Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: no limit i 10 GB za 25 zł

Heyah: no limit i 10 GB za 25 zł

orson_dzi 3 Kwietnia 2017 20:54

20 11

heyah

Heyah odświeżył ofertę na kartę. To prawdopodobnie odpowiedź na ostatnie zmiany zaprezentowane przez Plusha.

W odświeżonej ofercie Heyah na kartę dostępne są:
  • nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne,
  • nielimitowane SMS-y,
  • nielimitowane MMS-y,
  • pakiet danych 10 GB.

    • Usługi są ważne przez 30 dni i kosztują 25 zł.




      Dodatkowo osoby, które przeniosą numer do Heyah i doładują konto za minimum 25 zł dostaną za darmo nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB na okres 30 dni.

      Zobacz: Regulamin usługi nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB za 25 zł
      Zobacz: Regulamin usług nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10 GB za darmo przez 30 dni

      Jak oceniasz odświeżoną ofertę Heyah na kartę?

      Bardzo atrakcyjna
      19.14%
      Atrakcyjna
      35.17%
      Nie wyróżnia się
      27.07%
      Mało atrakcyjna
      5.86%
      Bardzo mało atrakcyjna
      9.31%
      Nie mam zdania
      3.45%

      Wszystkich głosujących: 580


      Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: heyah

w sumie: 101
  • 0

    84. ~Tom  2017-04-04 17:36:24  host: public-gprs384474.centertel.pl

    T-mobile reaguje na obniżki konkurencji i daje fajne oferty. Dziwię się, że RBM stoi w miejscu i nic nowego nie daje, nawet play ma ofertę za 25 pln ale z zaledwie 6gb.

  • 0

    85.  2017-04-04 17:52:46

    73). Orange 30zł bez mms-ów.
    A GB to z 10, a nie dwa...

  • 1

    86. ~  2017-04-04 18:06:06  host: user-94-254-131-210.play-internet.pl

    Play na szarym koncu, najgorsza jakosc, lejek w roamingu, najwysze ceny.
    Play stał się bardziej skostniałym operatorem niz stara w3.
    Kiedys promocje doładowan byly co miesiąc a teraz dobrze jak co pół roku sie trafi a ceny podstawowe z zupełnie nieatrakcyjne, ceny telefonów z kosmosu.
    Ładują kase w reklamy i ogłupiają ludzie,ze mają super oferte.
    Play to dno. Niedlugo konczy mi sie umowa i radoscią zmienie operatora.

  • -2

    87. ~  2017-04-04 18:26:31  host: 83.218.124.136

    do 85: Calm7 - nie wprowadzaj ludzi w błąd - tylko dla przenoszących numer jest za 28zł nielimitowane rozmowy i smsy oraz 18 GB netu przez 12 miesięcy natomiast stała oferta orange na kartę to za 35zl nielimitowane rozmowy i smsy oraz na wstępie 2GB netu - potem z rozwojem stażu wzrasta po iluś tam latach max do 5GB netu (pakiety ważne 30-31 dni) Także nie chrzań głupot o 30zł i nielimitowanych rozmowach, smsach i 10 GB netu - bo takiej oferty orange na kartę nie ma!

  • 0

    88.  2017-04-04 18:32:35

    play juz dawno stracil miano tańszego odpowiednika na rynku. teraz ceny wyzsze za którymi za dużo nie stoi

  • -1

    89. ~  2017-04-04 18:39:08  host: 83.218.124.136

    do 88: tak - play WitkaT przejął do siebie i myślą że dzięki temu jak będą mieli reklamy z celebrytami to szara masa pójdzie do play nie ważne jak kiepskie będą mieli oferty a tych co się znają - czytają telepolis np. to wzięli Witka by z sympatii do Niego ludzie nie odchodzili z play...
    Nie tędy droga - ja odchodzę np...

  • 0

    90.  2017-04-04 20:28:39

    87). Ja się nie będę z Tobą sprzeczał, w Orange Free nawet są dwa takie nolimity, jeden kosztuje 30zł, a drugi ...też 30zł.
    Stacjonarne, komórkowe, sms-y i 10GB. Pakiety na 30dni, a GB na dłużej.

  • 0

    91. ~Stary  2017-04-04 21:00:27  host: 78-11-218-231.static.ip.netia.com.pl

    @80 28 zł dotyczy przenoszących numer

  • 0

    92. ~Stary  2017-04-04 21:02:51  host: 78-11-218-231.static.ip.netia.com.pl

    Orange wprowadza zmiany najczęściej w lato. Wiosna Polkomtela. W lato może ruszy z ofensywą właśnie Orange.

