Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah przedłuża "Wybrany Numer"

Heyah przedłuża "Wybrany Numer"

WitekT 28 Maja 2010 13:40

0 0

Użytkownicy Nowej Heyah nadal będą mogli korzystać z promocji Wybrany Numer w Nowej Heyah, która umożliwia bezpłatne rozmowy z wybraną osobą w Heyah po każdym doładowaniu. Promocja została przedłużona do odwołania.

Klienci sami decydują jak długo będą korzystać z usługi. Każda złotówka doładowania to jeden dzień darmowych rozmów bez limitu minut, np. doładowanie 5 zł to 5 dni darmowych rozmów z wybranym numerem w Heyah, 20 zł to 20 dni darmowych rozmów.




Osoby, które chcą rozmawiać za darmo ze wszystkimi w Heyah mogą również skorzystać z promocji Bezpłatnie w Heyah. Wystarczy, że doładują konto kwotą 30 zł lub więcej, a będą mogli rozmawiać za darmo ze wszystkimi w Heyah przez 30 kolejnych dni.

Usługę Wybrany Numer w Nowej Heyah uruchamia się kodem *100*20*9-cio cyfrowy numer w Heyah#, a Bezpłatnie w Heyah - *122*22#. Oba kody należy wprowadzić przed dokonaniem doładowania.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~MaRiO  2010-05-29 12:33:34  host: static-68-219.is.net.pl

    24: wyobraz sobie ze niektorzy np. ja maja wazne konto w heyah na polaczenia wychodzace rok ( tylko mozna miec max.) ja mam do kwietnia 2010 :)) pozdro :))

  • 0

    26.  2010-05-29 13:20:18

    MaRiO (25) - Wyobrażasz sobie, że świadomie wyraźnie odniosłem się do konkretnych wypowiedzi twierdzących, że promocja jest dobra dla ładujących konto małymi kwotami? Już się spierałem o to wcześniej z pablo_79. Skoro masz konto ważne rok "do przodu", oznacza to, że nie ładujesz go małymi kwotami do 20 zł, więc co Ci po haśle: "darmowe rozmowy już od doładowania za 5 zł", skoro i tak ładujesz większymi (niż 20 zł) kwotami, tak aby zsumować ważność konta? Co z tego, że już od 5 zł mogę mieć darmowe rozmowy, skoro najpierw i tak muszę zainwestować sporo większą kwotę, aby zsumować ważność konta na połączenia wychodząc na rok? Samo rozwiązanie promocji jest świetne, tylko co z tego skoro sposób doładowań konta w Heyah nie odbiega od tego co mamy większości innych pre-paidów? Gdyby każde doładowanie (nawet te za 5 zł) przedłużało ważność konta chociażby o miesiąc, to rozumiem. ;-)

  • 0

    27. ~Polek  2010-05-29 17:50:13  host: 213-199-192-86.tktelekom.pl

    I tak ich oferta jest bardzo dobra. Przedłużenie promocji to dodatkowy plus nie ma co nad tym spekulować. Mają niezłą ofertę i tyle.

  • -1

    28. ~Łukasz_  2010-05-30 11:30:17  host: user-109-243-109-17.play-internet.pl

    Jojo Ty nic nie rozumiesz, a Twój upór jest nie do pozazdroszczenia :-( To, że ktoś ma konto ważne rok oznacza tyle, że KIEDYŚ w PRZESZŁOŚCI ładował większymi kwotami (może akurat więcej rozmawiał). A teraz może sobie pozwolić ładować przez jakiś czas jak mu się podoba, choćby za 5zł. Potem, np. za pół roku doładuje za 50zł i od tego momentu będzie miał jeszcze 9 miesięcy wychodzących i znowu może np. przez 2-3 miesiące ładować co jakiś czas po 5zł. I to jest dobra opcja, której nie ma sensu krytykować.

  • -1

    29. ~Łukasz_  2010-05-30 11:33:45  host: user-109-243-109-17.play-internet.pl

    W ogóle argument z tymi 5zł na rok jest śmieszny. Każdy normalny człowiek bez problemu zużyje te standardowe 50zł przez 3 miesiące (czy tam 100 przez 6). Ma to znaczenie dopiero wtedy kiedy chce się utrzymać ileś tam aktywnych numerów, np. >2.

  • -1

    30. ~Łukasz_  2010-05-30 11:37:21  host: user-109-243-109-17.play-internet.pl

    Jeszcze przy wyjeździe za granicę miałoby to znaczenie. Ale jaki % populacji wyjeżdża? Kilka? A poza tym wtedy też telefon potrzebny...

  • 0

    31. ~znawca  2010-05-30 12:07:44  host: chaos.tpnet.pl

    @28. Łukasz_ niestety moim zdaniem to ty nie rozumiesz na co zwraca uwagę Jojo. Udowodniłeś to szczególnie w opinii numer 29. Oczywiście zgadzam się, że we Freshu przydałaby się dodatkowa opcja korzystania ze Stanu Darmowego lub przynajmniej Darmowego Numeru. Nawet mogłaby być identyczna jak w Heyah. Tyle, że w Play nie ma problemu z ważnością konta. Przykład z maksymalną roczną (ba, nawet półroczną) kumulacją ważności połączeń wychodzących i brakiem środków (potrzeba doładowania) w Heyah jest tak samo prawdopodobny jak wyjazd za granicę. Czyli według twoich szacunków 2% użytkowników tej sieci. Zrozum wreszcie, że jak ktoś ładuje za 50zł na 2-3 miesiące (co daje jedynie 30 dni darmowych rozmów) do tego co jakiś czas uruchamia Darmowy Numer za 5-10zł to w Play będzie miał to samo za mniejsze pieniądze. Przykładowo doładowuje za 30zł raz na dwa miesiące, a resztę rozmów wykonuje z pakietu 100 minut za 5zł i ma także tanie rozmowy na stacjonarne. Do tego przez 30 dni 1000 SMS do wszystkich. Jak ktoś potrzebuje więcej rozmawiać to może doładowywać za 30zł co 45 dni, a nawet i co miesiąc. Heyah przy takiej elastyczności oferty się chowa ;). Nie mówiąc już o tym ile trzeba wydać, aby skorzystać z podwojenia oraz darmowych rozmów w sieci.

  • 0

    32.  2010-05-30 13:01:06

    Łukasz_ (29) - Jak więc widzisz takie rozwiązanie skutecznie, znacznie ogranicza zastosowanie doładowań mniejszymi kwotami. Jak sam zauważyłeś najpierw trzeba jednak zładować konto większą kwotą sumując jego okres ważności na połączenia wychodzące tak, aby ta promocja miała jakieś sensowne zastosowanie. Mnie chodzi prostu o to, że w ten sposób ograniczona została skutecznie jej użyteczność. I jak sam w poście 29 zważyłeś, ktoś kto doładowuje regularnie konto większymi kwotami, raczej rzadko przestawia się na mniejsze nominały. Więc przesadą jest ze strony Heyah taki sposób zachwalania "Wybranego Numeru" przy obecnym sposobie utrzymania numeru. Nie wpieraj też komuś (kto być może też teraz czyta Twoje wypowiedzi), że jest "nienormalny". Za 5 zł na miesiąc można mieć 100 minut, czyli godzinę i czterdzieści minut i być może komuś to w zupełności wystarcza. Czy to znaczy, że w ogóle nie korzysta z telefonu i nie jest mu potrzebny? Nie ośmieszaj się!

  • 0

    33.  2010-05-30 13:12:00

    Gdyby w Heyah 5 zł wydłużało ważność połączeń np. na miesiąc... Np. Chłopak i dziewczyna potrzebują darmowych rozmów pomiędzy sobą. Chłopak wyjeżdża na drugi koniec Polski na 5 dni. Oboje ładują konto i przez 5 dni mają za 10 zł nieograniczony kontakt ze sobą. Inny przykład. Dziecko wyjeżdża na wycieczkę i rodzice chcą mieć z nim stały kontakt. Cała trójka doładowuje swoje konta po 5 zł i za jedyne 15 zł mają nieskremowany kontakt ze sobą. To byłoby piękne. Przykłady pewnie można by mnożyć. To tyle ode mnie w kwestii oceny tej promocji. ;-)

  • 0

    34.  2010-05-31 00:37:37

    Nie ma co narzekać,nawet 30zł za darmowe rozmowy ze wszystkimi w sieci to naprawdę niewiele.

  • 0

    35. ~Łukasz_  2010-05-31 11:56:21  host: user-109-243-250-98.play-internet.pl

    To, że ktoś regularnie ładuje 50zł na 3 miesiace nie oznacza, że nie może od czasu do czasu załadować za 5zł żeby mieć ten darmowy numer przez te 5 dni roboczych. Ja tu nie bronię Heyah (która wg mnie nigdy nic szczególnego nie dawała), chciałem tylko powiedzieć, że sposób, o którym ktoś pisał wcześniej jest ok. Zresztą ani Heyah, ani Play nie będą opłacalne dla wielu ludzi - z prostej przyczny: za mało ludzi jest w tych sieciach. I dlatego małe sieci mogą dać coś taniej. Tyle, że to jest "pozornie" taniej, bo nie wiem do kogo bym dzwonił w sieci Heyah czy Play. Aha - nie mówiłem, że ktokolwiek jest nienormalny. Określenie "każdy normalny człowiek" zostało użyte w sensie "przeciętnego użytkownika telefonu". Ja się ośmieszam? Nie obrażaj mnie, ok? Bo ja też mogę zacząć, ale nie chciałbym. Czy naprawdę nie potrafisz prowadzić dyskusji bez inwektyw?

