Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: promocja "Dwa miesiące rozmów bez limitu"

Heyah: promocja "Dwa miesiące rozmów bez limitu"

LuiN 29 Listopada 2010 13:20

0 0
Heyah wprowadza specjalną ofertę, która pozwala na dwa miesiące nielimitowanych rozmów ze wszystkimi w Heyah.

W ramach promocji użytkownik telefonu na kartę będzie mógł przez 62 dni dzwonić do znajomych w Heyah. Każdy zainteresowany użytkownik może aktywować usługę wysyłając ekspresowy kod *100*19# lub bezpłatny SMS o treści TAK na numer 519. Jednorazowy koszt aktywacji usługi wynosi 19 zł.

Aby móc skorzystać z promocji wystarczy, że konto będzie aktywne, a jego stan umożliwi pobranie opłaty aktywacyjnej. Od chwili potwierdzenia SMS-em włączenia usługi (w czasie maksymalnie 72 godzin) użytkownik będzie mógł wykonywać bezpłatne połączenia krajowe ze wszystkimi numerami Heyah przez 62 dni.

Jeżeli w tym czasie konto straci ważność na połączenia wychodzące, nastąpi automatyczne wyłączenie usługi. Użytkownik w każdej chwili może sprawdzić czy ma włączoną usługę korzystając z ekspresowego kodu *100*19*1#. Z oferty specjalnej Dwa miesiące rozmów bez limitu można skorzystać od 29. listopada do 30. grudnia 2010 roku.

Zobacz: regulamin promocji Dwa miesiące rozmów bez limitu (plik .pdf; 203 kB).

Źródło tekstu: Heyah, wł     


Dodaj do:
w sumie: 36
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21.  2010-11-29 22:48:41

    tereira (15), dodam może jeszcze do wypowiedzi biotyt'a (17) w celu uzupełnienia, że Ty będąc w Polsce, gdy dzwonisz z sieci Heyah za granicę do osoby korzystającej z tej samej sieci [Heyah] płacisz tak jak za połączenie wewnątrzkrajowe w Polsce (tak jakby ta druga osoba znajdowała się na terenie Polski). Możesz również korzystać z promocji obowiązujących w danej sieci na połączenia krajowe (o ile w regulaminie nie zaznaczono inaczej). ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    22. ~patison  2010-11-29 23:13:47  host: dsg206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jojo- nie pomyliło Ci się czasem ? roaming krajowy i roaming zagraniczny to coś innego, więc gdzie jest tak napisane, że osoba dzwoniąca z nr sieci Heyah będąca np. w podwarszawskim Nasielsku do osoby z numerem Heyah będącej np. w hiszpańskiej Sevilli zapłaci 29groszy ???

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23. ~...  2010-11-29 23:24:01  host: 212.2.126.225

    @22 Jest dokłądnie tak jak napisał jojo. Płaci się dodatkowo za połączenia odbrane, ale osoba dzwoniąca płaci według swojego cennika.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    24.  2010-11-29 23:44:41

    Heyah szaleje w ostatnich tygodniach, dają promocję za promocją - wielki szacun! Z tej oferty na pewno skorzystają wszyscy w Heyah Pakietowej. Na święta będzie schodzić jak świeże bułeczki razem z podwójnym doładowaniem :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25. ~Heyowcy korzystajcie dopóki daj  2010-11-30 00:46:39  host: ddh216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ilość promocji w Heyah jest ostatnio rzeczywiście duża, ale ... zastanawia mnie dlaczego? Czyżby ciągle klienci odpływali i jednocześnie brak było nowych?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26.  2010-11-30 02:07:21

    @20: W Heyah nie musisz wybierać- po aktywacji usługi masz darmowe rozmowy, a smsy są darmowe także przy zerowym, ale ważnym stanie konta. Poza tym w taryfie pakietowej po doładowaniu za 30zł możesz mieć 300 smsów do wszystkich ekstra za darmo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27. ~  2010-11-30 09:50:24  host: z05-05.opera-mini.net

    Choćbym chciał to nie skorzystam. Nikogo nie mam w tej sieci. większość osób mam w play i w3 wiec play jest dla mnie korzystna choć przyznam, że ciekawy pakiet

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28.  2010-11-30 12:09:10

    Semnom (26), popatrz akurat ta moja wypowiedź nie miała na celu zdyskredytowania którejś z ofert. Przecież dokładnie te zalety (i wady) obydwu ofert podkreśliłem. Więc? Ale skoro chcesz... Za to we Fresh'u wciąż mogę taniej rozmawiać bez limitu po całej sieci Play. Wszystko zależy od tego co kto bardziej potrzebuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    29.  2010-11-30 12:22:20

    Semnom (26), a co do Heyah i Taryfy Pakietowej z 300 SMS-ów. We Fesh'u w profilu Darmowe SMS-y do wszystkich sieci można uzyskać 1000 SMS-ów do wszystkich sieci za doładowanie 30 zł na miesiąc + o 0,50 zł droższe nielimitowane rozmowy przez trzy miesiące.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30. ~  2010-11-30 16:30:06  host: dpr32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24 co dokładnie masz na myśli? Ja kojarzę póki co dwie promocje. Weź tez pod uwagę działania pozostałych operatorów. W ostatnim czasie ciekawą ofertę zaproponowała też era- podwójne doładowanie. Orange nie tylko wprowadził nowe stawki na net, nowości telefoniczne , świąteczna promocje pre-paid, ale zapowiedział już bonusy w zwierzakach. Możliwości na pewno nie brakuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2010-12-01 04:48:04

    Kupię wszystkim znajomym i klientom po starterze Heyah, niech sobie mieniają karty, gdy będę chciał do nich zadzwonić... Śmieszne czy żałosne? Te promocje i reklamy "za darmo do wszystkich... w sieci". A przy okazji: w Playu na abonament też mam za darmo w sieci: do wszystkich i przez cały okres umowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2010-12-01 12:08:35

    @30. Po pierwsze 'Dwa miesiące rozmów bez limitu', po drugie podwójne doładowanie, które jest takie samo w Erze i Heyah, po trzecie rewolucje w Mixie, gdzie najpierw dano obecnym i nowym klientom możliwość wybrania jednej z usług obniżających połączenia tzw. "przebieraj.wybieraj', a tydzień później dodano do tego jeszcze możliwość wyboru darmowych rozmów i smsów w sieci na stałe - wystarczy jedynie dodać 10 zł do kwoty zobowiązania. Są to łącznie cztery promocje. :) W Heyah możliwości też nie brakuje jak widać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33.  2010-12-01 22:15:37

    @31: Z tego, co widzę, to całkowicie za darmo w abonamencie Play jest dopiero przy wysokości abonamentu 69 zł, przy innych kwotach darmowe w Play otrzymuje się tylko na jakiś czas. W każdej reklamie powiedziane jest, że są to nielimitowane rozmowy w sieci, więc nikt nikogo w błąd nie wprowadza, wszystkie warunki są jasno przedstawione. Nie trzeba kupować znajomym starterów, ale do rozmów z najbliższymi to naprawdę dobra opcja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~  2010-12-01 23:14:41  host: user-46-112-206-150.play-internet.pl

    @33 a ten abo za 1 zł. z darmowymi w sieci na 6 miesięcy ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~  2010-12-02 13:06:23  host: dqc59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @32 wszystko się zgadza, tylko , że każdy operator daje taką ilość promocji- a przynajmniej tak mi się wydaje. W orange czekamy na świąteczne promocje w zwierzakach, ale pojawiły się już m.in w pre-paidach. Do tego obniżyli stawki na internet, wprowadzili nową taryfę pre-paidowa etc.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2010-12-02 21:30:55

    @35. jak widać nie każdy. A co do orange to jak sam/a mówisz na razie czekacie. Oferta prepaidowa w orange niestety nie jest równa podwójnemu doładowaniu w Heyah, bo kilka gratisowych minut do swojej sieci a 100% od doładowania do wykorzystania na wszystko to nie to samo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~  2010-12-03 14:32:28  host: cou62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    36. Nie do końca. Osobiście czekam na świąteczną promocje w zwierzakach (z podziałem na profile), co nie oznacza, że nic się nie pojawiło. Użytkownicy otrzymują 20% i 40% bonusowych minut (w zależności od stażu).Jeśli chodzi o pre-paidy to jednak orange ma kilka segmentów, więc trudno aby skupili się tylko na jednym. Promocje są wprowadzone stopniowo w każdym z nich. heyah działa na innycvh zasadach i biorąc pod uwagę ten fakt dobrze by było , aby promocje pojawiały się z większą częstotliwością. jedna oferta to jeszcze nie wszystko, choć trzeba przyznać , że jest ona bardzo atrakcyjna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~...  2010-12-03 14:35:43  host: 188.147.186.179.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @37 Udajesz, pracujesz w Orange czy naprawdę nie rozumiesz po co są profile oferty?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2010-12-04 00:16:00

    38. no właśnie na to wygląda.. 37. rozumiem, że bardzo Ci zależy na zareklamowaniu Orange, ale nie masz racji mówiąc o tylko jednej promocji w Heyah. Zapoznaj się proszę z jej ofertami i atutami zanim zaczniesz dyskusję. Już wyżej napisałem, że w ostatnich tygodniach Heyah dała aż cztery nowe promocje, dla każdego z użytkowników sieci. 100% od doładowania, którego nie ma nigdzie oprócz Heyah i Ery. Darmowe rozmowy w sieci przez 62 dni, w mixie aż 5 ofert obniżających koszta w tym darmowe rozmowy i smsy do sieci. Życzę Ci obyście się tych promocji w końcu doczekali, bo póki co jest skromnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~AdiGryfino  2011-01-03 16:57:06  host: 94-40-93-206.di-net.pl

    W Play Fresh doładowania 50zł są na rok odbierania. W Orange na rok odbierania a w Heyah ? Właśnie w Heyah na 3 miesiące odbierania i rozmów. Dlatego chcąc nie chcąc musimy ładować się w Heyah częściej niż w innych sieciach. Gdyby w Heyah były doładowania przedłużające odbieranie na rok to bym zmienił Orange POP na Heyah. Szkoda bo mogliby tak zrobić. Ale skąpy dwa razy traci.

Dodaj swoją opinię