  • 0

    93.  2017-04-04 21:09:55

    87). PS.
    Oczywiście jest tam też trzeci pakiet, który wymieniłeś; za 35zł.

  • 0

    94. ~pabloki  2017-04-04 21:35:58  host: user-46-113-112-114.play-internet.pl

    92 no no , orange wprowadzi ofertę dla wszystkich taka jak ma dla przenoszacych z tym że to co za 28 teraz będzie za 26 ale bez MMSów za mmsy dopłata 3 zł. tak to widzę w mojej szklanej kuli. play doda mmsy do pakietu za 25 zł. i tyle będzie z tej rewolucji .

  • 1

    95. ~Stary  2017-04-04 21:41:54  host: 78-11-218-231.static.ip.netia.com.pl

    @94 w Play nie będzie zmian żadnych. No chyba,że na Ukrainę będzie pakiet za 27 zł/100 min.

  • 1

    96.  2017-04-05 11:52:06

    W Play niewykorzystany internet się sumuje przy cyklicznym odnowieniu no-limit, reszta czegoś takiego nie ma.

  • 0

    97. ~  2017-04-05 11:56:09  host: n12-04-07.opera-mini.net

    Mobile vikings ma też sumowanie i bez dodatkowej opłaty za to w kwocie 5zł na 30 dni jak to jest w play formule na kartę...

  • 0

    98.  2017-04-05 13:53:30

    Operator P4 (PLAY) - Świetna metoda działania - Brak kompetencji pracownika oraz Nic nie można zrobić

    W dniu 29-01-2017 złożyłem dyspozycje w Salonie PLAY, aby numer przeszedł do oferty na kartę Pre-Paid po zakończeniu okresu oznaczonego w umowie tj w dniu 10-04-2017r.

    W dniu 28-03-2017 r została mi zaproponowana oferta przedłużeniowa przez telemarketera.
    Oferta mi odpowiadała, zgodziłem się na zawarcie kolejnej umowy.
    Konsultant jednoczesnie zapytał czy odwołuję dyspozycję migracji numeru do oferty PRE-PAID oraz czy zgadzam się z nowymi warunkami.

    Konsultant oddzwonił po ok godzinie czasu i stwierdził, że oferta nie może wejść w system i sa problemy techniczne.

    W rezultacie, Numer nie przejdzie na ofertę PRE PAID i nie dostanę nowej oferty, która została mi zaproponowana. Co oznacza, że za chwilkę numer będzie na umowie na czas nieokreślony z bardzo kiepską ofertą i wysokim rachunkiem. Jest to świetna metoda na przetrzymanie klienta na słabych warunkach.
    Po okresie promocyjnym zostaną wyłączone wszystkie nielimitowane minuty i trzeba będzie płacić za kżde połączenie wg cennika.

    Zostałem wprowadzony w błąd, który wymusił na mnie rezygnację z dyspozycji migracji numeru do oferty PRE-PAID, a zaproponowana oferta abonamentowa nie została przyjeta przez system.

    Telefonu do BOK pod numer 790 500 500 nie przynoszą rezultatu. Konsultanci mówią, że nie można nic zrobić i musze przeczekać jeden miesiać na umowie bezterminowej.

    Chciałbym, aby numer w dniu 10-04-2017 został przeniesiony do oferty PRE PAID

    Co proponujecie mi zrobić w takiej sytuacji. ??? Proszę o wszelskie formy doradzenia

  • 0

    99. ~  2017-04-05 14:08:11  host: n13-07-07.opera-mini.net

    Pismo do UKE i UOKiK. Oni się tym zajmą a play dostanie dotkliwa kare finansową jak szybko nie poprawi się...

  • 0

    100.  2017-04-05 14:11:09

    Bardzo polecam UKE. Wywalczyłem z playem więcej niż żądałem.

  • 0

    101.  2017-04-05 14:13:00

    @ 98 Podtrzymaj na piśmie swoją dyspozycję z 29.01.2017 w związku z "oferta nie może wejść w system i sa problemy techniczne." Oczywiście z kopią dla UKE.

  • 0

    102. ~Ja  2017-04-06 19:25:08  host: 217.96.200.23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Migracja z tmobile do Heyah dniowka to nielada problem. Cały czas błąd :-(

  • 0

    103. ~pabloki  2017-04-06 21:35:05  host: apn-46-76-144-216.dynamic.gprs.plus.pl

    102 a masz 3 zł? bo to tyle kosztuje.

Dodaj swoją opinię