Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah nominowana

Heyah nominowana

WitekT 12 Stycznia 2005 16:33

0 0

Heyah, jako jedyny przedstawiciel branży telekomunikacyjnej z Polski, znalazła się na liście nominowanych przez GSM Association do nagród GSM Association Awards 2005.

W dniu dzisiejszym ogłoszono, że do grupy pięciu najlepszych na świecie w kategorii marketing i promocja - kampania telewizyjna - została wybrana Heyah, ze swoją wakacyjną kampanią Zainfekowani.
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na wielkiej Gali GSM, 15 lutego 2005, podczas najbardziej prestiżowego Kongresu GSM w Cannes. Wręczone będzie jedynie 12 nagród w 4 kategoriach.

Konkurs GSM Association Awards odbywa się już po raz dziesiąty, jednak jak podają przedstawiciele GSM Association, w tym roku mieli okazję spotkać się z wyjątkową ilością i jakością nadesłanych prac, a współzawodnictwo w konkursie było dużo ostrzejsze niż kiedykolwiek: wpłynęło 450 zgłoszeń z 53 krajów, 269 firm.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet