Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah poszukuje projektantów

Heyah poszukuje projektantów

WitekT 23 Maja 2005 11:23

0 0

Heyah ogłasza ogólnopolski konkurs dla młodych projektantów. Skierowany jest on do osób, które interesują się modą oraz sztuką użytkową i chciałyby podzielić się z innymi swoją pasją.

Heyah czeka na wszystkich, którzy chcą kreować rzeczywistość i wyznaczać nowe trendy.

Młodzi twórcy mogą zgłaszać prace w dwóch kategoriach konkursowych - pełna kolekcja oraz kolekcja dodatków - nawiązujących tematyką do trzech sezonów: lato, jesień, zima. Dzięki temu w konkursie będą mogły wystartować nie tylko osoby zainteresowane projektowaniem ubrań, ale również osoby specjalizujące się w kreowaniu dodatków. W obu przypadkach projektanci nie mogą zapomnieć o elementach obowiązkowych kolekcji – etui na telefon oraz etui na kartę.

Akcja będzie wspierana kampanią prasową, kampanią plakatową na terenie ponad 200 szkół średnich i uczelni wyższych o profilu artystycznym, odzieżowym i plastycznym, oraz dystrybucją dodatkowych materiałów informacyjnych.
W wybranych uczelniach zawisną plakaty przedstawiające założenia Konkursu, a w wybranych lokalizacjach na terenie kraju tj.: knajpkach, pubach, klubach młodzi odbiorcy znajdą pocztówki Boomerangi prezentujące Konkurs. W mediach drukowanych, na przełomie maja i czerwca, ruszy kampania, która obejmie tytuły skierowane do młodego czytelnika m.in.: Max Magazine, A4, Laif, Aktivist, Dosdedos, Cafe Magazyn, Bravo Girl, Cosmopolitan, Dlaczego, Eurostudent, Student News, Magazyn Młodych i Dynamicznych.

Organizacją konkursu Młodzi projektanci poszukiwani! zajmuje się agencja Polymus,. Za kreację odpowiada agencja G7, za planowanie i wykup mediów - Dom Mediowy OMD.

Konkurs komunikowany jest w Internecie na stronie www.heyah.pl, gdzie znajduje się opis przedsięwzięcia i obowiązujący regulamin konkursu.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet