Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah przedłuży ważność konta również za 5 zł

Heyah przedłuży ważność konta również za 5 zł

LuiN 30 Lipca 2010 12:22

0 0

1. sierpnia w Heyah zostanie obniżona minimalna kwota doładowania przedłużająca czas na wykonywanie połączeń - od tego dnia zasilenie konta kwotą już od 5 zł przedłuży jego ważność na rozmowy wychodzące.

Najniższe doładowanie przedłuży ważność konta o 5 dni. Przy kolejnych zasileniach konta jego ważność ulega kumulacji - ważność konta na połączenia wychodzące sumuje się aż do 12 miesięcy. Konto Heyah można zasilić elektronicznie dowolną kwotą od 5 do 500 zł.




Do dyspozycji klienta są również kupony zdrapki i kupony w formie wydruku z terminala płatniczego o nominałach 5, 20, 30 i 50zł, dostępne w kioskach, sklepach spożywczych, hipermarketach i wielu innych punktach na terenie całej Polski.

Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 122
  • 1

    128. ~Poll  2010-08-04 18:28:48  host: 195.245.213.9

    @121 O to właśnie chodzi, że ci "wszyscy" to bliżej niezidentyfikowane postaci. Niech się wyżali osoba ktora korzystć chce a nie może i niech poda gdzie i jak korzysta wtedy sie może okazac czy jest tak jak piszesz czy nie.

  • 1

    129. ~Poll  2010-08-04 18:34:28  host: 195.245.213.9

    @120 Gdy Ty sie pomyliłeś to ja się zapytałem z kim rozmawiasz, bo numerki w bład wprowadzają, nic więcej. Play ma największy zasię bo są miejsca gdzie Play jest a Plusa nie ma. Juz to sam sprawdziłem bo wczesniej nie wiedziałem że tak może być. Zatem ktoś kto posiada kartę Play ma największy zasięg bo ma zarówno Plusa jak i Play

  • 0

    130.  2010-08-04 20:15:47

    Poll@ Oczywiście mowa o zasięgu dla głosu? Bo nie powiesz mi że P4 wszędzie sieje z stacji node B dla potrzeb internetu?

  • 0

    131. ~Poll  2010-08-04 21:52:42  host: tr1-97.netfala.pl

    @130 nie wiem , nie znam się ale podobno internet można mieć w Play także na Plusie.

  • 0

    132.  2010-08-04 22:19:25

    Poll@ Można w telefonie ale już nie na Abonament i to wyklucza P4 że masz wszędzie zasięg. Owszem Voip ma wszędzie w 99% zasięgu Polaków, ale do pokrycia zasięgiem Usługi Play Online jeszcze przed nimi daleka droga. I w tym W3 lepiej wychodzi, chcąc nie chcąc, jeśli chodzi o dostęp do Internetu na Abonament jak i Kartę.

  • 0

    133. ~Poll  2010-08-04 22:31:58  host: tr1-97.netfala.pl

    @132 Nie rozumiem jak to na abonament nie można ?

  • 0

    134.  2010-08-04 22:42:51

    Poll@ Tam gdzie jest sam roaming Plus lub 2G Playa. Rozmowy będą ale nie Internet.

  • 0

    135. ~Poll  2010-08-04 22:49:03  host: tr1-97.netfala.pl

    Przepraszam ale ciemny jestem. Mam w domku letniskowym w puszczy tylko Plusa i nie mogę miec internetu w telefonie jak mam umowę LP69+SI???

  • 0

    137.  2010-08-04 22:59:04

    http://www.telepolis.pl/news.php?id=18468

  • 0

    138. ~pLaY  2010-08-05 22:08:57  host: gko50.internetdsl.tpnet.pl

    HIT Extra nowosc w Play fresh 5zł przedluza waznosc konta o 365dni a nie o 5 dni. Heyah spadla w dol

  • 0

    139.  2010-08-05 22:22:52

    Jak to spadła? Tylko dlatego, że 5zł przedłuża ważność konta o 5dni? Z tego, co widzę to właśnie Play zwolnił teraz i Heyah wyprzedza go znacznie swoją ofertą.

  • 0

    140.  2010-08-05 22:44:56

    Heyah jest jak 36i6 czyli do d*** dodatkowa oferta Prepaid w sieci zamiast jednej a dobrej jak w Play Fresh.

  • 0

    141.  2010-08-05 23:00:02

    Semnom (139) - "Z tego, co widzę to właśnie Play zwolnił teraz i Heyah wyprzedza go znacznie swoją ofertą." (?) Możesz jaśniej.

  • 0

    142.  2010-08-05 23:12:06

    jojo@ Chodzi mu oto że w Heyah są smsy bez limitu i darmowe rozmowy ze wszystkimi tak samo jak w Play Fresh. A w P4 już sms-ów bez limitu nie ma. No chyba że ma inną teorię, to niech się wypowie chłopina.

  • 0

    143.  2010-08-05 23:31:01

    PLAY (142) - Po pierwsze, to owszem wolałbym, żeby to ONA (nie on) się wypowiedziałA. ;-) Po drugie. Argumenty jakie zapodałeś nie są nowe. Nielimitowane SMS są od jakiegoś (dłuższego) czasu, ale za to np. Play Fresh stosunkowo niedawno (jako uzupełnienie Stanu Darmowego) pojawiła się promocja Nieograniczone Rozmowy w Play Fresh. Co mi po darmowych SMS-ach w Heyah (nie neguje samego faktu domowości SMS-ów w sieci jako takiego, jestem jak najbardziej ZA), skoro i tak aby z nich skorzystać konto musi być ważne na połączenia wychodzące, a więc minimum 20 zł (lub 16,66 zł) na miesiąc, nawet jeśli tego nie potrzebuję.

  • 0

    144. ~Mac90  2010-08-09 12:18:48  host: ahw170.internetdsl.tpnet.pl

    W Heya oferta darmowych minut i SMSów sprawdza się świetnie. Nawet jeśli nie wydzwonię tej kasy do sieci matki, to kwotę spokojnie wydam na rozmowy do innych sieci. Poza tym jest jeszcze kwestia taniego neta w kom;) W play kosztuje 12gr/100kb, w Heya 2gr. I stan darmowy zgodnie z info ze strony operatora jest włączany również jak w Heya na 30 dni;)

  • 0

    145.  2010-08-09 15:46:01

    Rozmowy darmowe w Heyah zostały przedłużone do odwołania :) ja prorokuję, ze zostaną już na stałe, a moje proroctwa mają tendencję do sprawdzania się. Mimo wszystko jednak do neta bardziej nadaje się oferta tak taka.

  • 0

    146. ~kahonez  2010-08-29 12:16:47  host: 83.230.8.57.gl.digi.pl

    żal mi tych ludzi którzy kupią sobie starter za 9 zł z playfresh i po zasileniu za 5zł.......walą sobie konia odsłuchując komunikat.....że mają ważne 365 dni konto......a już pewnie mają totalny orgazm mając po zasileniu te 1000smsów ,na 48 godzin ........żal ,żal i jeszcze raz żal.........

  • 0

    147. ~dortmund-jawol!!  2011-02-13 22:51:44  host: z11-05.opera-mini.net

    @146 - buehehehehe :-D hahahahahahahha ROTFL!!!!

  • 0

    148. ~  2011-04-27 10:11:49  host: z04-06.opera-mini.net

    Jestem wojtek prowadze pley salon mam 42lata jak wam się coś nie podoba to do niemiec na wyjazd na warzywka potem przyjdziecie do mnie i kupicie doładowanie wam się coś zawsze nie podoba.!!!!!!!!

Dodaj swoją opinię