telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah wprowadza nowy starter za 5 zł

Heyah wprowadza nowy starter za 5 zł

WitekT 10 Sierpnia 2007 13:47

0 0
W najbliższych dniach do oferty starterów Heyah dołączy nowy starter - Heyah 5. W cenie tego startera użytkownik otrzyma 1 zł na start, a po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą dodatkowe 5 zł do wykorzystania na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach oraz inne usługi z oferty Heyah.

Od momentu wykonania pierwszego połączenia ważność na połączenia wychodzące wynosi 1 miesiąc, na połączenia przychodzące dodatkowe 3 miesiące.

Klienci, którzy kupią starter Heyah 20 (20 zł na start) i wykonają pierwsze doładowanie dowolną kwotą w terminie od 13. sierpnia do 30. listopada, otrzymają od Heyah dodatkowe 25%. Konto zostanie automatycznie uzupełnione kwotą 5 zł do wykorzystania na rozmowy, SMSy i inne usługi.

Wraz z wprowadzeniem nowego startera Heyah 5 oraz promocji 25 % więcej w starterze "Heyah 20" nastąpi zmiana graficzna opakowania starterów. Startery będą dostępne w punktach sprzedaży na terenie całego kraju oraz w sprzedaży internetowej w Heyah eSklepie.

Źródło tekstu: Heyah     


Dodaj do:
w sumie: 42
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~djfafa  2007-08-10 19:20:53  host: nat2-025.sulechow.net

    Mario bo może się później chwalić, że ma się tyle milionów abonentów (użytkowników), można zwoływać konferencje prasowe i chwalić się 13 milionowym klientem, można podawać w sprawozdaniach, że pozyskało się 150 tys. użytkowników prepaid i tak dalej. Wiesz akcjonariusze lepiej żeby nie wiedzieli, że przyłączyli 150 tys. do sieci, ale jednocześnie 100 tys. odłączyli. To jest czysta manipulacja ale cóż tak jest.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Pablo  2007-08-10 19:36:34  host: apn-99-35.gprspla.plusgsm.pl

    A jak jest w Play z tym wyłączaniem numerów? po jakim czasie blokuja karte??

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~MaRiO  2007-08-10 19:45:23  host: proxy38.is.net.pl

    djfafa: bo widzisz HEYAH ma w du** takich niby uzytkownikow.. (karta SIM lezy w szyfladzie i jest nieuzywana) i bardzo dobrze! HEYAH chce miec tylko aktywnych uzytkownikow!! i dobrze ze tak robi.. nie to co inne sieci.. ehh.. ;/ szkoda słow.. dla nich aktywny uzytkownik to karta nieuzywana lezaca w szufladzie np. prze rok.. ehh.. ;/ pozdro :))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~r  2007-08-10 19:52:01  host: chello084010106085.chello.pl

    a co do tematu to faktycznie Heyah się degraduje. Coraz gorsza oferta i teraz jeszcze przykrócili kasę na starterku za 5zł. Żałość!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~MaRiO  2007-08-10 19:59:05  host: proxy38.is.net.pl

    ee tam "luźne gadki" - robia swoje.. przyciaga nowych uzytkownikow.. dlatego HEYAH sprawdza takie startery akurat przy okazji nowej promocji dlaczego ?? chce zatrzymac tych uzytkownikow.. nie tylko na okres promocji "luźne gadki" dla mnie ta promocja jest super :)) za free gadam ile chce.. (oczywiscie nie wiecej niz 5 h 300 minut dziennie) ale w sumie przez caly okres jest do wygadania za free ok. 27000 minut czyli 450h malo ?? hehe :)) pozdro :))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~r  2007-08-10 20:05:53  host: chello084010106085.chello.pl

    #28: no niemało ale ja nie mam ochoty tyle gadać z jednym nr w Heyah!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~MaRiO  2007-08-10 20:11:18  host: proxy38.is.net.pl

    ja rozumiem.. ale wystarczy 15 minut dziennie rozmawiac za free to juz jest cos ?? nawet dla tych 15 minut dziennie warto skorzystac z tej promocji.. pozdro :))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~r  2007-08-10 20:14:39  host: chello084010106085.chello.pl

    no mogę się zgodzić. Jak ktoś ma heję i potrzebuje 15min dziennie dzwonić na jeden nr to mu się może i opłaci. Ja nie mam Hei i ta promocja mnie do tej sieci nie przekona. Przykro mi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2007-08-10 21:27:20

    niekoniecznie 15, może być nawet 300 :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~r  2007-08-10 21:29:51  host: chello084010106085.chello.pl

    #32: ja i 15 nie mam chęci ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~maciek  2007-08-10 21:57:12  host: 088156143210.rad.vectranet.pl

    jak ja nie moge juz czytac TYCH DZIECI na tym forum !!!! "schodzi na psy bo jest 1zł" co za barany, ktore kupuja starter puszcza debilne sms i wywalaja karte a nr tel, koszt sprzedazy i produkcji karty dla firmy w bloto...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~MaRiO  2007-08-10 23:06:01  host: proxy38.is.net.pl

    maciek: wiesz nie wszyscy sa dziecmi.. moze Ty masz 14 lat ale nie ja.. sorry dla tych co pisza ze glupia promocja bo tylko w HEYAH a co za problem kupic starter za 5 zł na okres promocji osobie z ktora chcemy rozmawiac za free.. ?? mozna korzystac z 2 numerow przeciez.. pozatym wydaje mi sie ze ta nowa promocja HEYAH zostanie na stale.. takze zawsze przyda sie dodatkowy starter HEYAH zeby moc rozmawiac za free.. kupujesz na allegro dual SIM i masz w telefnie 2 karty :)) i problem rozwiazny.. ;) pozdro :)) pozdro :))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2007-08-11 13:00:31

    No tak jest niestety... Dziecaki (widze to po ostatniej "akcji" wśródd kolegów mojego 13-letniego syba) kupiją starter, wykorzystują go na głupie (jakby to był dorosły człowiek to możnaby pozwać takiego albo wręcz oskarżyć) esemesy cze połączenia i... (dowodzi to niedojrzałości dzieci - nie powinno się pozwalać na zawieranie umów telekomunikacyjnych niepełnoletnim tak jak zakazuje się sprzeaży alkoholu czy papierowśów (bo zakup pre-paid to też umowa) oddają koledze, za darmo, żeby miał. A oczywiście po jakimś czasie wiadomo, że numer należy do danego kolegi a ten przyznaje, że dstał starter od innego głupka... Kólko się amyka i w sumie możnaby pozwać rodziców (bo naprawdę niewybredne są niektóre esemesy czy groźby).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~MaRiO  2007-08-11 14:22:04  host: 68-218.is.net.pl

    wlo: wiesz to Ty teraz piszesz jak dziecko.. groźby ?? to idziesz z tym na policje!! przeciez to jest karalne!! a siec na wniosek policji udostepni dane pozwalajace namierzyc tego kogos kto je wysyla.. chyba ze wyrzuci karte.. to juz inna bajka.. pozdro :))

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~nick  2007-08-11 23:30:15  host: cam56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    36 i 37 - nic nie trzeba zgłaszać, wszystkie smsy są przechowywane przez iles lat i na podstawie słów kluczowych są czytane przez pachołków ziobry. Więc jak coś jest groźbą to jest odnotowywane.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~silo  2007-08-18 23:59:36  host: apn-99-6.gprspla.plusgsm.pl

    dobrze ze sa do wyboru rozne startery

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~886172092  2007-08-20 15:21:54  host: 82.160.180.2

    niemożna doładować konta ale ja nie mam e-mail i nie moge doładować