Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: w 8 tygodni prawie milion

Heyah: w 8 tygodni prawie milion

sirmark 7 Maja 2004 13:04

0 0
Po 8 tygodniach od startu prawie milion osób wybrało Heyah. To znaczy, że co tydzień przybywa ok. 125 tysięcy nowych użytkowników.W Heyah cały czas dzieje się coś nowego. Wkrótce będzie można wylicytować złote numery z serii "888"! Wpadnij na aukcje Heyah Aukcje na Allegro.

I jeszcze jedna niespodzianka! Ponieważ użytkowników jest z każdym dniem coraz więcej - przygotowano nowy prefiks Heyah - 880! Już od soboty 5 tysięcy nowych numerów rozpoczynających się od - "880 14 X XXX" dostępnych będzie w Heyah e-sklepie!

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-103-224.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważałeś(-aś) zmianę dostawcy prądu?

Orange zachęca do wybrania oferty z prądem

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet