Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Heyah: Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu

Heyah: Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu

LuiN 31 Lipca 2009 11:49

0 0

Czy każda szkoła musi kojarzyć się ze żmudną nauką, wczesnym wstawaniem i nużącym obowiązkiem? Na pewno nie nowo otwarta przez Heyah "Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu". Pełna humoru, interaktywna szkoła ma na celu zaprezentować użytkownikom portalu nasza-klasa.pl, jak wiele nieznanych dotąd zastosowań posiada telefon komórkowy.

"Letnia Szkoła Korzystania z Telefonu" to kolejne lekcje, których tematem przewodnim jest wszechstronność i wielofunkcyjność urządzenia, jakim jest zwykła komórka. Każda lekcja składa się z krótkiego filmu i gry multimedialnej.

Ponieważ obraz pełni istotną funkcję w procesie przyswajania wiedzy, dlatego też filmy instruktażowe, osadzone w różnych, dobrze kojarzących się środowiskach, są istotną częścią każdej lekcji.

Jak w każdej szkole, tak i tu zakończenie nauki zostanie podsumowane rozdaniem świadectw - Heyah zadbała o to, by wszyscy Internauci, którzy ukończą "Letnią Szkołę Korzystania z Telefonu", otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dyplom zostanie dodany do profilu użytkownika. Aby uczniowie Letniej Szkoły mogli ze sobą zdrowo rywalizować, Heyah przygotowała również gry nawiązujące do poszczególnych filmów instruktażowych.




Nazwiska graczy z największą ilością punktów będą systematycznie prezentowane na liście szkolnych prymusów. Aby nie zabrakło motywów do kreatywnego działania Heyah nagrodzi 16 osób, które przedstawią najbardziej zaskakujące zdjęcie prezentujące pomysłowy sposób wykorzystania telefonu komórkowego. Nagrodami będą aparaty z oferty internetowego sklepu Heyah MIX.

W międzyczasie, po zaliczeniu każdej z lekcji, uczeń dostanie możliwość wysłania wirtualnego prezentu swoim znajomym (do wyboru są: kombinator, ostra pieprzniczka, boska beza, Moc Miszcza i prezent specjalny dostępny po zaliczeniu wszystkich 4 lekcji: Złoty Telefon). Dodatkowo każdy z listy prymusów na zakończenie akcji, w chwili, gdy zdecyduje się na ofertę Heyah MIX, otrzyma na konto ekstra 50zł doładowania.

Aby przystąpić do Letniej Szkoły Heyah wystarczy wejść na http://nasza-klasa.pl/heyah lub, będąc na portalu nasza-klasa.pl, zajrzeć do zakładki "Akcje i konkursy".

Jeden z filmów zamieszczonych na witrynie:

Źródło tekstu: heyah     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2009-07-31 13:45:03

    Kolejny sponsorowany artykuł...

  • 0

    8. ~Pu94  2009-07-31 14:03:47  host: chello089077084238.chello.pl

    @7 Nie zesraj sie ;] Mi sie tam podoba a informacja tez kosztuje wiec synku zbieraj ;]

  • 0

    9. ~taxi0  2009-07-31 14:46:08  host: inet20909ng-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ja się zapisałem i gry nie dzaiałają. Cały czas pisze ładowanie

  • 0

    10.  2009-07-31 15:21:20

    Heyah jest marką dynamiczną i systematycznie wprowadza coś do swojej oferty, dlatego myślę, że Tak Tak chowa się z nią- bo w Tak Taku panuje niemal stagnacja ofertowa... Kiedyś czytałem, że target Heyah to ludzie w wieku 20-35 lat, ale nie jest to regułą. Mój chrzestny ma Heyah, a ma już 57lat...

  • 0

    11. ~  2009-07-31 15:34:34  host: 80.51.91.245

    @7 racja, coraz więcej tego :D

  • 0

    12.  2009-07-31 21:28:33

    Ktoś kojarzy, co to za miejsce? Bo Koszalin to nie jest :-/.

  • 0

    13. ~mhm  2009-07-31 21:28:48  host: cjv12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    KO-SHA-LIN mistrz

  • 0

    14. ~nick  2009-07-31 23:11:35  host: cem1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozumię że to drechy używają chejacha (siec dla dresiarzy i blokersów wg. rzecznika idei) a dziadek im pokazał gdzie jest miejsce dla drecha/chejacha. Tylko nie piszcie że to propagowanie przemocy i od jutra będziemy czytać info że jakieś dzieciaki pobiły się komórkami.

  • 0

    15. ~  2009-08-01 02:07:56  host: t04-03.opera-mini.net

    Jak by ta szkole prowadziło Orange to tak bo sporo dzieciaków nk ma tam komórki, a Heyah to już zaponiana marka, po prostu olali w pewnym momencie klientów, oni odeszli, a teraz wrócić nie chcą.

  • 0

    16. ~Gregor  2009-08-01 12:17:07  host: d86-33-143-92.cust.tele2.at

    Heyah ma swoją markę, nawet powiem bardzo rozpoznawalną. Teraz Heyah urozmaiciła ostro swoją oferte i wyszło im to całkiem całkiem. Tani net i smsy daromwe po sieci.

  • 0

    17. ~  2009-08-02 11:46:17  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    a_lex Niektórzy to za grosz nie mają poczucia humoru :)

  • 0

    18. ~  2009-08-03 09:21:50  host: dfq82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15 pierwsze słyszę, żeby heyah była zapomnianą marką :P sama idea szkoły mi się podoba :) filmiki wymiatają :)

  • 0

    19. ~  2009-08-04 16:52:19  host: t11-05.opera-mini.net

    Heyah internet jest ok, używam go, ale wymięka przy ofercie mBanku i GaduAir.

  • 0

    20. ~Dina  2009-08-05 16:05:01  host: p05-10.opera-mini.net

    Właśnie od wczoraj zaczęłam korzystać z internetu Heyah. Na razie nie narzekam.

  • 0

    21. ~  2009-08-06 11:02:48  host: dgj77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co ma internet heyah do gry na naszej klasie?

  • 0

    22.  2009-08-07 20:12:13