Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah REC-ORDER

Heyah REC-ORDER

WitekT 21 Lipca 2005 18:03

0 0

Użytkownicy Heyah mogą teraz szybko uzyskać informacje o utworze, który właśnie rozbrzmiewa na antenie Radiostacji.

Nowa propozycja, o nazwie Heyah REC-ORDER, została przygotowana z myślą o wszystkich, którzy interesują się muzyką. Usługa dostępna jest tylko dla użytkowników Heyah.
Użytkownicy Heyah mogą zaspokoić ciekawość i dowiedzieć się, kto jest wykonawcą nadawanego właśnie utworu. Wystarczy wykonać połączenie pod bezpłatny numer *114*1#, by już po chwili otrzymać gratisowy SMS z tytułem utworu i nazwiskiem lub nazwą wykonawcy. W SMSie znajduje się też link do zakładki WAP (wap.recorder.pl lub wap.heyah.pl), dzięki której istnieje możliwość natychmiastowego zakupu dzwonka z wybranym fragmentem i sprawdzenia z jakiej płyty on pochodzi. Dodatkowo można również zamówić płytę CD, która zostanie dostarczona pocztą lub ściągnąć mp3. Ceny brutto wszystkich elementów podane są przed zakupem.

Dzięki Heyah REC-ORDER można także zrobić miłą niespodziankę bliskiej osobie i zadedykować jej odtwarzaną aktualnie piosenkę. Tekst dedykacji przyjdzie do adresata w momencie, gdy w Radiostacji ponownie grany będzie wybrany utwór. Aby wysłać dedykację należy na stronie WAP z wybranym utworem we wskazanych miejscach wpisać, wymyślony przez siebie tekst pozdrowień oraz numer adresata.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.