  • -1

    36.  2010-05-31 16:28:36

    Łukasz (35) - 1) Nie zawsze. Jeżeli ktoś ładuje nawet tylko za 50 zł na 3 miesiące to, gdy nastawiony jest na darmowe rozmowy z jedna osobą w sieci, lepiej opłaca mu się ładować po 20 zł co miesiąc przez 3 miesiące niż raz 50 zł + np. 2 X 5 zł. W jednym i drugim przypadku zapłaci 60 zł za doładowania, ale w pierwszym łącznie pogada za darmo przez 60 dni, a w drugim jedynie przez 40 dni. 2) Nie obchodzi mnie czy bronisz jakiejś oferty czy też nie i czy któraś z wymienionych przez Ciebie sieci "będzie opłacalna dla wielu ludzi". W moich postach poruszałem inny problem, więc nie rozwadniaj. 3) Z Twojej wypowiedzi, w której łączysz "5 zł na rok" i dodajesz, ze każdy normalny człowiek jest w stanie zużyć standardowe 50 zł w 3 miesiące można wywnioskować, że sugerujesz, iż ludzie niebędący w stanie zużyć tej kwoty w podanym przez Ciebie okresie, są nienormalnymi użytkownikami ładujący sobie konta 5 złotowym kuponem raz na rok. Następnym razem pisz rozważniej. To nikt nie będzie błędnie interpretował Twoich wypowiedzi. 4) To nie obraza, a stwierdzenie faktu. I najpierw zapoznaj się ze znaczeniem słowa "inwektywa", zanim zaczniesz go używać.

  • -1

    37. ~Łukasz_  2010-05-31 21:19:11  host: 212.2.99.206

    Jojo naprawdę nie potrafisz bez wycieczek osobistych? Przepraszam Cię, ale nie będę z Tobą dyskutował w taki sposób. Aha - nie zapomnij czegoś jeszcze dopisać żeby nie było, że "do mnie musi należeć ostatnie słowo". Naprawdę nie musi. Tylko postaraj się.

  • 0

    38.  2010-06-02 18:22:57

    jojo, przedłużyli wybrany numer, więc krok w dobrą stronę. Poza wszystkimi podanymi przez Ciebie przykładami, w Heyah możesz rozmawiać za darmo z wybraną osobą przez kilka dni kilka dni po doładowaniu konta najniższą kwotą. I to jest bardzo dobra opcja, której nie zaznasz w innych ofertach prepaid.

  • 0

    39.  2010-06-02 18:24:39

    I to jest tez dobra opcja dla tych, którzy bardziej, niż na darmowe rozmowy w sieci, nastawiają się na promocje typu podwójne doładowania, które teraz są i w Heyah i w Tak Taku.

  • 0

    40.  2010-06-08 11:09:53

    Podwójne doładowanie dla mnie przebija nawet oferty darmowych wenwątrzsieciowych. Przy obecności owego przedłużenie darmowego numeru zdecydowanie fantastycznie wystarcza do tego, żeby kosztu korzystania z telefonu były niskie. Jak na mnie oferta spoko, ale i tak nie mam zamiaru zmieniać swojej. :)

  • 0

    41. ~Kaśka  2010-07-02 14:28:26  host: 90-224-174-232-no129.tbcn.telia.com

    Mam pytanie. Jeżeli ja jestem w Szwecji, a mój chłopak w Polsce, to może on aktywować którąś z tych usług tak, zebyśmy oboje mieli za darmo? Czy ja i tak będę musiala płacić za granicą za połączenie odebrane? Dodam, że oboje mamy w sieci HEYAH. Proszę o szybką odpowiedz :)

  • 0

    42.  2010-08-01 18:20:00

    Z Heyah jest tanio na numery stacjonarne i komórkowe do szwecji i jeszcze w parę innych fajnych miejsc :) To jest wszystko normalnie w taryfie i nie wymaga żadnej aktywacji.

  • 0

    43. ~V5  2010-11-06 08:56:04  host: v14-16.opera-mini.net

    Nic nie ma za darmo przeciez Heyah musi tez zarabiać jak sie dzwoni do innych sieci lub wyszła sms

  • 0

    44. ~Justyna  2011-01-30 19:23:03  host: ikf250.internetdsl.tpnet.pl

    Widzę,że nie tylko ja mam takie problemy jak kontaktować się taniej, będąc za granica

Dodaj swoją opinię