojenia wartości doładowania. Podwojona kwota może wynieść nawet 150 złotych. Heyah będzie premiować doładowania od 15 stycznia do 15 lutego.




Aby skorzystać z Podwójnego Doładowania wystarczy uzupełnić swoje konto jednorazowo kwotą minimum 30 zł, dwa razy w ciągu pięciu kolejnych dni. Kwota drugiego doładowania zostanie podwojona. Każdy klient będzie mógł skorzystać z oferty jeden raz w czasie jej trwania. Konto Heyah można uzupełnić korzystając z: kuponu doładowującego (zdrapki), karty płatniczej lub kredytowej, z rachunku w banku internetowym, w bankomatach oraz punktach sprzedaży. Otrzymane na konto środki mogą być wykorzystane na wszystkie usługi dostępne w Heyah.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 58
  • 0

    39.  2009-01-15 14:20:39

    No ciekawe... dzis dwa razy doladowalem heyah karte i nic - zero podwojnego doladowania !!! Jak nie doladuja w ciagu 5dni to niezle sie w....e

  • 0

    40. ~  2009-01-15 14:24:45  host: ip-89.171.231.34.dsl.crowley.pl

    @39,- promocja jest napewno ponieważ jest już oficjalnie na stronie Heyah http://heyah.pl/f8d13e308d05d2adc2fe0313a8e4ee64 więc dostaniesz na pewno

  • 0

    41. ~madziar  2009-01-15 15:56:39  host: abmt223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    akurat dla mnie heyah to lipna oferta bo za granice dzownie za 7-9gr/min a z neta korzystam tylko na ekranie na jakism cos widac wiec net w telefonie to nie dla mnie:P Wiec dla mnie 44gr/min to jednak DUZO:/

  • 0

    42. ~xea  2009-01-15 16:05:26  host: ip-93-72.mofnet.gov.pl

    każdemu wg potrzeb

  • 0

    43. ~  2009-01-15 16:48:00  host: f96-060.opera-mini.net

    Do 39 jak ci podwoji to daj znac bo tez mam zamiar podwojic

  • 0

    44. ~  2009-01-15 17:36:47  host: host5-71.btk.net.pl

    41-ale pochwal się ile płacisz na komórki??????????????

  • 0

    45. ~darian  2009-01-15 18:57:11  host: 217.153.225.26

    brawo dla heyah i tt za te doladowania jak by nie patrzec naprawde zaszaleli i coz powiedziec i dodac, znowu:) jak co roku daja i naprawde to jest to. zadnego ograniczania typy doladuj z tego i z tego w dniu tym i tym a dostaniesz tyle i type do rozporzadzenia w sieci takiej i takiej, tutaj doladowuje z czego chce dostaje podwojnie i dzwonie gdzie chce i jak chce.

  • 0

    46. ~  2009-01-16 10:58:51  host: 89.174.55.154

    przydałoby się tylko, żeby taka promocja trwała trochę dłużej ...

  • 0

    47. ~ziomek13  2009-01-16 20:01:32  host: acnx1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dają tyle co łaska

  • 0

    48. ~  2009-01-17 09:01:05  host: gw.itfsystem.pl

    W taryfie Multipakiet powinni obniżyć ceny poł. poza sieć, te 68gr/min i 60gr/min w sieci (bez pakietów) to przy ofertach konkurencji wygląda jak z kosmosu. Jeżeli ktoś ma kasę i akurat tak mu wypadnie, że i tak planował zasilić konto, to takie 2xdoładowanie jest jak znalazł ale nadal uważam, że podstawa to niski cennnik podstawowy.

  • 0

    49. ~Mike  2009-01-17 10:02:23  host: 77-253-111-53.adsl.inetia.pl

    I to są solidne promocje ! Smsy za 2 gr do wszystkich sieci, 0,005 gr do Heyah, taryfa Multipakiet jest świetna !

  • 0

    50. ~Krzychu  2009-01-17 11:50:08  host: ip-72-12.kolornet.pl

    Tylko promocja z smsami za 0,5gr kończy się 31 stycznia :/ A pisanki mi się skończyły 15 stycznia :/ Mam nadzieje, że przywrócą pisanki bo nie wyobrażam sobie esów w sieci za 2gr :/ jak przez ponad rok miałem je za darmo :/

  • 0

    51. ~  2009-01-17 15:17:28  host: gw.itfsystem.pl

    @49, 2gr za smsa poza sieć, jak ci to wyszło? Pewnie pakiet 300sms za 5,90zł, tylko zapomniałeś o tym, że jak masz pakiet 300sms do wszystkich i magiczny pakiet, to smsy do Heyah także liczone są z pakietu 300sms do wszystkich. Multipakiet nie jest zły ale cennik podstawowy jeżeli ktoś nie orientuje się w pakietach jest sprzed 3-4lat!!!

  • 0

    52.  2009-01-18 20:41:50

    Może i cennik podstawowy jest sprzed kilku lat, ale Orange ma podobny. W TT jest natomiast taniej i stawka jeszcze spada. Zresztą- w TT jest podobne podwójne doładowanie, ale minimalna kwota doładowania to 25 zł, nie 30. Heyah podoba mi się, zwłaszcza równa taryfa, choć sam mam tt.

  • 0

    53. ~  2009-01-19 09:14:47  host: 89.174.55.154

    Jak ktoś korzysta z podstawowego pakietu to lepiej mu zmienić po prostu na równą. Multipakiet jest dla tych co korzystają z pakietów...

  • 0

    54. ~  2009-01-19 11:32:14  host: public8315.xdsl.centertel.pl

    zajebiście

  • 0

    55. ~  2009-01-20 09:25:01  host: 89.174.55.154

    54. nie ma to jak krótki i treściwy komentarz :D

  • 0

    56.  2009-01-25 23:55:14

    Jak dla mnie super. Podwójne doładowanie to najlepszy typ promocji!

  • 0

    57. ~  2009-01-27 10:07:45  host: 89.174.55.154

    czy najlepszy to nie wiem, ale nie najgorszy na pewno ;)

  • 0

    58.  2009-01-27 18:49:46

    Moją ocenę motywuję tym, że dostaejsz po prostu dodatkową kasę, którą możesz wydać na co chcesz. Można powiedzieć, że to tak, jakby obniżyli ceny za wszystko o połowę na czas określony.

Dodaj swoją opinię