Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

Heyah - nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

orson_dzi 22 Września 2014 14:26

10 14

heyah dniowka Od 22 września dla wszystkich użytkowników Heyah z aktywną taryfą Dniówka została udostępniona usługa Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych.




Ofertę aktywuje się tylko jeden raz. Moment pierwszego skorzystania z telefonu (pierwsze połączenie z numerem komórkowym) jest równoznaczne z naliczeniem opłaty tygodniowej w wysokości 7 zł. Od tej pory przez cały tydzień nie będą naliczane opłaty za połączenia do Heyah, T-Mobile, Play, Orange oraz Plus. Jeśli nie korzysta się z telefonu - opłata tygodniowa nie zostanie pobrana. Aby korzystać z oferty wystarczy pamiętać, aby utrzymywać saldo konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty.


Ofertę można włączyć kodem *100*818#. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna. Użytkownicy pozostałych taryf Heyah mogą również skorzystać z oferty. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówka poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują ofertę kodem *100*818#.


Oferta Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci jest aktywowana automatycznie na limitowanej edycji starterów.


Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: dniówka | heyah

w sumie: 47
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    28.  2014-09-22 16:18:28

    słoneczny - lepsze? Inne na pewno. Czy lepsze, to zależy od indywidualnej oceny ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2014-09-22 16:24:20  host: 83.218.117.82

    dla tych co mieli nadzieję że jak sobie zakupią darmowy starter rok smsów za darmo - to będą mieli nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci komórkowych pl. Otóż niestety nie - punkt 17 mówi wyraźnie: "17. Aktywacja Oferty powoduje automatyczną dezaktywację:a. oferty ?Tygodniówka?,
    b. oferty ?Rok internetu za darmo?,
    c. oferty ?Rok SMSów za darmo? "

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    30. ~JAco  2014-09-22 16:34:29  host: apn-31-2-29-201.dynamic.gprs.plus.pl

    za jedną usługę powyłączaja pozostałe bonusy i promocje. Dzięki ale nie. 28zł za same rozmowy do jednokomórkowców to za dużo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    31. ~wiz  2014-09-22 16:57:00  host: user-46-113-149-41.play-internet.pl

    "Tygodniówka" kojarzy mi się z niezłą libacją. ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    32. ~itolo  2014-09-22 18:05:39  host: 185.13.106.72

    Sieć Klucz Mobile ma 19gr/komórki/stacjonarki(sekundowe naliczanie) sms-y po9gr i rok ważności konta. Dodatkowo tańsze rozmowy do Uni Europejskiej 15gr taktowanie co 30s oraz tańsze rozmowy do innych krajów nawet 5gr/min. Są pakiety minut do sieci komórkowych i stacjonarnych pakiet zaczyna się od 2zł. Ja korzystam z pakietu 30zł 500min a za pakiet 300min w T-mobile i Heyah płacę 20zł bez stacjonarek.W dodatku dnia 2.02.2015 znika taryfa Pakietowa oraz Nowa Heyah. Będzie taryfa Dniówka oraz T-mobile Frii.W T-mobile znika taryfa Happy, Nowy TAK TAK oraz HOT migracja do taryfy JUMP. 2 numery przeniosłem do Klucz Mobile z Heyah MIX. Utrudniali twierdząc,że to wina sieci Klucz Mobile ale udało się walczyli bo co miesiąc ładowałem po 100zł.W tej sieci po doładowaniu za darmo są sms-y i połączenia w sieci Klucz. To moje zdanie każdy korzysta jak uważa mi to wystarcza mam rok ważne konto i darmowe sprawdzanie konta

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33. ~xy  2014-09-22 19:01:55  host: 109241085114.warszawa.vectranet.pl

    Przecież już było coś takiego, tylko chyba w nieco innej formie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    34. ~xy  2014-09-22 19:08:39  host: 109241085114.warszawa.vectranet.pl

    @32: Skąd info o likwidacji starych taryf? Będą wszystkich migrować siłą czy jeśli ktoś ma starą taryfę będzie mógł nadal z niej korzystać?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    35.  2014-09-22 20:43:41

    Marka Heyah miała niepowtarzalną szanse wrócić do gry. Promują się nowe marki typu VIRGIN Mobile, Mobile Vikings, czy nowa marka Plusa PLUSH, atakuje także Lyca, na rynku dużo w tej chwili się dzieje i zapowiada się, że to nie koniec. Tymczasem Heyah się totalnie kompromituje, a tanim kosztem mogłaby wrócić do gry. Powiem szczerze, że nie rozumiem polityki właścicieli tej marki. Szkoda nawet komentować to co się stało z tą marką. Szkoda.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    36. ~RakS  2014-09-22 22:45:43  host: user-94-254-128-12.play-internet.pl

    @25: Jak Ty liczysz? Tylko jeden miesiąc i to nie zawsze ma tylko 28 dni. Przeważnie miesiąc ma 4,5 tygodnia. Zatem jest to: 7*4,5=31,5 pln

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    37. ~  2014-09-22 23:08:16  host: n13-08-08.opera-mini.net

    Kiedy unicestwili sieć Era,a wprowadzli TiMobajl, to prezes Rakovski powiedział, ze napewno nie będą najtańszą siecią w Polsce. Słowa dotrzymał! Są najdroższą siecią, pobierają 36zł za RWK i 4 gr za kody ussd, gdzie żaden inny operator w Europie tak nie robi ! ! !

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    38.  2014-09-22 23:11:33

    @36 W jakiej szkole tak uczą? Napisz proszę, niech inni ją omijają szerokim łukiem... A następnie pójdź do nauczyciela i pokaż mu te Twoje "wyliczenia".

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    39. ~q2q2q2  2014-09-22 23:20:46  host: acc84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dobre , teraz wszystkie sieci w ciskają wszystkim w prepaidzie no limity z różnymi kruczkami , aby było drożej , a prawda jest taka , mało kto potrzebuje no limits i mało kto się na to nabiera - więc powodzenia

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    40. ~Kuba  2014-09-23 04:31:24  host: public-gprs514481.centertel.pl

    Dajcie znać czy faktycznie będzie likwidacja starszych taryf od 2 lutego 2015 czy wszystkich na sile zmigruja czy chcesz cz nie potwierdzcie to????

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    41.  2014-09-23 08:02:48

    ~Kuba - tak, niestety... A miesiąc później T-Mobile będzie zlikwidowane. Do Plej wszystkich siłowo zmigrują.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    42. ~  2014-09-23 11:29:59  host: host-176-221-121-154.dynamic.mm.pl

    Zamotane to i przekombinowane. Wolę miesięczny okres rozliczeniowy a nie rozbijanie 30 zł na tygodnie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~hmmm  2014-09-23 13:17:52  host: afdx185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~42 wszystko zależy jak korzystasz dla osób nierówno dzwoniących taki mechanizm jest bardziej opłacalny bo jeśli nie dzwonisz przez 3-4 dni to nie pobierze środków na dany tydzień.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44.  2014-09-23 13:21:12

    43 - no rzeczywiście - jeśli się "wstrzelisz" dokładnie pomiędzy opłaconym a kolejnym - nie opłaconym tygodniem ;-) Mam wątpliwości co do tych okresów. Albo dzień albo miesiąc - najlepsze rozwiązanie. No ale i dzień i miesiąc już jest więc chcąc być innowacyjnym, wprowadza się tydzień ;-)