Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah marką roku

Heyah marką roku

WitekT 30 Września 2005 11:26

0 0
Redakcja tygodnika Media & Marketing Polska przyznała tytuł Marki Roku 2005 sieci Heyah - za wyróżniającą się działalność na rynku.Heyah weszła na bardzo konkurencyjny rynek przebojem. Stworzyła zupełnie nową markę adresowaną do bardzo trudnego targetu. Wygrała świetnym pomysłem - jasnym i prostym. Odniosła niepodważalny sukces - tak można przeczytać w uzasadnieniu.

Tygodnik Media & Marketing Polska przyznaje Tytuły Roku od 9 lat.

Źródło tekstu: Media & Marketing     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~ehmmm  2005-09-30 11:37:31  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

  Ale mi marka roku - 80gr/min brutto do wszystkich sieci komórkowych (a także stacjonarnych(!!!)); 60 gr/min do Heyah, 20gr za sms; 3gr za sms do heyah - jak taka firma dostaje nagrodę "marka roku 2005" to ja wysiadam...:((

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~magneto  2005-09-30 11:48:13  host: dqs146.neoplus.adsl.tpnet.pl

  O czym ty mówisz? Już nie pamięasz dzięki komu mamy takie ceny jakie mamy? Przed wejsciem Heyah ceny sięgały 2 złotych za minute a teraz? Jak najbardziej zasłużona marka roku.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~ehmmm  2005-09-30 12:10:17  host: pg230.krakow.sdi.tpnet.pl

  do magneto: może zasłużona, wtedy - gdy zaczynali. Natomiast w 2005roku marka Heyah niczym nowym się nie zasłużyła - ja nie mam nic do marki Heyah - ale z tego co mi wiadomo - markę roku wybiera się co roku - więc mam pytanie - w czym tak marka Heyah wybiła się w tym roku - 2005?? Jak zaczynała - owszem - owszem - wiele zdziałała - ale teraz "siadła na laurach" i nic nie zmienia - i właśnie o to mi chodzi. Mogli dostać taką nagrodę - jak zaczynali. Teraz moim zdaniem - w tym roku żadna marka telefonii komórkowej w Polsce się nie popisała - i moim skromnym zdaniem żadna telefonia komórkowa nie powinna dostać nagrody (no - ewentualnie - jeśli Plusowi udało by się wprowadzić telefonie stacjonarną z sieci i zasięgu plusa - dać telefon stacjonarny i (obowiązkowo(!!) nr stacjonarny klientowi - to wtedy dał bym Plusowi nagrodę za innowacyjność i szukanie nowych, alternatywnych wyjść by obnizyć koszty telefonii stacjonarnej i pomóc klientowi. Niestety - Plus nie dał kilentom takiej możliości - dał tylko duży aparat telefoniczny i nr z sieci komórkowej Plus GSM:(( - jedynie to 18gr/min na nry stacjonarne wydają się ciekawą propozycją... - ale - to za mało - ja czekam na propozycję - jak pomóc klientom - by mieli nr stacj. i tanie rozmowy). Jeśli Plusowi się nieudało - może inna sieć spróbuje...?? - czekam na propozycje - i dopiero wtedy rozdawajcie nagrody...

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4.  2005-09-30 12:27:23

  popieram ehmmm! heyah nie jest zadna marka roku 2005!!! obecnie jest na szarym koncu prepaidow..wiec za co ta nagroda??? owszem nalezala im sie ale jak wchodzili na rynek:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-26-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet