Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah marką roku

Heyah marką roku

WitekT 30 Września 2005 11:26

0 0
Redakcja tygodnika Media & Marketing Polska przyznała tytuł Marki Roku 2005 sieci Heyah - za wyróżniającą się działalność na rynku.

Heyah weszła na bardzo konkurencyjny rynek przebojem. Stworzyła zupełnie nową markę adresowaną do bardzo trudnego targetu. Wygrała świetnym pomysłem - jasnym i prostym. Odniosła niepodważalny sukces - tak można przeczytać w uzasadnieniu.

Tygodnik Media & Marketing Polska przyznaje Tytuły Roku od 9 lat.


Źródło tekstu: Media & Marketing     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~ehmmm  2005-09-30 11:37:31  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

  Ale mi marka roku - 80gr/min brutto do wszystkich sieci komórkowych (a także stacjonarnych(!!!)); 60 gr/min do Heyah, 20gr za sms; 3gr za sms do heyah - jak taka firma dostaje nagrodę "marka roku 2005" to ja wysiadam...:((

 • 0

  2. ~magneto  2005-09-30 11:48:13  host: dqs146.neoplus.adsl.tpnet.pl

  O czym ty mówisz? Już nie pamięasz dzięki komu mamy takie ceny jakie mamy? Przed wejsciem Heyah ceny sięgały 2 złotych za minute a teraz? Jak najbardziej zasłużona marka roku.

 • 0

  3. ~ehmmm  2005-09-30 12:10:17  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

  do magneto: może zasłużona, wtedy - gdy zaczynali. Natomiast w 2005roku marka Heyah niczym nowym się nie zasłużyła - ja nie mam nic do marki Heyah - ale z tego co mi wiadomo - markę roku wybiera się co roku - więc mam pytanie - w czym tak marka Heyah wybiła się w tym roku - 2005?? Jak zaczynała - owszem - owszem - wiele zdziałała - ale teraz "siadła na laurach" i nic nie zmienia - i właśnie o to mi chodzi. Mogli dostać taką nagrodę - jak zaczynali. Teraz moim zdaniem - w tym roku żadna marka telefonii komórkowej w Polsce się nie popisała - i moim skromnym zdaniem żadna telefonia komórkowa nie powinna dostać nagrody (no - ewentualnie - jeśli Plusowi udało by się wprowadzić telefonie stacjonarną z sieci i zasięgu plusa - dać telefon stacjonarny i (obowiązkowo(!!) nr stacjonarny klientowi - to wtedy dał bym Plusowi nagrodę za innowacyjność i szukanie nowych, alternatywnych wyjść by obnizyć koszty telefonii stacjonarnej i pomóc klientowi. Niestety - Plus nie dał kilentom takiej możliości - dał tylko duży aparat telefoniczny i nr z sieci komórkowej Plus GSM:(( - jedynie to 18gr/min na nry stacjonarne wydają się ciekawą propozycją... - ale - to za mało - ja czekam na propozycję - jak pomóc klientom - by mieli nr stacj. i tanie rozmowy). Jeśli Plusowi się nieudało - może inna sieć spróbuje...?? - czekam na propozycje - i dopiero wtedy rozdawajcie nagrody...

 • 0

  4.  2005-09-30 12:27:23

  popieram ehmmm! heyah nie jest zadna marka roku 2005!!! obecnie jest na szarym koncu prepaidow..wiec za co ta nagroda??? owszem nalezala im sie ale jak wchodzili na rynek:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet