Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: Rok darmowych SMS-ów do wszystkich

Heyah: Rok darmowych SMS-ów do wszystkich

LuiN 29 Maja 2014 12:15

6 6

W ramach oferty Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo klienci Heyah na kartę otrzymują możliwość wysyłania darmowych SMS-ów do wszystkich krajowych sieci komórkowych przez rok, bez limitu.



Oferta jest aktywowana automatycznie na limitowanej edycji starterów Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo, po jednorazowym doładowaniu konta kwotą 20 zł lub więcej. Startery z limitowanej edycji będą dostępne w sprzedaży od początku czerwca w Punktach Sprzedaży T-Mobile.

Promocja jest również dostępna dla obecnych Klientów Heyah z taryfą Dniówka, którzy aktywowali kartę SIM do 28. maja. Można włączyć ją ekspresowym kodem *100*75#. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna.




Użytkownicy pozostałych taryf Heyah (Taryfa Pakietowa i Nowa Heyah), którzy aktywowali kartę SIM do 28. maja mogą również skorzystać z promocji. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówkę poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują promocję kodem *100*75#.

Aktywacja niniejszej oferty powoduje automatyczną dezaktywację promocji Rok Internetu za darmo.

Jak oceniasz ofertę Heyah "Rok SMS-ów do wszystkich sieci za darmo"?

Bardzo atrakcyjna
28.05%
Atrakcyjna
15.85%
Nie wyróżnia się
15.04%
Mało atrakcyjna
15.04%
Bardzo mało atrakcyjna
19.51%
Nie mam zdania
6.50%

Wszystkich głosujących: 246




Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:

Tagi: heyah | sms-y

w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2014-05-29 14:00:27  host: 46.204.93.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @11: jedyne wyjście to przeniesienie numeru do innej sieci, a nastepnie do heyah.

  • 0

    14. ~  2014-05-29 14:12:22  host: n09-04-05.opera-mini.net

    można zmienić z tymi na kartę na Heyah, kod *100*812#

  • 0

    15. ~plej-nick  2014-05-29 14:18:00  host: n05-04-03.opera-mini.net

    Oferta aktywowana automatycznie na nowych starterach? - Czyli T nadal ma zamiar sztucznie pompować swoją bazę kart SIM.

  • 0

    16. ~  2014-05-29 14:21:03  host: 83.218.117.82

    nie ma to jednak jak telefonia na kartę nju miesio - oferta pre-paid z "bonusami" post-paid - czyli do 19zł a potem nielimitowane komórki pl, do 10zł a potem nielimitwane stacjonarne pl, do 9zł a potem nielimitowane smsy/mmsy - oferta zaczyna być ciekawa. Jak dużo dzwonisz czy smsujesz korzystasz z nju miesio na kartę jak nie korzystasz to masz wieczną ważność konta... - pytanie co dadzą abonamentowcom....??

  • 1

    17. ~  2014-05-29 14:42:24  host: 178235137145.wagrowiec.vectranet.pl

    Typowe zagranie - włącz coś, a my przy okazji skasujemy roczną ważność konta.

  • 0

    18. ~  2014-05-29 15:26:05  host: 31.61.140.216

    Jeśli ktoś potrzebuje nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci, to zdecydowanie lepszym wyborem jest FORMUŁA SMS w PLAY. Oferuje nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, a kosztuje tylko 7 zł miesięcznie, natomiast ta promocja Heyah to wydatek dwa razy większy - 15 zł!

  • 0

    19. ~  2014-05-29 18:56:56  host: acsm54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja potrzebuję nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci za 29 zł miesięcznie.

  • 0

    20. ~ccc  2014-05-29 19:38:51  host: 82-160-108-131.tktelekom.pl

    w taryfie dniowka nie ma rocznej waznosci konta

  • 0

    21.  2014-05-29 20:05:29

    18 - w Play nie ma czegoś takiego, jak Formuła SMS. Jest pakiet nielimitowanych smsów i mmsów za 10 zł./mc. Możesz go włączyć np. w Formule 4.0 Czy Formule Play. Kosztuje 10 zł. brutto.

