Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah też podwaja doładowania

Heyah też podwaja doładowania

WitekT 13 Listopada 2006 15:37

0 0

Heyah dla wszystkich swoich użytkowników przygotowała nową propozycję - Wielkie Podwojenie.

Wszyscy obecni użytkownicy Heyah, którzy od 16. listopada doładują swoje konto (kwota minimalna 20 zł) dwa razy w ciągu pięciu dni, otrzymają od Heyah podwojenie wartości drugiego doładowania.

Każdy nowy klient, który kupi starter Heyah w czasie trwania oferty i w ciągu pięciu dni od daty wykonania pierwszego połączenia doładuje swoje konto kwotą minimum 20 zł, otrzyma od Heyah w prezencie podwojenie wartości tego doładowania.




Wartość podwojenia może wynieść nawet 500 zł, czyli tyle ile wynosi maksymalna kwota doładowania. Podwojoną przez Heyah kwotę doładowania użytkownicy mogą wykorzystać dowolnie na połączenia i SMS-y we wszystkich kierunkach, bądź przeznaczyć ją na inne wybrane usługi z oferty Heyah.

Z oferty można skorzystać do 31. stycznia 2007 roku.

Doładowania można dokonać w szybki i prosty sposób bezpośrednio ze strony doladowania.telepolis.pl.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2006-11-13 16:39:03

    trudno o minusy najlepszej promocji jaka może być w telefonach na karte;)

  • 0

    6. ~  2006-11-13 16:44:58  host: dqg208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba nikt się nie spodziewał tego w Heyah. Jeszcze świąt nie ma, a już....

  • 0

    7.  2006-11-13 16:53:44

    super sprawa

  • 0

    8. ~bzikol  2006-11-13 17:01:09  host: dqr123.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szczerze powiedziawszy nidy nie słyszałem o lepszej promocji dla prepaidów. 10 dla ptc

  • 0

    9.  2006-11-13 17:23:10

    a dodatkowo w heyah dziala jeszcze 10% za czlonkostwo w klubie ;-) tak wiec za 520 zl mozna "zdobyc" 1072 zl :-D

  • 0

    10. ~sas  2006-11-13 17:26:29  host: btx147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dobrze że czekałem z doładowaniem, bo by mnie ominęła ta promocja. Sądzicie, że to już koniec promocji w heyah w tym roku??

  • 0

    11.  2006-11-13 18:49:13

    *** sas - wg moich informacji w heyah bedzie jeszcze jedna promocja w tym roku! beda to "gatki w groszki", czyli polaczenia w sieci za jedyne 9 gr/min! do tego na gwiazdke kazdemu zarejestrowanemu uzytkownikowi przysla kartke z zyczeniami i malym upominkiem od heyah - budzik z czerwona lapa zamiast kukulki! w przyszlym roku rozmowy za jedyne 3 gr w sieci, a od lipca - rozmowy i smsy w sieci za darmo! na nastepna gwiazdke natomiast operator bedzie doplacal do kazdej minuty w sieci 2 gr (tylko przez pierwsze 30 minut danego dnia)!

  • 0

    12. ~m  2006-11-13 19:59:23  host: access.gl.digi.pl

    **Q nieźle to sobie wymyśliłeś,nawet oni nie wiedzą o tym a Ty już to wypaplałeś...Oj nie ładnie nie ładnie;) Promocja za 10pkt!! Znowu przybędzie heyahowców:) Oby tak dalej..:) Ciekawe co zrobią jak się skończy promo smsy za 0gr.. Witku?Może Ty już coś wiesz?:)

  • 0

    13. ~  2006-11-13 20:54:36  host: proxy.sgh.waw.pl

    Tytuł brzmi "Heyah też podwaja doładowania". A zatem kto jest tym pierwszym lto podwaja, i czy nie wiecie nic o podobnej promocji da tak-taka

  • 0

    14. ~lled  2006-11-13 20:59:08  host: aast11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W TAK TAKU OD 16 LISTOPADA RUSZA 2 RAZY TT; TAK JAK W ZESZLYM ROKU NA SWIETA; fajnie bo inne oferty tez sa aktualne; Bonus za przychodzace, pakiety nielimitowane, tanie numerki i minuta od 9 groszy!!!

  • 0

    15. ~  2006-11-13 21:27:14  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Ktoś wyżej napisał, że nie można się przyczepić do tej promocji. Ma rację. Chociaż niektórzy mogliby się doczepiać, że 1 doładowanie musi być za min. 20 zł. Mnie osobiście to nie przeszkadza. W końcu "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda." Pozdrowionka dla użytkowników "normalnych" pre-paidów PTC! :-)

  • 0

    16. ~Kinia  2006-11-13 22:53:47  host: 208-16-2-83-rawa.marton.net.pl

    No to luzik ludziki:)i gadamy bez ograniczeń:)

  • 0

    17. ~widmo82  2006-11-14 09:54:00  host: terc.internet.radom.pl

    wlasnie dostalem smsa na taktaka ze doladowania od 16ego mnozone sa x2

  • 0

    18. ~ooOoo  2006-11-14 10:07:21  host: zo86.internetdsl.tpnet.pl

    Czy ktos moze wie ilu uzytkownikow na Heyah?? Ja np. na 150 telefonów w ksiazce mam słownie jeden numer Heyah.

  • 0

    19.  2006-11-14 11:20:32

    PTC MA NAJLEPSZE PREPAIDY.TakTak i Heyah są najbardziej ludzkie, ciekawe pakiety, sumowanie ważności rozmów wychodzących i środków na koncie.

  • 0

    20.  2006-11-14 12:11:13

    niewątpliwie ta promcoja utwierdzi ich pozycje, i przekona, że warto u nich być.

  • 0

    21.  2006-11-14 14:42:48

    bo warto być jak takie promo robią co jakiś czas prepaidy ptc.sam bym wziął gdybym potrzebował prepaida.

  • 0

    22. ~Ganc2  2006-11-15 16:01:06  host: nat6.gress.com.pl

    Dobrze jest, nie narzekać i DODAWAĆ 10 % !

  • 0

    23. ~  2006-11-18 00:30:37  host: gilead.media4.pl

    a dlaczego nie można przenieść numeru z Heyah do TT? przecież mają inne cenniki, a klienci mają zablokowaną taką możliwość...

  • 0

    24. ~  2006-12-13 06:11:59  host: byh51.internetdsl.tpnet.pl

    Fajna promocja, juz skorzystałem i się cieszę :-)

Dodaj swoją opinię