Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah przedłuża "Magiczne Pakiety"

Heyah przedłuża "Magiczne Pakiety"

sirmark 8 Listopada 2006 13:53

0 0

Oferta Magiczne Pakiety, z której użytkownicy Heyah korzystają od maja br., zostaje przedłużona do stycznia 2007 roku. Decydując się na Pakiet, za minutę rozmowy w Heyah klienci zapłacą 22 grosze, a za SMSa zaledwie pół grosza. Płacąc 5,5 złotego użytkownik otrzyma równowartość tej kwoty w postaci 25 minut wymiennych na 1500 SMSów. Oferta Magiczne Pakiety skierowana jest do wszystkich użytkowników Heyah.

Użytkownik może dowolnie korzystać z SMSów i połączeń głosowych, które automatycznie będą rozliczane w ramach Magicznych Pakietów. W przypadku równoczesnego korzystania z Magicznych Pakietów i najnowszej oferty Heyah Ryczałt SMS, wysyłając wiadomości tekstowe w pierwszej kolejności użytkownik będzie korzystał z SMSów za 0 groszy.




Pakiety aktywuje się za pomocą krótkiego kodu *115*1#, a stan sprawdza kodem *102#.
Ofertę można aktywować do 10 stycznia 2007 roku. Zamówione Pakiety należy wykorzystać do końca stycznia 2007 roku.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2006-11-08 14:10:29

    a czy pakiety wykupione wcześniej przepadają z końcem listopada, jak to było pisane? I drugie pytanie: da się sprawdzić ilość wysłanych smsów za "0" groszy oraz do kiedy ważny jest pakiet? Kiedyś działał kod *104#, ale teraz niestety nie, nie wiem czy tylko u mnie?

  • 0

    2. ~potargany  2006-11-08 14:22:03  host: daf177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma mozliwosci sprawdzenia ilosci sms 0 groszy pisalem do heyah w tej sprawie

  • 0

    3.  2006-11-08 14:24:59

    aha, ale dziwne to, bo w pierwszych dniach kod ten działał i sprawdzić dało się bez problemu, także czas obowiązywania pakietu - na tym najbardziej mi zależy, bo nie zawsze pamiętam kiedy aktywowałem

  • 0

    4.  2006-11-08 14:33:44

    ważne że przedłużono, miesiąc więcej oszczędności.

  • 0

    5. ~potargany  2006-11-08 14:41:32  host: daf177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kod do 0 groszy nie dziala pozostale kody tak

  • 0

    6. ~  2006-11-08 15:14:35  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Trzeba przyznać wysilili się... Przedłużyli pakiet AŻ o miesiąc.

  • 0

    7. ~  2006-11-08 15:51:41  host: dqo155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie miesiąc, nie dwa, a trzy, bo do końca stycznia.To mało?

  • 0

    8.  2006-11-08 16:02:12

    Chociaż klienci Heyah są jakoś tam zadowalani i dostają sensowne rozwiązania.Bo np w Popie to dawno już się nic ciekawego nie działo.

  • 0

    9.  2006-11-08 19:34:47

    A moim zdaniem naszych oparatorów nie stać na wymyślenie nowych promocji cały czas przedłużają stare oferty i w Sim+, i Heyah i POPie...

  • 0

    10. ~g2  2006-11-09 13:07:05  host: porsche04.eranet.pl

    mi to wisi niech kosztuje nawet miliony

  • 0

    11. ~mel  2006-12-24 12:29:26  host: edh84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zna ktos kod na darmowe smsy do wszystkich sieci??

  • 0

    12. ~asdfghuj  2007-01-01 19:15:08  host: eth125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    macie kod na darmowe eski do wszyskich sieci w heyah

  • 0

    13. ~gbylos  2007-01-24 18:03:42  host: eni81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *110*4# free :D heyah

  • 0

    14. ~nacia  2007-02-12 21:31:17  host: azm117.internetdsl.tpnet.pl

    *110*4#!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    15. ~rafcio  2008-02-04 16:05:11  host: abxe103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aby sprawdzić ilość min. wymiennych na esy w Heyah należy wybrać ciąg znaków *102# Pozderek

  • 0

    16. ~  2008-10-08 10:55:00  host: user12.150.udn.pl

    jak sprawdzić ilość minut do heyah i na stacjonarne dostałam promocje 50 min. i nie wiem ile mi zostało

Dodaj swoją opinię