  • 0

    22. ~  2014-05-29 20:13:18  host: public-gprs517374.centertel.pl

    @21 http://tlp.is/2nw zakładka SMS

  • 0

    23. ~@21  2014-05-29 20:14:56  host: 77-254-31-143.adsl.inetia.pl

    nie ma?
    http://tlp.is/2nx

  • 0

    24.  2014-05-30 00:20:57

    T-Mobile'owi chyba nie wyrabia sieć na transmisji danych. Tym bardziej że wsiadł PLAY. Próbują jakoś zmniejszyć ruch IP.

  • 0

    25. ~Under  2014-05-30 09:21:49  host: user-5-173-119-54.play-internet.pl

    ~24 to bardziej promowanie konkretnych usług, jeśli ktoś woli mieć za darmo dniówkę internet to przecież nikt nie zmusza do przejścia na tą promocję z smsami.

    ~18 no tak, ale jeśli się dzwoni chociaż trochę czy chce się mieć jeszcze internet to formuła sms nie wychodzi tak kolorowo.

  • 0

    26.  2014-05-30 14:33:28

    Niby nieźle. Lepiej w każdym razie niż nic. W każdym razie jakiegoś szału nie ma.

  • 0

    27. ~  2014-05-31 06:57:16  host: z38-11.opera-mini.net

    w heyah smsy za darmo przez rok a Virgin mobile w odpowiedzi na ofertę heyah podnosi cenę smsa o 100%. :) To chyba początek końca tego operatora w PL

  • 0

    28. ~  2014-05-31 07:42:04  host: apn-95-40-169-113.dynamic.gprs.plus.pl

    Ten rok "darmowych" SMSów będzie kosztował użytkownika conajmniej 170 zł. Tyle kosztuje utrzymanie ważności konta przez 300 dni + 20 zł od pierwszego doładowania aktywacyjnego. Inna opcja to "zawsze ważne konto", które przez rok kosztuje: 5 zł (pierwsza aktywacja) + 11*3=38 zł, gdzie całe te pieniądze idą dla operatora za łaskawe utrzymanie ważności konta przez rok po każdej rozmowie...

  • 0

    29. ~ola  2014-05-31 12:15:45  host: user-164-127-237-242.play-internet.pl

    @28 kolekcjonujesz czy używasz telefonu? wyobraź sobie że są ludzie co zapłacą to 17zł/mc i mają do wyboru 3 dniówki za 29gr z czego jedna (@/sms) może być bezpłatna... Przy założeniu darmowego @, za rozmowy to T max. 8,99 i zostanie na 26min. poza sieć :) Zależy jakie masz potrzeby :)

  • 0

    30. ~Lewa  2014-07-01 20:11:34  host: 213-241-10-193.ip.netia.com.pl

    Mi to c h u * * * * w o nie działa ;c
    Zrobiłam wszystko co trzeba było.. Predzej jak kupiłam to to samo było. Nic nie chciało działać. A teraz jak chciałam dniówki na internet, to ok.. zrobiłam wszystko, ale nadal nie działa... Mam dniowki na sms a i tak bierze za każdy sms osobno ;c Ludzie może wiecie jak to zrobić????

  • 0

    31. ~nn  2014-07-09 23:27:41  host: 91.231.23.13

    no fajnie jakby dzialalo.... za sms place malo tego do polowy znajmych ktorzy sa w UWAGA heyah smsm wclae nie dochodza swietnie.... zawsze heyah byla najgorsza siecia i dalej nia jest.

  • 0

    32. ~nick  2015-03-18 14:42:53  host: 89-77-146-93.dynamic.chello.pl

    trik polega na tym, że sms'y są za darmo przez rok ale karta sim na transmisje wychodzące jest ważna przez miesiąc.. chyba, że w ciągu miesiąca znowu doładujesz

Dodaj swoją opinię