Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah najpopularniejsza wśród studentów

Heyah najpopularniejsza wśród studentów

WitekT 23 Września 2004 11:16

0 0

Studenci z największych ośrodków akademickich w Polsce, w sondażu Studencka marka, wytypowali Heyah jako najlepszą markę telefonów na kartę.

Studencka marka to akcja prowadzona przez magazyn Student News, w ramach której studenci wybierają najlepsze marki w różnych branżach i kategoriach produktów. Badanie realizowanie jest pod koniec każdego roku akademickiego wśród studentów uczących się na studiach dziennych i wieczorowych.




Wczoraj, 21 września, odbyła się uroczystość wręczenia statuetek Studencka Marka 2004. Wydarzenie to było podsumowaniem tegorocznych badań. Wyniki potwierdzają, że Heyah spełniła oczekiwania młodych ludzi i szybko zyskała ich sympatię.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~andrzej  2004-09-23 15:13:00  host: 213.241.29.98

    i dobrze - w końcu ceny mają prawie najlepsze, szkoda ze reszta nie bierze z Heyah przykładu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet